Top

Aktualności


Lista aktualności

Dziękujemy za wsparcie akcji Ufunduj bilet!

Sezon spektakli na rok szkolny 2016/ 2017 uważamy za zamknięty i tym samym mamy przyjemność podsumować całoroczną akcję Ufunduj Dziecku Bilet.  Dzięki waszej pomocy przekazaliśmy wyjściówki na spektakle, aż 154 dzieciom! Dziękujemy naszym wspaniałym wspieraczom akcji! Są dzieci, które nigdy nie były w Teatrze, dzięki Wam wspólnie możemy to zmienić  W akcji wzięli udział podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Stowarzyszenia Pomocy Iskierka, Fundacji Tobiaszki, Szkoły Podstawowej nr 10, Domu Dziecka im. św. Mikołaja w Kątach Wrocławskich, Schroniska św. Br. Alberta, Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania oraz Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka

Czytaj więcej

Obejrzyj film z udziałem Anny Wyszkoni i dołącz do akcji!

"Są dzieci, które nigdy nie były w Teatrze. Ty możesz to zmienić!" Posłuchaj co ma do powiedzenia na temat naszej akcji Anna Wyszkoni. Zapraszamy do obejrzenia filmu. Aby wspierać rozwój osobowości dziecka i przeciwdziałać wykluczeniu kulturalnemu i społecznemu, stworzyliśmy akcję Ufunduj dziecku bilet, w ramach której umożliwiamy bezpłatne uczestnictwo w kulturze dzieciom ze środowisk zagrożonych wykluczeniem. W ten sposób powstał system przekazywania bezpłatnych biletów do teatru.

Czytaj więcej

Pokazy na zakończenie projektów

Centrum Twórczości wspiera talenty wszystkich - Małych i Dużych. W najbliższym tygodniu czeka nas ekscytujący czas bo kończą się warsztaty w ramach naszych projektów społecznych. Z okazji XX-lecia odbyły się ich jubileuszowe edycje. A więc pokazy! Efekty pracy warsztatowej pokażą grupy, które przychodziły na zajecia od września. Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć efekty ich pracy zapraszamy po odbiór darmowych wejściówek do biura Centrum Twórczości.

Czytaj więcej

Nowość dla maluszków już w styczniu!

Trwają intensywne przygotowania do premiery naszej najnowszej produkcji dla najmłodszych ;) Już 20 stycznia w niedzielny poranek o 10:30 i 12:00 na Małej Scenie we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka odbędzie się spektakl Teatru Bąbli pt. "Księżycowe opowieści"!

Czytaj więcej

Nowe ceny biletów w Centrum Twórczości

Informujemy, że od 3 stycznia 2019r. zmieniły się ceny biletów na nasze spektakle. Poniżej podajemy aktualny cennik.

Czytaj więcej

Warsztaty teatralne dla dzieci z Rodzin Plus

Teatr to świetne miejsce aby rozwinąć swoje umiejętności artystyczne, wzbogacić swoją osobowość i nauczyć się współpracy w grupie. Nasze zajęcia są bezpłatne prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Zajęcia trwają do uroczystego Pokazu Finałowego na ostatnich zajęciach podczas którego uczestnicy zaprezentują efekty pracy teatralnej. Do udziału zapraszamy dzieci w dwóch grupach wiekowych 

Czytaj więcej

Atrakcje dla Przedszkoli i Szkół Podstawowych

Wizyta w teatrze dla każdego dziecka to niezwykła przygoda, która może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń! Nasze spektakle i warsztaty nie tylko bawią, ale uczą. Są zgodne z podstawową programową. Mogą być inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć w placówce. Zapraszamy Wszystkie Dzieci z Przedszkoli i Szkół Podstawowych na wydarzenia dedykowane grupom zorganizowanym.

Czytaj więcej

Ostatni tydzień zapisów na Warsztaty Artystyczne w Teatrze!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka to miejsce, gdzie od 20 lat odbywają się spektakle i warsztaty artystyczne dla dzieci. Zapraszamy na różnorodne warsztaty kształcące w dziedzinach teatru, ruchu, muzyki i plastyki. Dzięki zajęciom artystycznym dzieci i młodzież, mogą wszechstronnie się rozwijać i odkrywać, jakie drzemią w nich talenty. Teatr to doskonałe miejsce, gdzie można poznawać świat szlachetnych wartości. Na zakończenie warsztatów grupy prezentują pokazy na profesjonalnej scenie! Spełnij swoje marzenie i zapisz się na warsztaty w teatrze!

Czytaj więcej

Nagroda za spektakl "Pinokio" na Festiwalu "Lwowskie dzieci"!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasz Repertuarowy Teatr Dziecięcy otrzymał III nagrodę Festiwalu "Lwowskie Dzieci" za spektakl pt. "Pinokio" ! Gratulujemy i dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w pracę nad spektaklem! W szczególności gratulujemy reżyserowi Piotrowi Parze za wielką pracę, którą włożył w przygotowanie aktorów. Aktorom za wspaniałą grę mimo młodego wieku. Jesteśmy z nich dumni i pod wielkim wrażeniem ich gry aktorskiej. Panu Bogusławowi Słaboszewskiemu - za piękną scenografię.

Czytaj więcej

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Już 8 marca o godz. 18:00 na scenie Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka odbędzie się koncert pt. Z miłości do kobiet.

Czytaj więcej