Top

Aktualności


Lista aktualności

Dziękujemy za wsparcie akcji Ufunduj bilet!

Sezon spektakli na rok szkolny 2016/ 2017 uważamy za zamknięty i tym samym mamy przyjemność podsumować całoroczną akcję Ufunduj Dziecku Bilet.  Dzięki waszej pomocy przekazaliśmy wyjściówki na spektakle, aż 154 dzieciom! Dziękujemy naszym wspaniałym wspieraczom akcji! Są dzieci, które nigdy nie były w Teatrze, dzięki Wam wspólnie możemy to zmienić  W akcji wzięli udział podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Stowarzyszenia Pomocy Iskierka, Fundacji Tobiaszki, Szkoły Podstawowej nr 10, Domu Dziecka im. św. Mikołaja w Kątach Wrocławskich, Schroniska św. Br. Alberta, Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania oraz Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka

Czytaj więcej

Obejrzyj film z udziałem Anny Wyszkoni i dołącz do akcji!

"Są dzieci, które nigdy nie były w Teatrze. Ty możesz to zmienić!" Posłuchaj co ma do powiedzenia na temat naszej akcji Anna Wyszkoni. Zapraszamy do obejrzenia filmu. Aby wspierać rozwój osobowości dziecka i przeciwdziałać wykluczeniu kulturalnemu i społecznemu, stworzyliśmy akcję Ufunduj dziecku bilet, w ramach której umożliwiamy bezpłatne uczestnictwo w kulturze dzieciom ze środowisk zagrożonych wykluczeniem. W ten sposób powstał system przekazywania bezpłatnych biletów do teatru.

Czytaj więcej

Pokazy na zakończenie projektów

Centrum Twórczości wspiera talenty wszystkich - Małych i Dużych. W najbliższym tygodniu czeka nas ekscytujący czas bo kończą się warsztaty w ramach naszych projektów społecznych. Z okazji XX-lecia odbyły się ich jubileuszowe edycje. A więc pokazy! Efekty pracy warsztatowej pokażą grupy, które przychodziły na zajecia od września. Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć efekty ich pracy zapraszamy po odbiór darmowych wejściówek do biura Centrum Twórczości.

Czytaj więcej

Nowość dla maluszków już w styczniu!

Trwają intensywne przygotowania do premiery naszej najnowszej produkcji dla najmłodszych ;) Już 20 stycznia w niedzielny poranek o 10:30 i 12:00 na Małej Scenie we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka odbędzie się spektakl Teatru Bąbli pt. "Księżycowe opowieści"!

Czytaj więcej

Nowe ceny biletów w Centrum Twórczości

Informujemy, że od 3 stycznia 2019r. zmieniły się ceny biletów na nasze spektakle. Poniżej podajemy aktualny cennik.

Czytaj więcej

Spektakl pt: "Pinokio" już w najbliższą niedzielę 17 lutego na Dużej Scenie!

Już w najbliższą niedzielę 17 lutego o godz. 17.00 na Dużej Scenie w naszym Teatrze odbędzie się spektakl dla dzieci (+4) pt. "Pinokio"!

Czytaj więcej

Warsztaty teatralne dla dzieci z Rodzin Plus

Teatr to świetne miejsce aby rozwinąć swoje umiejętności artystyczne, wzbogacić swoją osobowość i nauczyć się współpracy w grupie. Nasze zajęcia są bezpłatne prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Zajęcia trwają do uroczystego Pokazu Finałowego na ostatnich zajęciach podczas którego uczestnicy zaprezentują efekty pracy teatralnej. Do udziału zapraszamy dzieci w dwóch grupach wiekowych 

Czytaj więcej

Drzwi Otwarte - zapisy luty 2019!

Już 16, 20 oraz 21 lutego 2019 zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na Bezpłatne Warsztaty w ramach Drzwi Otwartych!

Czytaj więcej

Atrakcje dla Przedszkoli i Szkół Podstawowych

Wizyta w teatrze dla każdego dziecka to niezwykła przygoda, która może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń! Nasze spektakle i warsztaty nie tylko bawią, ale uczą. Są zgodne z podstawową programową. Mogą być inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć w placówce. Zapraszamy Wszystkie Dzieci z Przedszkoli i Szkół Podstawowych na wydarzenia dedykowane grupom zorganizowanym.

Czytaj więcej

Spektakl dla maluszków (1-4 lat) już 3 marca!

Odkrywanie z dzieckiem nowych rzeczy to prawdziwa frajda! Dzieci bardzo żywo reagują na nowe doświadczenia. Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Dziadków w niedzielę 3 marca o godz. 10.30 i 12.00 odbędzie się spektakl dla maluszków (w wieku 1-4 lat) pt. "Huśtawka"! Wybierz się ze swoim maluszkiem do Teatru!

Czytaj więcej