Top

Aktualności


Lista aktualności

Dziękujemy za wsparcie akcji Ufunduj bilet!

Sezon spektakli na rok szkolny 2016/ 2017 uważamy za zamknięty i tym samym mamy przyjemność podsumować całoroczną akcję Ufunduj Dziecku Bilet.  Dzięki waszej pomocy przekazaliśmy wyjściówki na spektakle, aż 154 dzieciom! Dziękujemy naszym wspaniałym wspieraczom akcji! Są dzieci, które nigdy nie były w Teatrze, dzięki Wam wspólnie możemy to zmienić  W akcji wzięli udział podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Stowarzyszenia Pomocy Iskierka, Fundacji Tobiaszki, Szkoły Podstawowej nr 10, Domu Dziecka im. św. Mikołaja w Kątach Wrocławskich, Schroniska św. Br. Alberta, Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania oraz Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka

Czytaj więcej

Obejrzyj film z udziałem Anny Wyszkoni i dołącz do akcji!

"Są dzieci, które nigdy nie były w Teatrze. Ty możesz to zmienić!" Posłuchaj co ma do powiedzenia na temat naszej akcji Anna Wyszkoni. Zapraszamy do obejrzenia filmu. Aby wspierać rozwój osobowości dziecka i przeciwdziałać wykluczeniu kulturalnemu i społecznemu, stworzyliśmy akcję Ufunduj dziecku bilet, w ramach której umożliwiamy bezpłatne uczestnictwo w kulturze dzieciom ze środowisk zagrożonych wykluczeniem. W ten sposób powstał system przekazywania bezpłatnych biletów do teatru.

Czytaj więcej

Pokazy na zakończenie projektów

Centrum Twórczości wspiera talenty wszystkich - Małych i Dużych. W najbliższym tygodniu czeka nas ekscytujący czas bo kończą się warsztaty w ramach naszych projektów społecznych. Z okazji XX-lecia odbyły się ich jubileuszowe edycje. A więc pokazy! Efekty pracy warsztatowej pokażą grupy, które przychodziły na zajecia od września. Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć efekty ich pracy zapraszamy po odbiór darmowych wejściówek do biura Centrum Twórczości.

Czytaj więcej

Nagroda za spektakl "Pinokio" na Festiwalu "Lwowskie dzieci"!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasz Repertuarowy Teatr Dziecięcy otrzymał III nagrodę Festiwalu "Lwowskie Dzieci" za spektakl pt. "Pinokio" ! Gratulujemy i dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w pracę nad spektaklem! W szczególności gratulujemy reżyserowi Piotrowi Parze za wielką pracę, którą włożył w przygotowanie aktorów. Aktorom za wspaniałą grę mimo młodego wieku. Jesteśmy z nich dumni i pod wielkim wrażeniem ich gry aktorskiej. Panu Bogusławowi Słaboszewskiemu - za piękną scenografię.

Czytaj więcej

Sprawdź co gramy w marcu! Serdecznie zapraszamy!

Wizyta w teatrze to niezwykła przygoda zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zapraszamy do naszego Teatru na spektakle dla dzieci w wieku 1-3 lat oraz w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Spektakle dla maluszków odbywają się na małej scenie (II piętro) dostosowanej do dzieci w wieku 1-4 lat. Natomiast spektakle o 17.00 odbywają się na dużej scenie (I piętro) z widownią na 100 miejsc.

Czytaj więcej

"Wspaniała przygoda zająca Teofila" na Dużej Scenie 12 maja!

12 maja w niedzielę o godz. 17:00 na Dużej Scenie odbędzie się spektakl dla dzieci pt. "Wspaniała przygoda zająca Teofila"! Bilety są już w sprzedaży!

Czytaj więcej

Muzyczna i ekologiczna bajka dla dzieci na dużej scenie już 24 i 26 maja!

Już w najbliższy weekend w piątek 24 maja o godz. 18:00 oraz w niedzielę 26 maja o godz. 17:00 na Dużej Scenie naszego Teatru odbędzie się spektakl pt. "Pies i kot", dedykowany dzieciom w wieku 3-6 lat.

Czytaj więcej

Nowy spektakl dla najmłodszych widzów już 9 czerwca!

Cena biletu: 22 zł/os. Miejsce wydarzenia: mała scena na II piętrze, Centrum Twórczości ul Kuźnicza 29a

Czytaj więcej

Spektakle dla grup zorganizowanych w maju i czerwcu!

Zapraszamy Grupy Przedszkolne i Uczniów klas Szkół Podstawowych na nasze spektakle! Są jeszcze wolne miejsca! Już dziś zarezerwuj miejsca dla swojej Grupy! Wizyta w teatrze dla każdego dziecka to niezwykła przygoda, która może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń! Nasze spektakle nie tylko bawią, ale uczą. Są zgodne z podstawową programową. Mogą być inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć w placówce. Istnieje możliwość wzięcia udziału również w ramach programu "Szkoła w mieście".

Czytaj więcej

Spotkanie Rodzice Rodzicom o Rodzicielstwie Bliskości

Już 7 czerwca o godzinie 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Rodzice Rodzicom, podczas którego przybliżymy założenia Rodzicielstwa Bliskości. Bliskościowy psycholog odpowie na następujące pytania:

Czytaj więcej