Top

Aktualności


Lista aktualności

Zimowa Szkoła Radości dla dzieci z trudnościami szkolnymi.

W dniach 6-10.02.17 Wrocławskie Centrum Twórczości realizowało projekt ZIMOWA SZKOŁA RADOŚCI . Projekt  był skierowany do dzieci z klas 1-3, które mają problemy z podstawowymi umiejętnościami szkolnymi i pochodzą z rodzin, które przeżywają różnego rodzaju trudności.

Czytaj więcej

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na Warsztaty dla Mam i Córek pt. "Kobietki Małe i Duże"

Już w najbliższą niedzielę 12 marca 2017r. w godz. 15:00-17:00 odbędą się warsztaty rodzinne dla Mam i Córek. Podczas tego rodzinnego spotkania zarówno Mamy jak i Córki poczują się jak Królowe. Wraz z prowadzącą zajęcia, Julitą Grzegorczyk, wezmą udział w prywatnej sesji zdjęciowej na naszej teatralnej scenie, a następnie stworzą pięknie zdobione notatkiki, które staną się wspaniałymi pamiątkami wspólnego świętowania.

Czytaj więcej

Wszystkiego najpiękniejszego dla Wszystkich Mam z okazji Dnia Matki!

Z okazji Dnia Mamy życzymy wszystkim najwspanialszym Mamom samych pięknych i pogodnych dni. Dużo uśmiechu, pozytywnych przeżyć, pociechy z dzieci (tych mniejszych i tych trochę większych), a przede wszystkim szczęścia i zadowolenia z samych siebie. Życzymy Mamom, aby zawsze podążały za własnym sercem, by promieniały z każdym dniem coraz bardziej oraz aby zawsze były silne i zdrowe.

Czytaj więcej

Rodzinna Niedziela w Teatrze 28 maja 2017 - zobacz, co przygotowaliśmy!

Zapraszamy na wydarzenia ostatniej majowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze w tym sezonie. Zobacz, co dla Was przygotowaliśmy!

Czytaj więcej

Zapraszamy na Rodzinną Niedzielę w Teatrze 4 czerwca!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na spektakle i warsztaty w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze już 4 czerwca. U nas Dzień Dziecka trwa cały tydzień!

Czytaj więcej

Przedostatnia Rodzinna Niedziela w tym sezonie! Zapraszamy 11 czerwca!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na spektakle dla dzieci w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze 11 czerwca! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Czytaj więcej

Zajęcia dla dzieci od 1 miesiąca życia - dołącz do grupy

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach artystycznych dla niemowląt oraz dzieci od 3 lat do 5,5 lat!  Program obejmuje zabawy dostarczające wrażeń z różnych dziedzin sztuki (teatr, muzyka, plastyka, ruch), naukę piosenek i interpretacji oraz naukę wierszyków-masażyków usprawniających pracę rozwijających się mięśni dziecka, tańce z rodzicami i oraz ogólnorozwojowe zabawy. Zapraszamy również zajęcia plastyczne dla maluchów do 5,5 lat  oraz zajęcia umuzykalniające dla niemowląt oparte na teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

Czytaj więcej

Dziękujemy wszystkim Widzom!

Wszystkim Widzom - tym Małym, ale także tym trochę Większym - za obecność podczas naszych spektakli, zarówno niedzielnych, jak i tych dla grup zorganizowanych. Dziękujemy za Państwa wrażliwość na sztukę, zaangażowanie w edukację kulturalną najmłodszego pokolenia, a przede wszystkim za to, że byliście z nami podczas tego sezonu artystycznego.

Czytaj więcej