Top

Aktualności


Lista aktualności

Zimowa Szkoła Radości dla dzieci z trudnościami szkolnymi.

W dniach 6-10.02.17 Wrocławskie Centrum Twórczości realizowało projekt ZIMOWA SZKOŁA RADOŚCI . Projekt  był skierowany do dzieci z klas 1-3, które mają problemy z podstawowymi umiejętnościami szkolnymi i pochodzą z rodzin, które przeżywają różnego rodzaju trudności.

Czytaj więcej

Wracamy z cyklem warsztatów „Twórczy Obieżyświat”

Ruszamy z nowym cyklem rodzinnych rarsztatów plastycznych!  W pierwszą niedzielę lutego uczestnicy warsztatów spotkają się z włoskim malarzem Giuseppe Arcimboldem, przedstawicielem manieryzmu. Zainspirowani jego owocowo-warzywną twórczością, wykonają swoje małe dzieła sztuki metodą kolażu. 

Czytaj więcej

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na Warsztaty dla Mam i Córek pt. "Kobietki Małe i Duże"

Już w najbliższą niedzielę 12 marca 2017r. w godz. 15:00-17:00 odbędą się warsztaty rodzinne dla Mam i Córek. Podczas tego rodzinnego spotkania zarówno Mamy jak i Córki poczują się jak Królowe. Wraz z prowadzącą zajęcia, Julitą Grzegorczyk, wezmą udział w prywatnej sesji zdjęciowej na naszej teatralnej scenie, a następnie stworzą pięknie zdobione notatkiki, które staną się wspaniałymi pamiątkami wspólnego świętowania.

Czytaj więcej

Warsztaty dla dzieci z Rodzin Plus - edycja letnia

Centrum Twórczości zaprasza do uczestnictwa w cyklu warsztatów skupiających się na działaniach plastycznych, pozwalających rozwinąć pasje i talenty artystyczne dzieci. Aktywność ta służy rozwijaniu twórczego myślenia, uczy odpowiedzialności za podjęte zadania, inspiruje dziecięcą twórczość.

Czytaj więcej

Spektakl dla Dzieci pt. "Sny" już w najbliższą niedzielę 18 czerwca o godz. 17.00!

Zapraszamy na spektakl dla Dzieci pt. "Sny" w reż. Agnieszki Mielcarek.

Czytaj więcej

Wszystkiego najpiękniejszego dla Wszystkich Mam z okazji Dnia Matki!

Z okazji Dnia Mamy życzymy wszystkim najwspanialszym Mamom samych pięknych i pogodnych dni. Dużo uśmiechu, pozytywnych przeżyć, pociechy z dzieci (tych mniejszych i tych trochę większych), a przede wszystkim szczęścia i zadowolenia z samych siebie. Życzymy Mamom, aby zawsze podążały za własnym sercem, by promieniały z każdym dniem coraz bardziej oraz aby zawsze były silne i zdrowe.

Czytaj więcej

Rodzinna Niedziela w Teatrze 28 maja 2017 - zobacz, co przygotowaliśmy!

Zapraszamy na wydarzenia ostatniej majowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze w tym sezonie. Zobacz, co dla Was przygotowaliśmy!

Czytaj więcej

"Tajemnica pewnej pracowni naukowej" - ostatni spektakl Repertuarowego Teatru Dziecięcego w tym sezonie!

"Tajemnica pewnej pracowni naukowej" w ramach Repertuarowego Teatru Dziecięcego na naszej scenie już 11 czerwca o godz. 17.00. To ostatni pokaz w tym sezonie - na kolejne zapraszamy już we wrześniu!

Czytaj więcej

Zapraszamy na Rodzinną Niedzielę w Teatrze 4 czerwca!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na spektakle i warsztaty w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze już 4 czerwca. U nas Dzień Dziecka trwa cały tydzień!

Czytaj więcej

Przedostatnia Rodzinna Niedziela w tym sezonie! Zapraszamy 11 czerwca!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na spektakle dla dzieci w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze 11 czerwca! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Czytaj więcej