Top

Aktualności


Lista aktualności

Letnie warsztaty plastyczne

Żeby nie nudzić się latem, zapraszamy do udziału w warsztatach plastycznych dla dzieci w wieku 6-13 lat. To ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu, która dodatkowo wspiera rozwój zdolności plastycznych dzieci, kształtuje poczucie estetyki, a także uczy współpracy w grupie. Warsztaty plastyczne to też radosna i twórcza zabawa. W programie zajęć: papieroplastyka, formy przestrzenne, kompozycje w masie solnej z materiałami prosto z natury. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach, z podziałem na wiek.

Czytaj więcej

Wirtualny Ach! Teatr podczas wakacji

Podczas wakacji Ach! Teatr zaprasza na spektakle online udostępnione na kanale Youtube. Zamieściliśmy tam archiwalne spektakle, które odbyły się w ramach naszych projektów. Filmy zostały nagrane do dokumentacji projektów, dlatego z góry przepraszamy za jakość nagrań :) Nic nie zastąpi spektaklu obejrzanego w teatrze, ale mamy nadzieję, że dostarczymy jednak miłych wrażeń :) 

Czytaj więcej

Zrób to sam! Podpowiadamy jak zrobić własnoręcznie piniatę

W lipcu odbyły się letnie warsztaty plastyczne prowadzone przez nasza ukochaną instruktorkę Julitę Gregorczyk. Dzieci podczas zajęć przygotowywalły m.in. piniaty.  A wiecie co to jest? Piniata stanowi fajną dekorację, a próby jej rozwalenia i wydobycia ukrytych w niej np. słodyczy, dostarczą dzieciom mnóstwo emocji i wiele radości. Można je oczywiście kupić, ale nic tak nie cieszy jak własnoręczne dzieło! Chcecie zrobić sami?

Czytaj więcej

Nowy repertuar Ach! Teatru! Gramy od września!

Drogi Rodzicu! Jeśli szukasz atrakcji dla swojego dziecka to wybierz się z nim do Ach! Teatru dla dzieci we Wrocławiu! To świetna zabawa zarówno dla Twojego Dziecka jak i dla Ciebie, Rodzica. Teatr niezywkle pobudza wyobraźnię i rozwija kreatywność. Najbliższe spektakle dla dzieci już we wrześniu.

Czytaj więcej

Nowy spektakl Ach! Teatru dla maluszków już 6 września!

Każdy z nas ma swoją ulubioną porę roku. A gdyby tak w ciągu jednego dnia przeżyć wszystkie cztery? Zapraszamy Was, Kochani Widzowie już 6 września na wspólne odkrywanie świata wyobraźni. Będziemy doświadczać teatralny świat i świetnie się bawić! Maluchy uwielbiają odkrywać to co nieznane. Dzięki temu pokazuja nam dorosłym jaki świat jest piękny! Zapraszamy na spektakl Ach! Teatru we Wrocławiu pt. "Wiosna, lato, jesień, zima" dedykowany najmłodszym widzom w wieku 1,5-4 lat.

Czytaj więcej

Warsztaty Teatru Trzech Generacji ruszają już 25 września!

Teatr Trzech Generacji – to wyjątkowy projekt łączący trzy pokolenia: wnuków, rodziców i dziadków. Po raz kolejny Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka realizuje międzypokoleniowe warsztaty, których zwieńczeniem jest pokaz spektaklu, prezentowany na profesjonalnej scenie teatralnej. Udział w warsztatach jest okazją do zacieśnienia więzi i wzajemnej nauki.

Czytaj więcej

Zapraszamy na Drzwi Otwarte - zapisz się na bezpłatne zajęcia

Drzwi Otwarte we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka już we wrześniu!

Czytaj więcej

Ostatni spektakl dla maluszków w Ach! Teatrze 27 września!

Jestesmy zmuszeni zawiesić działałność Teatru. Pandemia COVID-19 pokrzyżowała nasze plany na rok 2020. W związku z ogromnymi stratami jakie ponieśliśmy, zdecydowaliśmy o czasowym wstrzymaniu działalności Ach! Teatru. Jednak nie poddajemy się. Rozpoczęliśmy zbiórkę środków na wznowienie działania Ach! Teatru. Dzięki Tobie będziemy mogli znów wrócić do grania spektakli dla dzieci. Liczymy na Twoją pomoc. Wesprzyj nas!

Czytaj więcej

Spektakle Ach! Teatru tymczasowo zawieszone

Z pewnością dotarła do Was smutna informacja, że Ach! Teatr z powodów finansowych nie może tymczasowo grać spektakli. Wszystkie spektakle Ach! Teatru zostały tymczasowo zawieszone. Pandemia COVID-19 pokrzyżowała nasze plany na rok 2020. W związku z ogromnymi stratami jakie ponieśliśmy, zdecydowaliśmy o czasowym wstrzymaniu działalności Ach! Teatru (warsztaty odbywają się według harmonogramu.) Jednak nie poddajemy się. Rozpoczęliśmy zbiórkę środków na wznowienie działania Ach! Teatru. Dzięki Tobie będziemy mogli znów wrócić do grania spektakli dla dzieci. Liczymy na Twoją pomoc. Wesprzyj nas! Czytaj więcej

Czytaj więcej