Top

Dzieci i młodzież


Warsztaty dla klas z okazji odzyskania niepodległości

Wszystkich nauczycieli wraz z uczniami zapraszamy na wyjątkowe plastyczne warsztaty dla grup z okazji odzyskania Niepodległości. To idealny sposób, aby wspólnie celebrować to ważne święto! Mamy dla Was dwa warianty zajęć! Plastyczne warsztaty dla grup będą nie tylko kreatywną lekcją plastyki, ale także niezwykłą okazją, aby zagłębić się w historię naszej Ojczyzny. Zajęcia organizujemy równiez w ramach programy "Szkoła w mieście".

Czytaj więcej

W Krainie Rupraków

Za nami pierwsze próby do naszego najnowszego spektaklu dla dzieci w wieku 5-9 lat w ramach Repertuarowego Teatru Dziecięcego! Spektakl nosi tytuł "W Krainie Rupraków". Pod okiem reżysera Bartłomieja Kamińskiego 5 młodych i uzdolnionych aktorów stanie na deskach naszego teatru.

Czytaj więcej

W Krainie Rupraków

Za nami pierwsze próby do naszego najnowszego spektaklu dla dzieci w wieku 5-9 lat w ramach Repertuarowego Teatru Dziecięcego! Spektakl nosi tytuł "W Krainie Rupraków". Pod okiem reżysera Bartłomieja Kamińskiego 5 młodych i uzdolnionych aktorów stanie na deskach naszego teatru. Premiera 20 października! Bilety już w sprzedaży na stronie

Czytaj więcej

Rodzinne warsztaty plastyczne

Rodzinne warsztaty plastyczne to zajęcia dla rodziców z dziećmi odbywające się w niedzielę w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Warsztaty są doskonałą okazją aby wspólnie spędzić wolny czas, i rozwijać umiejętności plastyczne. W czasie warsztatów nie brakuje również tematów edukacyjnych, które wzbogacają wiedzę dzieci. Rodzinne warsztaty plastyczne są wyjątkową propozycją dla rodzin, które cenią sobie współpracę i chcą spędzić niedzielne popołudnie razem, tworząc wspólnie coś wyjątkowego.

Czytaj więcej

ABC Sztuki XX wieku

ABC sztuki XX wieku to cykl bezpłatnych warsztatów artystycznych, które wykorzystując nowoczesne metody edukacji nieformalnej, pozwolą dzieciom zapoznać się z najważniejszymi kierunkami, twórcami i zjawiskami sztuki XX wieku oraz stworzyć własne dzieła sztuki nowoczesnej. Warsztaty teatralno-plastyczne opierają się na atrakcyjnych metodach pracy (w dziedzinie teatru działania z pogranicza performance’u i happeningu, w dziedzinie plastyki – instalacje, formy przestrzenne). Istotnym elementem warsztatów jest współdziałanie – dzieci pracują w grupach z aktywnym udziałem nauczycieli i opiekunów.

Czytaj więcej

ABC Sztuki XX wieku - bezpłatne warsztaty dla szkół

Trwają zapisy do kolejnej edycji warsztatów "ABC sztuki XX wieku" dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych! To cykliczne i bezpłatne warsztaty artystyczne dla szkół, które dają szansę dzieciom zapoznać się z najważniejszymi kierunkami, twórcami i zjawiskami sztuki XX wieku oraz stworzyć własne dzieła sztuki nowoczesnej.

Czytaj więcej

Warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat

Warsztaty wszechstronnie rozwijające, które uaktywniają wyobraźnię, kształtują zdolność autoprezentacji oraz indywidualność dziecka, a poprzez wspólne przygotowywanie etiud uczą także współpracy w grupie.

Czytaj więcej

Plastyczne

Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 5-6 lat to zajęcia, które wzbogacają edukację plastyczną dzieci w wieku przedszkolnym. 

Czytaj więcej

Sprawdź co gramy w październiku i listopadzie!

A Ty? zapoznałeś się już z naszym repertuarem? Sprawdź co gramy w październiku i listopadzie! Czekają na was spektakle dla maluszków#TeatrBąbli oraz dla przedszkolaków i uczniów klas I-III szkół podstawowych :)

Czytaj więcej

Atrakcje dla Przedszkoli i Szkół Podstawowych

Propozycja dla grup zorganizowanych, przedszkoli i szkół podstawowych! Przyjdź ze swoją grupą na nasz spektakl i warsztaty! Treści przedstawień są dostosowane do wieku widza. Pomagają dziecku zrozumieć swoje emocje i uczucia oraz jak sobie poradzić z ich przeżywaniem. Uczą również samodzielności w radzeniu sobie z trudnościami. Spektakl może stanowić temat rozmowy z dzieckiem: czym są emocje i jakie są sposoby radzenia sobie z nimi oraz jak je nazywać.Wizyta w teatrze dla każdego dziecka to niezwykła przygoda, która może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń! Nasze zajęcia są zgodne z podstawową programową. Mogą być inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć w placówce. Zapraszamy Wszystkie Dzieci z Przedszkoli i Szkół Podstawowych na wydarzenia dedykowane grupom zorganizowanym.

Czytaj więcej