Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Warsztaty
Artystyczne

Warsztaty artystyczne  teatralne, ruchowe, plastyczne, teatralno-plastyczne, teatralno-ruchowo-plastyczne. Warsztaty indywidualne z podziałem na grupy wiekowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych a także dla grup

Zapraszamy 
na nasze Warsztaty

Rodzaje warsztatów

zajęcia teatralne, ruchowe, plastyczne, łączone: teatralno-plastyczne lub teatralno-ruchowo-plastyczne. Wszystkie nasze warsztaty dostosowane są do wieku uczestników. Przygotujemy taki program, aby dzieci i nauczyciele skorzystali jak najwięcej z proponowanych przez nas zajęć

Podział warsztatów

  • Warsztaty dla dzieci (podział na grupy wiekowe)
  • Warsztaty dla młodzieży i  dorosłych
  • Warsztaty grupowe (dla szkół)
Poznaj Warsztaty
Poznaj nasze 

Nadchodzące Warsztaty

Superanimsy – superbohaterskie warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci w wieku 6–10 lat

Podczas warsztatów teatralno-plastycznych dla dzieci "Superanimsy" stworzymy lalkę superbohatera i nauczymy się ją animować.

Zobacz
Cienie Zaczarowanych Opowieści – warsztaty teatralno-scenograficzne dla dzieci w wieku 7–13 lat
Zobacz
Magia nieidealna – wakacyjne warsztaty teatralno-plastyczne dla przedszkolaków

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty teatralno-plastyczne dla przedszkolaków „Magia nieidealna”. Wejdźcie z nami do zaczarowanego świata zabaw teatralnych i plastycznych, które pokażą, że jeśli mocno w coś wierzymy, to możemy się świetnie bawić!

Zobacz
Wszystkie warsztaty

Nasi Instruktorzy

Velit officia consequat duis enim velit mollit exercitation veniam consequat sunt nostrud amet. Amet minim mollit non deserunt ullamco est sit aliqua dolor do amet.
Dżesika Zemsta
więcej
Paulina Jagiełło
więcej
Dorota Bernatowicz
więcej
Marta Czujowska
więcej
Monika Jeszke
więcej
Karolina Okurowska-Wabnic
więcej
Piotr Para
więcej
Joanna Tabisz
więcej
Alicja Uske
więcej

Recenzje warsztatów

Poznaj recenzje naszych warsztatów dla klas! Nie ma lepszej rekomendacji niż rekomendacja od zadowolonych pedagogów:
"Zajęcia były bardzo atrakcyjne i kreatywne. Wyzwoliły twórczą ekspresji u dzieci i wpłynęły na integrację klasy."
Pani Sylwia
nauczycielka, Szkoła Podstawowa nr 3
we Wrocławiu
"Dziękujemy za wspaniale zorganizowane warsztaty z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Dzieci wyszły zadowolone i uśmiechnięte. Myślę, że jeszcze tu wrócimy."
Opiekunowie grupy
ze Szkoły Podstawowej w Kiełczowie
"Warsztaty teatralno-ruchowe to fantastyczny pomysł nie tylko dla dzieci, które są ruchliwe, lecz również dla dzieci nieśmiałych i nieufnych. Warsztaty wspaniale budują w dziecku odwagę i kreatywność, lecz także są pełne wyobraźni, która jest tak bardzo potrzebna w codziennym życiu każdego dziecka."
Pani Agnieszka
nauczycielka, 
Przedszkole Bim Bam Bom
"Polecam warsztaty teatralno-plastyczne wszystkim nauczycielom! Dzieci były bardzo zadowolone, chętnie pracowały podczas zajęć plastycznych. Bardzo kompetentni instruktorzy, szczególnie Pani od plastyki. Na pewno wrócimy, także na spektakl!"
Pani Anna
nauczyciel nauczania początkowego, 
Szkoła Podstawowa nr 30 we Wrocławiu
"Bardzo podobały się mi się warsztaty, w których wcześniej uczestniczyli moi uczniowie. Oni też są zachwyceni."
Pani Mariola
wychowawca, 
Szkoła Podstawowa w Malczycach
„Warsztaty były bardzo ciekawe. Dzieci były zaangażowane i już pytają kiedy przyjdą kolejny raz.”
Pani Magda
Nauczycielka,
Przedszkole Lokomotywa
"Zajęcia teatralne dla dzieci były genialne. Myślę, że dzieci były bardzo zaangażowane. Uczyły się ruchów scenicznych, kształtowały wyobraźnię. Najlepszym momentem były scenki, które na koniec dzieci przygotowały z instruktorem"
Pan Jakub
nauczyciel, 
Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu
"Zajęcia prowadzone są w formie zabawowej, przez co uczniowie zdobywają wiedzę oraz umiejętności w sposób aktywny i atrakcyjny. Dzieci chętnie uczęszczają na warsztaty, a profesjonalne, uprzejme panie poradzą sobie z każdą grupą. Polecam każdemu kto chce spędzić czas w sposób zorganizowany, aktywny, a zarazem mądrym przekazem."
Pani Katarzyna Pajewska
nauczyciel, 
Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu

"Zajęcia były genialne"

"Zajęcia teatralne dla dzieci były genialne. Myślę, że dzieci były bardzo zaangażowane. Uczyły się ruchów scenicznych, kształtowały wyobraźnię. Najlepszym momentem były scenki, które na koniec dzieci przygotowały z instruktorem"
Pan Jakub
nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu

Akcja charytatywna

Vestibulum eu quam nec neque pellentesque efficitur id eget nisl. Proin porta est convallis lacus blandit pretium sed non enim. Maecenas lacinia non orci at aliquam. Donec finibus, urna bibendum ultricies laoreet, a

Ufunduj warsztaty małemu artyście

W ciągu roku prowadzimy warsztaty z edukacji artystycznej i kulturalnej dla ponad 300 uczestników. Dzięki Twojemu wsparciu umożliwimy udział w warsztatach dzieciom z rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

W myśl naszego motta: radość tworzenia z radością dzielenia! – prowadzimy kampanię Strefa otwartej edukacji, w ramach której dzieci biorą bezpłatnie udział w warsztatach organizowanych przez Centrum Twórczości Dziecka. Twoja wpłata może sfinansować udział w zajęciach potrzebującemu dziecku!

Przekaż darowiznę

Dzięki Tobie pójdę pierwszy raz
na warsztaty artystyczne

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulistarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram