Top

Bąble


Czarny czy biały?

"Czarny czy biały?" to najnowszy spektakl Teatru Bąbli w reż. Piotra Pary. To opowieść o magii kolorów, a także o tym, że nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje.

Czytaj więcej

Warsztaty artystyczne

Proponujemy szereg zajęć plastycznych, teatralnych, muzycznych oraz ogólnorozwojowych dla każdej grupy wiekowej oraz dla dorosłych. Nasz program zakłada rozwój osobowości dziecka, pomaga w zdobywaniu wiedzy o sobie samym i o sobie wobec innych. Jesteśmy przekonani, że nasi wychowankowie będą twórczymi ludźmi, będą umieli znaleźć swoje miejsce w społeczeństwie, stawiającym coraz wyższe wymagania.

Czytaj więcej

Teatr Bąbli

Teatr Bąbli to spektakle dla najmłodszych widzów. To teatr bezpieczny, przystosowany do percepcji dziecka. Porusza zmysły, wzbudza pozytywne emocje, zachwyt i ciekawość. Teatr inicjacyjny uwzględnia wskazywane przez psychologów możliwości percepcyjne maluchów od 1. roku życia: skupia się na bodźcach zmysłowych (dźwięk, barwa, forma) kształtujących dziecięce funkcje poznawcze. Dziecko w tym wieku nie jest jeszcze w stanie skupić się na długiej historii, koncentruje się na wyrazistym szczególe.

Czytaj więcej

Pam Para Pam - warsztaty umuzykalniające dla niemowląt

Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt oraz przyszłych mam oparte na teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

Czytaj więcej

Wesołe Szkraby - zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Wesołe szkraby to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci i ich rodziców lub opiekunów. Warsztaty dla dzieci od 12. miesiąca życia do 2 lat (+ - chodzące).

Czytaj więcej

Nowość dla maluszków już w styczniu!

Trwają intensywne przygotowania do premiery naszej najnowszej produkcji dla najmłodszych ;) Już 20 stycznia w niedzielny poranek o 10:30 i 12:00 na Małej Scenie we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka odbędzie się spektakl Teatru Bąbli pt. "Księżycowe opowieści"!

Czytaj więcej

Muzyczna i ekologiczna bajka dla dzieci na dużej scenie już 27 stycznia!

Warto, aby dziecko już od najmłodszych lat poznawało teatr. Świetnie rozwija wyobraźnię i dostarcza wiele pozytywnych emocji!  W najbliższą niedzielę 27 stycznia o godz. 17:00 na Dużej Scenie naszego Teatru odbędzie się spektakl pt. "Pies i kot", dedykowany dzieciom w wieku 3-6 lat.To ciepła i zabawna historia o Kotce-czyścioszce oraz o Piesku, który dopiero uczy się, jak dbać o czystość. Zabawne piosenki, wartka akcja oraz aktywny udział w spektaklu sprawią, że nikt nie wyjdzie zawiedziony! Kiedy: 27 stycznia niedziela godz. 17.00 Dla kogo: dzieci w wieku 3-6 lat

Czytaj więcej

Żłobek Artystyczny – pierwsze wspólne zabawy z rówieśnikami

Pierwsze zajęcia, które opierają się na wszechstronnie rozwijających grach i zabawach w gronie rówieśników, pod kierunkiem instruktora i z bezpieczną obecnością rodzica, do którego w każdej chwili można się przytulić.

Czytaj więcej