Top

Aktualności


Lista aktualności

Nagroda za spektakl "Pinokio" na Festiwalu "Lwowskie dzieci"!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasz Repertuarowy Teatr Dziecięcy otrzymał III nagrodę Festiwalu "Lwowskie Dzieci" za spektakl pt. "Pinokio" ! Gratulujemy i dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w pracę nad spektaklem! W szczególności gratulujemy reżyserowi Piotrowi Parze za wielką pracę, którą włożył w przygotowanie aktorów. Aktorom za wspaniałą grę mimo młodego wieku. Jesteśmy z nich dumni i pod wielkim wrażeniem ich gry aktorskiej. Panu Bogusławowi Słaboszewskiemu - za piękną scenografię.

Czytaj więcej

Muzyczna i ekologiczna bajka dla dzieci na dużej scenie już 24 i 26 maja!

Już w najbliższy weekend w piątek 24 maja o godz. 18:00 oraz w niedzielę 26 maja o godz. 17:00 na Dużej Scenie naszego Teatru odbędzie się spektakl pt. "Pies i kot", dedykowany dzieciom w wieku 3-6 lat.

Czytaj więcej

Podaruj dzieciom NADZWYCZAJNY czas!

Wakacje - czas podróży, odkrywania i zdobywania., czas zabawy, radości i nowych przyjaźni. Jednak nie dla wszystkich. Są dzieci, które kolejne wakacje spędzą w mieście, na znanym aż za dobrze trzepaku, biegając za starą piłką, wiedząc, że znów nie zdarzy się nic nadzwyczajnego.

Czytaj więcej

Za nami Uroczyste Zakończenie Semestru Artystycznego!

Wczoraj, w niedzielę 16 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie semestru artystycznego we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka!  Mali artyści zaprezentowali efekty intensywnych przygotowań, które trwały przez cały semestr podczas naszych warsztatów:  ⭐️ teatralno-muzyczno-rytmicznych (dzieci 3,5-4,5 lat) ⭐️ teatralno-muzyczno-plastycznych (dzieci 5-6 lat) ⭐️ teatralno-plastycznych (dzieci 7-12 lat) Gratulujemy raz jeszcze Wszystkim Uczestnikom występu na deskach sceny teatralnej, a Instruktorom dziękujemy za ich przygotowanie. Było pięknie, wzruszająco i wyjątkowo! 

Czytaj więcej

Finałowy pokaz Teatru Młodych

We wtorek 18 czerwca na naszej scenie odbył się wyjątkowy spektakl pt. "Wnętrze" Maurice'a Maeterlinka w reżyserii Piotra Pary. Wystąpili młodzi i uzdolnieni uczestnicy naszych warsztatów teatralnych Teatr Młodych.

Czytaj więcej

Ostatnie dni! Dołącz do naszej akcji :)

Możecie nas jeszcze wesprzeć! Zbieramy fundusze na organizację warsztatów teatralnych dla 11 dzieci w trudnej sytuacji materialnej. Zajęcia odbędą się w ramach wymiany polsko-niemieckiej "Teraz Dzieci", w miejscowości Wiesbaden.

Czytaj więcej

Wakacje w Centrum Twórczości!

Informujemy, że podczas wakacji, w lipcu i sierpniu nasze biuro jest czynne w godzinach 8:00-16:00. W dniach 16.07-17.07 - w godz. 8.30-14.00.

Czytaj więcej

Zakończyła się wymiana polsko-niemiecka Teraz Dzieci

W sobotę zakończyła się polsko-niemiecka wymiana teatralna "Teraz dzieci!". W tym roku dzieci pojechały do Wiesbaden. Podczas pobytu dzieci wzięły udział w warsztatach teatralnych, które były okazją do twórczego działania i dobrej zabawy w gronie rówieśników z Polski i Niemiec.

Czytaj więcej

Dziękujemy Wszystkim Widzom :)

W tym miesiącu zaprezentowaliśmy ostatnie spektakle. Kolejny sezon teatralny rusza we wrześniu.

Czytaj więcej

Dziękujemy Naszym Darczyńcom!

Dziękujemy Wszystkim Naszym Darczyńcom za wpłaty! Dzięki Waszej pomocy, w tym roku, aż 175 dzieci obejrzało bezpłatnie spektakl w ramach naszej akcji Ufunduj dziecku bilet!

Czytaj więcej