Top

Bąble


Warsztaty artystyczne dla dzieci młodzieży i dorosłych

Prowadzone przez Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, unikatowe we Wrocławiu, zajęcia dla dzieci mają charakter kompleksowy. Dziecko, uczestnicząc w jednym kursie, ma szansę poznać więcej niż jedną dziedzinę sztuki (np. warsztaty teatralno-plastyczne). Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Dysponujemy zapleczem teatralnym i sceną, które umożliwiają realizację marzeń o występie na profesjonalnej scenie teatralnej przed 100-osobową widownią.

Czytaj więcej

Wesołe Szkraby - zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Wesołe szkraby to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci i ich rodziców/opiekunów. W okresie niemowlęctwa dziecko nie tylko bardzo szybko rośnie, ale również rozwija się emocjonalnie i intelektualnie. Rozwija także wszystkie swoje zmysły, dlatego tak ważne jest, aby od początku zapewnić mu prawidłowy i harmonijny rozwój. Warsztaty dla dzieci od 12. miesiąca życia do 2 lat.

Czytaj więcej

Żłobek Artystyczny – pierwsze wspólne zabawy z rówieśnikami

Żłobek Artystyczny to pierwsze zajęcia, które opierają się na wszechstronnie rozwijających grach i zabawach w gronie rówieśników, pod kierunkiem instruktora i z bezpieczną obecnością rodzica, do którego w każdej chwili można się przytulić. Warsztaty artystyczne przeznaczone są dla dzieci w wieku 2 - 3,5 lat.

Czytaj więcej

Pam Para Pam - warsztaty umuzykalniające dla niemowląt

Pam Para Pam to zajęcia umuzykalniające dla niemowląt (1-18 miesięcy) oraz przyszłych mam oparte na teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

Czytaj więcej

Czarny czy biały?

"Czarny czy biały?" to najnowszy spektakl Teatru Bąbli w reż. Piotra Pary. To opowieść o magii kolorów, a także o tym, że nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje.

Czytaj więcej

Nowy spektakl dla najmłodszych widzów już 9 czerwca!

Cena biletu: 22 zł/os. Miejsce wydarzenia: mała scena na II piętrze, Centrum Twórczości ul Kuźnicza 29a

Czytaj więcej

Muzyczna i ekologiczna bajka dla dzieci na dużej scenie już 24 i 26 maja!

Już w najbliższy weekend w piątek 24 maja o godz. 18:00 oraz w niedzielę 26 maja o godz. 17:00 na Dużej Scenie naszego Teatru odbędzie się spektakl pt. "Pies i kot", dedykowany dzieciom w wieku 3-6 lat.

Czytaj więcej

"Wspaniała przygoda zająca Teofila" na Dużej Scenie 12 maja!

12 maja w niedzielę o godz. 17:00 na Dużej Scenie odbędzie się spektakl dla dzieci pt. "Wspaniała przygoda zająca Teofila"! Bilety są już w sprzedaży!

Czytaj więcej

Sprawdź co gramy w marcu! Serdecznie zapraszamy!

Wizyta w teatrze to niezwykła przygoda zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zapraszamy do naszego Teatru na spektakle dla dzieci w wieku 1-3 lat oraz w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Spektakle dla maluszków odbywają się na małej scenie (II piętro) dostosowanej do dzieci w wieku 1-4 lat. Natomiast spektakle o 17.00 odbywają się na dużej scenie (I piętro) z widownią na 100 miejsc.

Czytaj więcej

Teatr Bąbli

Teatr Bąbli to spektakle dla najmłodszych widzów. To teatr bezpieczny, przystosowany do percepcji dziecka. Porusza zmysły, wzbudza pozytywne emocje, zachwyt i ciekawość. Teatr inicjacyjny uwzględnia wskazywane przez psychologów możliwości percepcyjne maluchów od 1. roku życia: skupia się na bodźcach zmysłowych (dźwięk, barwa, forma) kształtujących dziecięce funkcje poznawcze. Dziecko w tym wieku nie jest jeszcze w stanie skupić się na długiej historii, koncentruje się na wyrazistym szczególe.

Czytaj więcej