Top

Przedszkolaki


Ufunduj dziecku bilet - program bezpłatnych biletów

SPECJALNA OFERTA BEZPŁATNYCH BILETÓW DO TEATRU DLA NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH DZIECI W KLASIE!!!

Czytaj więcej

Spektakle dla dzieci

Wizyta w Teatrze to nie tylko dobra zabawa i kulturalna przygoda. To też inspiracja do wspólnych zabaw z dzieckiem. Może również pomóc w wyjaśnieniu dziecku pewnym trudnych spraw, które czasami ciężko ująć w słowa. Spektakle dla dzieci odbywają się na scenie (I piętro) z widownią, która mieści 100 miejsc, w samym centrum Wrocławia. Kameralna przestrzeń gwarantuje dzieciom bliskie obcowanie ze sztuką teatralną.

Czytaj więcej

Spektakle dla grup

Wizyta w teatrze dla każdego dziecka to niezwykła przygoda, która może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń! Nasze spektakle nie tylko bawią, ale uczą. Są zgodne z podstawową programową. Mogą być inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć w placówce. Spektakle dla grup zorganizowanych odbywają się w dni powszednie w godzinach przedpołudniowych. Dla grup powyżej 60 osób istnieje możliwość indywidualnego ustalenia daty i godziny spektaklu. Scena obejmuje 100 miejsc siedzących (83 fotele + drewniane ławeczki z poduszkami tuż przy scenie). Rezerwacja biletów możliwa jest na stronie. Kontakt: e-mail: biuro@centrumtworczosci.pl, tel.: 71 341 80 02, 608 342 224.

Czytaj więcej

Szkoła w mieście

W spektaklach i warsztatach artystycznych Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka można skorzystać w ramach programu Szkoła w mieście.  

Czytaj więcej

Spektakl pt: "Pinokio" już w najbliższą niedzielę 17 lutego na Dużej Scenie!

Już w najbliższą niedzielę 17 lutego o godz. 17.00 na Dużej Scenie w naszym Teatrze odbędzie się spektakl dla dzieci (+4) pt. "Pinokio"!

Czytaj więcej

Warsztaty artystyczne dla dzieci młodzieży i dorosłych

Organizowane przez Centrum, unikatowe we Wrocławiu, zajęcia dla dzieci mają charakter kompleksowy. Dziecko, uczestnicząc w jednym kursie, ma szansę poznać więcej niż jedną dziedzinę sztuki (np. warsztaty teatralno-muzyczno-plastyczne). Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Dysponujemy zapleczem teatralnym i sceną, które umożliwiają realizację marzeń o występie na profesjonalnej scenie teatralnej przed 100-osobową widownią.

Czytaj więcej

Muzyczna i ekologiczna bajka dla dzieci na dużej scenie już 27 stycznia!

Warto, aby dziecko już od najmłodszych lat poznawało teatr. Świetnie rozwija wyobraźnię i dostarcza wiele pozytywnych emocji!  W najbliższą niedzielę, 27 stycznia, o godz. 17:00 na Dużej Scenie naszego Teatru odbędzie się spektakl pt. "Pies i kot", dedykowany dzieciom w wieku 3-6 lat.To ciepła i zabawna historia o Kotce-czyścioszce oraz o Piesku, który dopiero uczy się, jak dbać o czystość. Zabawne piosenki, wartka akcja oraz aktywny udział w spektaklu sprawią, że nikt nie wyjdzie zawiedziony! Kiedy: 27 stycznia niedziela godz. 17.00 Dla kogo: dzieci w wieku 3-6 lat

Czytaj więcej

Atrakcje dla Przedszkoli i Szkół Podstawowych

Wizyta w teatrze dla każdego dziecka to niezwykła przygoda, która może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń! Nasze spektakle i warsztaty nie tylko bawią, ale uczą. Są zgodne z podstawową programową. Mogą być inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć w placówce. Zapraszamy Wszystkie Dzieci z Przedszkoli i Szkół Podstawowych na wydarzenia dedykowane grupom zorganizowanym.

Czytaj więcej

Spektakl dla maluszków (1-4 lat) już 3 marca!

Odkrywanie z dzieckiem nowych rzeczy to prawdziwa frajda! Dzieci bardzo żywo reagują na nowe doświadczenia. Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Dziadków w niedzielę 3 marca o godz. 10.30 i 12.00 odbędzie się spektakl dla maluszków (w wieku 1-4 lat) pt. "Huśtawka"! Wybierz się ze swoim maluszkiem do Teatru!

Czytaj więcej