Top

Przedszkolaki


Warsztaty teatralno-muzyczne dla dzieci w wieku 5-6 lat

Warsztaty dla małych artystów, które pogłębiają nabyte już umiejętności (kształcenie słuchu, zdolności manualne, umiejętność autoprezentacji) i rozwijają dziecięce talenty. Warsztaty artystyczne przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-6 lat. Każde spotkanie składa się z dwóch modułów prowadzonych przez 2 instruktorów.

Czytaj więcej

Warsztaty artystyczne dla dzieci młodzieży i dorosłych

Prowadzone przez Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, unikatowe we Wrocławiu, zajęcia dla dzieci mają charakter kompleksowy. Dziecko, uczestnicząc w jednym kursie, ma szansę poznać więcej niż jedną dziedzinę sztuki (np. warsztaty teatralno-plastyczne). Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Dysponujemy zapleczem teatralnym i sceną, które umożliwiają realizację marzeń o występie na profesjonalnej scenie teatralnej przed 100-osobową widownią.

Czytaj więcej

Figle i wybryki w krainie plastyki

Warsztaty plastyczne dla przedszkolaków, które rozwijają zdolności manualne oraz wyobraźnię i wrażliwość estetyczną dziecka, wykorzystując niestereotypowe materiały plastyczne i techniki pracy.

Czytaj więcej

Warsztaty teatralno-muzyczno-rytmiczne dla dzieci w wieku 3,5-4,5 lat

Warsztaty dla ciekawych świata małych odkrywców, które sprawią, że dziecko coraz śmielej i pewniej odnajduje się wśród rówieśników oraz na scenie. Każde zajęcia składają się z dwóch modułów prowadzonych przez dwóch instruktorów: warsztatów teatralnych oraz warsztatów muzyczno-rytmicznych przy akompaniamencie pianina.

Czytaj więcej

Ufunduj dziecku bilet - program bezpłatnych biletów

SPECJALNA OFERTA BEZPŁATNYCH BILETÓW DO TEATRU DLA NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH DZIECI W KLASIE

Czytaj więcej

Za nami Uroczyste Zakończenie Semestru Artystycznego!

Wczoraj, w niedzielę 16 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie semestru artystycznego we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka!  Mali artyści zaprezentowali efekty intensywnych przygotowań, które trwały przez cały semestr podczas naszych warsztatów:  ⭐️ teatralno-muzyczno-rytmicznych (dzieci 3,5-4,5 lat) ⭐️ teatralno-muzyczno-plastycznych (dzieci 5-6 lat) ⭐️ teatralno-plastycznych (dzieci 7-12 lat) Gratulujemy raz jeszcze Wszystkim Uczestnikom występu na deskach sceny teatralnej, a Instruktorom dziękujemy za ich przygotowanie. Było pięknie, wzruszająco i wyjątkowo! 

Czytaj więcej

Rodzinne warsztaty plastyczne

Rodzinne warsztaty plastyczne są wyjątkową propozycją dla rodzin, które cenią sobie współpracę i chcą spędzić niedzielne popołudnie razem, tworząc wspólnie coś wyjątkowego.

Czytaj więcej

"Nie ma się czego bać" spektakl dla dzieci już 9 czerwca na Dużej Scenie!

Już 9 czerwca w niedzielę o godz. 17:00 na Dużej Scenie odbędzie się spektakl dla dzieci pt. "Nie ma się czego bać"! Bilety są już w sprzedaży!

Czytaj więcej

Spektakle dla grup zorganizowanych w maju i czerwcu!

Zapraszamy Grupy Przedszkolne i Uczniów klas Szkół Podstawowych na nasze spektakle! Są jeszcze wolne miejsca! Już dziś zarezerwuj miejsca dla swojej Grupy! Wizyta w teatrze dla każdego dziecka to niezwykła przygoda, która może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń! Nasze spektakle nie tylko bawią, ale uczą. Są zgodne z podstawową programową. Mogą być inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć w placówce. Istnieje możliwość wzięcia udziału również w ramach programu "Szkoła w mieście".

Czytaj więcej

Nowy spektakl dla najmłodszych widzów już 9 czerwca!

Cena biletu: 22 zł/os. Miejsce wydarzenia: mała scena na II piętrze, Centrum Twórczości ul Kuźnicza 29a

Czytaj więcej