Top

Aktualności


Lista aktualności

Już 17 maja odbędzie się kolejna premiera online naszego spektaklu!

Dzielimy się z Wami kolejnym spektaklem online, który powstał w ramach projektu Repertuarowy Teatr Dziecięcy. Film został nagrany w trzech częściach podczas próby generalnej do premiery w 2016 roku, do dokumentacji. Postanowiliśmy podzielić się z Wami efektem uzdolnionych uczestników naszych warsztatów. Nic nie zastąpi spektaklu obejrzanego w teatrze, ale mamy nadzieję, że dostarczymy jednak miłych wrażeń :) Spektakl będzie dostępny 17 maja o godz. 17.00. Bądźcie z nami!  OBEJRZYJ ONLINE  

Czytaj więcej

Spotkanie online z cyklu Rodzice Rodzicom o klubie ojcowskim już 28 maja! Zapisz się!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu RODZICE RODZICOM, tym razem spotkanie odbędzie się online.  W czwartek 28 maja o godz. 17:30 zapraszamy na spotkanie pt. "Tato XXI wieku. Samemu można, ale w grupie raźniej!" Spotkanie poprowadzi p. Jakub Tarasiuk lider i trener Wrocławskiego Klubu Ojca.

Czytaj więcej

Komunikat

Uwaga! W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że odwołujemy wszystkie spektakle, które miały się odbyć w dniach 12.03-31.05. Informujemy, że spektakl "W Krainie Rupraków" 7 czerwca również się nie odbędzie. Wszystkim widzom, którzy mają zakupione bilety spektakle w tym czasie, przysługują zwroty. Prosimy o przesłanie numerów kont na e-maila achteatr@centrumtworczosci.pl, wraz z podaniem imienia i nazwiska, tytułu spektaklu i kwoty.

Czytaj więcej

Spektakl "Sny" online już 24 maja na kanale Youtube Ach! Teatru!

Ach! Teatr zaprasza na spektakl online pt. "Sny, dedykowany dzieciom w wieku 5-8 lat. Będzie dostępny w dwóch częściach na kanale Ach! Teatru już 24 maja o godz. 17.00. OBEJRZYJ ONLINE

Czytaj więcej

Odwiedź wirtualny Ach! Teatr i obejrzyj z nami spektakl 7 czerwca

"Fabryka słów" to kolejny nasz archiwalny spektakl, który powstał w ramach projektu Repertuarowy Teatr Dziecięcy. Udostępniamy Wam nagranie z 2015 roku, które powstało do celów dokumentacyjnych. Z góry przepraszamy za jakość. Spektakl będzie dostępny w dwóch częściach 7 czerwca o godz. 17.00 na kanale Youtube Ach! Teatru

Czytaj więcej

Ach! Teatr zaprasza na spektakl dla dzieci we Wrocławiu

Drodzy Widzowie! Wracamy po drugiej przerwie! Już 7 czerwca zagramy dla Was spektakl dla najmłodszych dzieci (w wieku 1-3 lat) w Ach! Teatrze! (ul. Kuźnicza 29a, II piętro) :)

Czytaj więcej

Spektakl "W Krainie Rupraków" odwołany

Drodzy Widzowie! Z przyczyn od nas niezależnych spektakl "W Krainie Rupraków", który miał się odbyć w najbliższą niedzielę 21 czerwca został odwołany. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Czytaj więcej

Materiały online dla nauczycieli

Drodzy Nauczyciele!  Zdajemy sobie sprawę jak dużo wysiłku trzeba włożyć w przygotowanie lekcji online dla uczniów. Dlatego udostępniamy Wam bezpłatne materiały, które moga być pomocne sczególnie teraz w pracy zdalnej. Serdecznie zachęcamy do wykorzystania go, zarówno w pracy zdalnej, jak i w przyszłości w standardowej pracy w szkole. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa pomoc w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Warsztaty artystyczne zostały wznowione!

Zapraszamy do udziału w warsztatach artystycznych w Centrum Twórczosci. Zajęcia prowadzone są w małych grupach i odbywają sie w bezpiecznym miejcu. Proponujemy rozwijajace zajęcia dla małych dzieci z rodzicami i warsztaty rozwijające umiejętności twórcze dla przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży. Warsztaty kształcą w różnych dziedzinach sztuki są też doknonałym sposobem na spedzanie wolnego czasu w gronie rówieśników.

Czytaj więcej

Rodzinne warsztaty plastyczne online - nowa propozycja!

Nasza nowa propozycja Rodzinnych Warsztatów Plastycznych w wersji online do rodzinnego wykorzystania w domu.

Czytaj więcej