Top

Aktualności


Lista aktualności

Nasz Teatr ma nazwę!

CZASY SIĘ ZMIENIAJĄ, ZMIENIAMY SIĘ I MY!

Czytaj więcej

Nowe ceny biletów w Centrum Twórczości

Informujemy, że od 8 stycznia 2020r. zmieniły się ceny biletów na nasze spektakle. Poniżej podajemy aktualny cennik.

Czytaj więcej

Premiera nowego spektaklu dla bąbli już 26 stycznia!

Trwają intensywne przygotowania do naszego najnowszego spektaklu Ach Teatru (1,5-4 lat) pt. "Wiosna, lato, jesień, zima" w reżyserii Agnieszki Mielcarek! Premiera odbędzie się już 26 stycznia o godz. 10:30 i 12:00.

Czytaj więcej

Rodzinne Warsztaty Plastyczne - Sensoplastyka już 26 stycznia!

W ramach Rodzinnych Warsztatów Plastycznych zapraszamy na Sensoplastykę®. Zajęcia przygotowane są specjalnie aby rodzic i dziecko mogli twórczo spędzić wspólny czas, a także w przyjemny i ciekawy sposób wspierać rozwój zmysłów dziecka. Sensoplastyka to dodatkowo: naturalne materiały, kolorowa i pachnąca zabawa!

Czytaj więcej

Już 2 lutego "W Krainie Rupraków" dla dzieci na Dużej Scenie!

Już 2 lutego w niedzielę o godz. 17.00 na Dużej Scenie naszego Ach! Teatru odbędzie się spektakl pt. "W Krainie Rupraków" w ramach Repertuarowego Teatru Dziecięcego!

Czytaj więcej

Premiera nowego spektaklu dla dzieci już 16 lutego!

Trwają intensywne przygotowania do naszego najnowszego spektaklu dla dzieci od 3 lat pt. "Rozbawialska i przyjaciele" w reżyserii Patrycji Czyżewskiej-Soroko - reżyserki również "Bal u Króla Lula" i "Pies i kot"! 

Czytaj więcej

W najbliższy weekend 9 lutego przyjdź z dzieckiem do Ach! Teatru!

Wraca do naszego repertuaru spektakl dla dzieci "Nie ma się czego bać" w nowej obsadzie! Przyjdź z dzieckiem 9 lutego w najbliższą niedzielę o godz. 17.00 i weź udział w niezapomniej teatralnej przygodzie :)

Czytaj więcej

"Pies i kot" na dużej scenie już 1 marca!

W najbliższą niedzielę 1 marca o godz. 17.00 odbędzie się spektakl "Pies i kot"! 

Czytaj więcej

Nowy semestr warsztatów w teatrze od 5 marca. Zapisz się!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą warsztatów artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Zapraszamy do odkrywania i rozwijania swoich pasji i talentów twórczych. Udział w warsztatach to doskonały sposób na wspieranie rozwoju dziecka i atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu.

Czytaj więcej

Już 10 maja w najbliższą niedzielę odbędzie się premiera online spektaklu "Pinokio"!

Drodzy Widzowie! Ach! Teatr zaprasza zaprasza przed ekrany na premierę online naszego spektaklu dla dzieci pt. "Pinokio"! Spektakl odbędzie się już 10 maja w najbliższą niedzielę o godz. 17.00 na kanale Youtube Ach! Teatru :)

Czytaj więcej