Top

Bąble


Rodzinna Niedziela w Teatrze 12 maja! Zapraszamy!

Już 12 maja zapraszamy do udziału w kolejnej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! Odbędą się spektakle i warsztaty dla całej rodziny :) Są jeszcze wolne miejsca!​

Czytaj więcej

Pam Para Pam - warsztaty umuzykalniające dla niemowląt

Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt (1-18 miesięcy) oraz przyszłych mam oparte na teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

Czytaj więcej

Żłobek Artystyczny – pierwsze wspólne zabawy z rówieśnikami

Pierwsze zajęcia, które opierają się na wszechstronnie rozwijających grach i zabawach w gronie rówieśników, pod kierunkiem instruktora i z bezpieczną obecnością rodzica, do którego w każdej chwili można się przytulić.

Czytaj więcej

"Wspaniała przygoda zająca Teofila" na Dużej Scenie 12 maja!

12 maja w niedzielę o godz. 17:00 na Dużej Scenie odbędzie się spektakl dla dzieci pt. "Wspaniała przygoda zająca Teofila"! Bilety są już w sprzedaży!

Czytaj więcej

Wesołe Szkraby - zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Wesołe szkraby to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci i ich rodziców/opiekunów. W okresie niemowlęctwa dziecko nie tylko bardzo szybko rośnie, ale również rozwija się emocjonalnie i intelektualnie. Rozwija także wszystkie swoje zmysły, dlatego tak ważne jest, aby od początku zapewnić mu prawidłowy i harmonijny rozwój. Warsztaty dla dzieci od 12. miesiąca życia do 2 lat.

Czytaj więcej

Nowy spektakl dla najmłodszych widzów już 28 kwietnia!

Cena biletu: 22 zł/os. Miejsce wydarzenia: mała scena na II piętrze, Centrum Twórczości ul Kuźnicza 29a

Czytaj więcej

Spektakl dla maluszków (1-4 lat) już 7 kwietnia!

Odkrywanie z dzieckiem nowych rzeczy to prawdziwa frajda! Dzieci bardzo żywo reagują na nowe doświadczenia. Zapraszamy Dzieci, Rodziców, Babcie i Dziadków w niedzielę 7 kwietnia o godz. 10.30 i 12.00 odbędzie się spektakl dla maluszków (w wieku 1-4 lat) pt. "Huśtawka"! Wybierz się ze swoim maluszkiem do Teatru!

Czytaj więcej

Muzyczna i ekologiczna bajka dla dzieci na dużej scenie już 31 marca!

W ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze w najbliższą niedzielę 31 marca o godz. 17:00 na Dużej Scenie naszego Teatru odbędzie się spektakl pt. "Pies i kot", dedykowany dzieciom w wieku 3-6 lat.To ciepła i zabawna historia o Kotce-czyścioszce oraz o Piesku, który dopiero uczy się, jak dbać o czystość. Zabawne piosenki, wartka akcja oraz aktywny udział w spektaklu sprawią, że nikt nie wyjdzie zawiedziony! Warto, aby dziecko już od najmłodszych lat poznawało teatr. Świetnie rozwija wyobraźnię i dostarcza wiele pozytywnych emocji!  Kiedy: 31 marca niedziela godz. 17.00 Dla kogo: dzieci w wieku 3-6 lat

Czytaj więcej

Sprawdź co gramy w marcu! Serdecznie zapraszamy!

Wizyta w teatrze to niezwykła przygoda zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zapraszamy do naszego Teatru na spektakle dla dzieci w wieku 1-3 lat oraz w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Spektakle dla maluszków odbywają się na małej scenie (II piętro) dostosowanej do dzieci w wieku 1-4 lat. Natomiast spektakle o 17.00 odbywają się na dużej scenie (I piętro) z widownią na 100 miejsc.

Czytaj więcej

Czarny czy biały?

"Czarny czy biały?" to najnowszy spektakl Teatru Bąbli w reż. Piotra Pary. To opowieść o magii kolorów, a także o tym, że nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje.

Czytaj więcej