Top

Ufunduj dziecku bilet - program bezpłatnych biletów


SPECJALNA OFERTA BEZPŁATNYCH BILETÓW DO TEATRU DLA NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH DZIECI W KLASIE

Współpracując ze szkołami i nauczycielami na co dzień, dowiadujemy się, że w wielu klasach są również dzieci, które są wykluczane z uczestnictwa w wydarzeniach kultury ze względu na trudną sytuację materialną rodziny. Zależy nam, aby wszystkie dzieci miały równe szanse na rozwój, odkrywanie nowych pasji, beztroskie przeżywanie dzieciństwa, naukę.

Dlatego stworzyliśmy akcję Ufunduj dziecku bilet, w ramach której przekazujemy uczniom o trudnej sytuacji materialnej bezpłatne wejściówki do naszego teatru. Jest to możliwe dzięki pomocy naszych darczyńców, którzy regularnie wspierają akcję.

 

Jeśli jesteś nauczycielem i masz problem podczas planowania wizyty w Teatrze, ponieważ nie wszystkie dzieci mogą uczestniczyć w wyjściu z powodów finansowych, Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zapewni bezpłatne bilety dla dzieci najuboższych!

1. Zgłoś zapotrzebowanie na bezpłatne bilety podczas rezerwacji dla grupy wraz z krótkim uzasadnieniem. Możesz zgłosić grupę telefonicznie lub mailowo.

2. Na Twój adres mailowy wyślemy niezbędne dokumenty. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i kartę zapotrzebowania na bezpłatne bilety, prześlij skan dokumentów, a w dniu spektaklu dostarcz do biura WCTD oryginały.

3. Wszyscy uczniowie mogą odkrywać świat teatru podczas spektakli teatralnych!

 

Kontakt:

telefon: 608 432 224; 71 3418002
email: biuro@centrumtworczosci.pl