Top

Dzieci i młodzież


Rodzinna Niedziela w Teatrze 12 maja! Zapraszamy!

Już 12 maja zapraszamy do udziału w kolejnej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! Odbędą się spektakle i warsztaty dla całej rodziny :) Są jeszcze wolne miejsca!​

Czytaj więcej

Warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat

Warsztaty wszechstronnie rozwijające, które uaktywniają wyobraźnię, kształtują zdolność autoprezentacji oraz indywidualność dziecka, a poprzez wspólne przygotowywanie etiud uczą także współpracy w grupie. Zajęcia składają się z 2 modułów trwających po 60 minut prowadzonych przez dwóch instruktorów. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Czytaj więcej

"Wspaniała przygoda zająca Teofila" na Dużej Scenie 12 maja!

12 maja w niedzielę o godz. 17:00 na Dużej Scenie odbędzie się spektakl dla dzieci pt. "Wspaniała przygoda zająca Teofila"! Bilety są już w sprzedaży!

Czytaj więcej

Zapraszamy do FOTOBUDKI! Rodzinny warsztat plastyczny z sesją zdjęciową. Już 26 maja!

Jakie to fajne, gdy można powspominać miłe chwile spędzone z najbliższymi! Wspomnienia utrwalone na zdjęciach mają cudowną moc przywoływania emocji, których koloryt może ubarwić nawet pochmurny dzień.

Czytaj więcej

Rodzinne warsztaty plastyczne

Rodzinne warsztaty plastyczne są wyjątkową propozycją dla rodzin, które cenią sobie współpracę i chcą spędzić niedzielne popołudnie razem, tworząc wspólnie coś wyjątkowego.

Czytaj więcej

Spektakle dla grup zorganizowanych w maju i czerwcu!

Zapraszamy Grupy Przedszkolne i Uczniów klas Szkół Podstawowych na nasze spektakle! Są jeszcze wolne miejsca! Już dziś zarezerwuj miejsca dla swojej Grupy! Wizyta w teatrze dla każdego dziecka to niezwykła przygoda, która może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń! Nasze spektakle nie tylko bawią, ale uczą. Są zgodne z podstawową programową. Mogą być inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć w placówce. Istnieje możliwość wzięcia udziału również w ramach programu "Szkoła w mieście".

Czytaj więcej

ABC Sztuki XX wieku - bezpłatne warsztaty dla szkół

Ruszają zapisy do kolejnej edycji warsztatów "ABC sztuki XX wieku" dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych! To cykliczne i bezpłatne warsztaty artystyczne dla szkół, które dają szansę dzieciom zapoznać się z najważniejszymi kierunkami, twórcami i zjawiskami sztuki XX wieku oraz stworzyć własne dzieła sztuki nowoczesnej.

Czytaj więcej

Teatr Młodych - warsztaty teatralne dla młodzieży

Warsztaty teatralne dla młodzieży to kreatywny pomysł na spędzenie wolnego czasu, a przede wszystkim praca nad warsztatem aktorskim w przyjaznej grupie młodzieży pod okiem doświadczonego, cieszącego się ogromnym autorytetem instruktora i reżysera teatru dziecięcego i młodzieżowego.

Czytaj więcej

EMOCJOWNIK. Rodzinny warsztat plastyczny o emocjach. RADOŚĆ! Już 12 maja!

We Wrocławiu zielenią się drzewa. Wszyscy cieszymy się z dłuższych dni i wystawiamy buzie do słońca. Już teraz myślimy o wakacjach, planując wycieczki i podróże. Mamy nadzieję, że lato będzie ciepłe i dłuższe niż zwykle. A tymczasem wybiegamy z domu bez szalików i czapek i z radością patrzymy na kwitnące magnolie. Wiosną  zachwyca nas tyle rzeczy!

Czytaj więcej