Top

Przedszkolaki


Rodzinna Niedziela w Teatrze 12 maja! Zapraszamy!

Już 12 maja zapraszamy do udziału w kolejnej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! Odbędą się spektakle i warsztaty dla całej rodziny :) Są jeszcze wolne miejsca!​

Czytaj więcej

Warsztaty teatralno-muzyczno-rytmiczne dla dzieci w wieku 3,5-4,5 lat

Warsztaty dla ciekawych świata małych odkrywców, które sprawią, że dziecko coraz śmielej i pewniej odnajduje się wśród rówieśników oraz na scenie. Każde zajęcia składają się z dwóch modułów prowadzonych przez dwóch instruktorów: warsztatów teatralnych oraz warsztatów muzyczno-rytmicznych przy akompaniamencie pianina.

Czytaj więcej

"Wspaniała przygoda zająca Teofila" na Dużej Scenie 12 maja!

12 maja w niedzielę o godz. 17:00 na Dużej Scenie odbędzie się spektakl dla dzieci pt. "Wspaniała przygoda zająca Teofila"! Bilety są już w sprzedaży!

Czytaj więcej

Zapraszamy do FOTOBUDKI! Rodzinny warsztat plastyczny z sesją zdjęciową. Już 26 maja!

Jakie to fajne, gdy można powspominać miłe chwile spędzone z najbliższymi! Wspomnienia utrwalone na zdjęciach mają cudowną moc przywoływania emocji, których koloryt może ubarwić nawet pochmurny dzień.

Czytaj więcej

Rodzinne warsztaty plastyczne

Rodzinne warsztaty plastyczne są wyjątkową propozycją dla rodzin, które cenią sobie współpracę i chcą spędzić niedzielne popołudnie razem, tworząc wspólnie coś wyjątkowego.

Czytaj więcej

Warsztaty teatralno-muzyczno-plastyczne dla dzieci w wieku 5-6 lat

Warsztaty dla małych artystów, które pogłębiają nabyte już umiejętności (kształcenie słuchu, zdolności manualne, umiejętność autoprezentacji) i rozwijają dziecięce talenty. Warsztaty artystyczne przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-6 lat. Każde spotkanie składa się z trzech 35 minutowych modułów prowadzonych przez 3 instruktorów.

Czytaj więcej

Spektakle dla grup zorganizowanych w maju i czerwcu!

Zapraszamy Grupy Przedszkolne i Uczniów klas Szkół Podstawowych na nasze spektakle! Są jeszcze wolne miejsca! Już dziś zarezerwuj miejsca dla swojej Grupy! Wizyta w teatrze dla każdego dziecka to niezwykła przygoda, która może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń! Nasze spektakle nie tylko bawią, ale uczą. Są zgodne z podstawową programową. Mogą być inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć w placówce. Istnieje możliwość wzięcia udziału również w ramach programu "Szkoła w mieście".

Czytaj więcej

Figle i wybryki w krainie plastyki

Warsztaty plastyczne dla przedszkolaków, które rozwijają zdolności manualne oraz wyobraźnię i wrażliwość estetyczną dziecka, wykorzystując niestereotypowe materiały plastyczne i techniki pracy.

Czytaj więcej

EMOCJOWNIK. Rodzinny warsztat plastyczny o emocjach. RADOŚĆ! Już 12 maja!

We Wrocławiu zielenią się drzewa. Wszyscy cieszymy się z dłuższych dni i wystawiamy buzie do słońca. Już teraz myślimy o wakacjach, planując wycieczki i podróże. Mamy nadzieję, że lato będzie ciepłe i dłuższe niż zwykle. A tymczasem wybiegamy z domu bez szalików i czapek i z radością patrzymy na kwitnące magnolie. Wiosną  zachwyca nas tyle rzeczy!

Czytaj więcej

Nowy spektakl dla najmłodszych widzów już 28 kwietnia!

Cena biletu: 22 zł/os. Miejsce wydarzenia: mała scena na II piętrze, Centrum Twórczości ul Kuźnicza 29a

Czytaj więcej