Top

Dorośli


Warsztaty rodzinne

Rodzinne warsztaty plastyczne –​ czyli jak wspólnie i twórczo spędzić czas z najbliższymi. Jest to wyjątkowa propozycja dla rodzin, które cenią sobie kreatywność i współpracę. Zajęcia prowadzone przez artystę-plastyka stają się okazją do twórczego spędzenia niedzielnego popołudnia. Proponujemy dwa cykle zajęć o różnej tematyce.

Czytaj więcej

Teatr Trzech Generacji

Działanie Teatru Trzech Generacji to cykliczne zajęcia warsztatowe, na których międzypokoleniowe grupy złożone z osób starszych, dorosłych i dzieci tworzą spektakl teatralny oraz etiudy filmowe. Działania poprzedzone są warsztatami teatralnymi, plastycznymi oraz kulinarnymi, mającymi na celu integrację grupy.

Czytaj więcej

Warsztaty artystyczne

Proponujemy szereg zajęć plastycznych, teatralnych, muzycznych oraz ogólnorozwojowych dla każdej grupy wiekowej oraz dla dorosłych. Nasz program zakłada rozwój osobowości dziecka, pomaga w zdobywaniu wiedzy o sobie samym i o sobie wobec innych. Jesteśmy przekonani, że nasi wychowankowie będą twórczymi ludźmi, będą umieli znaleźć swoje miejsce w społeczeństwie, stawiającym coraz wyższe wymagania.

Czytaj więcej

Koncert młodzieżowej orkiestry - Brighton and Hove Youth Percussion Ensemble.

Już 6 lipca o godz. 18:30 na scenie Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka zagoszczą młodzi muzycy z Wielkiej Brytania -  Brighton and Hove Youth Percussion Ensemble.

Czytaj więcej