Top

Aktualności


Lista aktualności

Teatr Trzech Generacji - zapisz się na bezpłatne warsztaty teatralne!

Teatr Trzech Generacji – to wyjątkowy projekt łączący trzy pokolenia: wnuków, rodziców i dziadków. Po raz kolejny Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka realizuje międzypokoleniowe warsztaty, których zwieńczeniem jest pokaz spektaklu, prezentowany na profesjonalnej scenie teatralnej. Udział w warsztatach jest okazją do zacieśnienia więzi i wzajemnej nauki.

Czytaj więcej

Trwa ostatni tydzień zapisów na warsztaty artystyczne. Ostatnie wolne miejsca w grupach!

Przygotowujey się do rozpoczęcia Nowego Semestru warsztatów artystycznych. Z niecierliwością czekamy na wszystki dzieci, które chciałby dołączyć do naszych grup warsztatowych. Mamy jeszcze wolne miejsca w nastepujących grupach: 

Czytaj więcej

Przyjdź ze swoją grupą na spektakl! Zapraszamy Przedszkola i Szkoły Podstawowe

Szukasz spektakli dla swojej Grupy? Są jeszcze wolne miejsca na spektakle dla dzieci w listopadzie oraz grudniu (z okazji mikołajek). Zarezerwuj bilety jeszcze dziś!

Czytaj więcej

Warsztaty artystyczne: plastyka, muzyka, teatr. Zapraszamy do udziału!

Nowy sezon artystycznych warsztatów trwa w najlepsze. Można jeszcze dołączać do grup w ramach udzału w jednorazowych zajęciach. Zapraszamy do udziału w warsztatach plastycznych, muzycznych i ogólnorozwojowych. Udział w zajęciach może być ciekawym sposobem na spędzenie popołudnia! Zachęcamy do udziału! Oto lista warsztatów, w których mamy jeszcze wolne miejsca:

Czytaj więcej

Atrakcje dla Przedszkoli i Szkół Podstawowych

Propozycja dla grup zorganizowanych, przedszkoli i szkół podstawowych! Przyjdź ze swoją grupą na nasz spektakl i warsztaty! Treści przedstawień są dostosowane do wieku widza. Pomagają dziecku zrozumieć swoje emocje i uczucia oraz jak sobie poradzić z ich przeżywaniem. Uczą również samodzielności w radzeniu sobie z trudnościami. Spektakl może stanowić temat rozmowy z dzieckiem: czym są emocje i jakie są sposoby radzenia sobie z nimi oraz jak je nazywać. Wizyta w teatrze dla każdego dziecka to niezwykła przygoda, która może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń! Nasze zajęcia są zgodne z podstawą programową. Mogą być inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć w placówce. Zapraszamy Wszystkie Dzieci z Przedszkoli i Szkół Podstawowych na wydarzenia dedykowane grupom zorganizowanym.

Czytaj więcej

Sprawdź co gramy w grudniu!

Zapraszamy co zapoznania się z naszym reperturem :) Sprawdź co gramy w grudniu! Czekają na was spektakle dla maluszków#TeatrBąbli oraz dla przedszkolaków i uczniów klas I-III szkół podstawowych :)

Czytaj więcej

Repertuar na rok 2020!

Wiemy, że przygotowania do świąt trwają w najlepsze, ale my nie próżnujemy. Szykujemy dla Was repertuar naszych spektakli na rok 2020. Mamy już pierwsze propozycje!

Czytaj więcej

Ponad 360 dzieci odwiedziło bezpłatnie nasz Teatr!

W tym roku ponad 360 dzieci obejrzało bezpłatnie nasze spektakle w ramach akcji "Ufunduj dziecku bilet"! Dziękujemy naszym darczyńcom za wpłaty! Przed nami nowy rok. Pomóż nam spełnić marzenia i weź udział w naszej Akcji Ufunduj dziecku bilet! Chcielibyśmy umożliwić regularne uczestnictwo w kulturze dzieciom, które w normalnych okolicznościach nie miałyby na to szansy. To stanie się możliwe dzięki Twojemu dobremu sercu oraz systematycznemu wspieraniu naszych podopiecznych.

Czytaj więcej

Przerwa świąteczna

Informujemy, że nasze biuro będzie nieczynne w dniach 24.12.2019-06.01.2020. Na zajęcia zapraszamy od 7 stycznia.

Czytaj więcej