Top

Oferta dla firm


Istnieje możliwość indywidulanego zorganizowania spektaklu lub warsztatów dla Państwa pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Spektakle dla bąbli (dzieci do 3 lat)

Teatr Bąbli to spektakle dla najmłodszych widzów. To teatr bezpieczny, przystosowany do percepcji dziecka. Porusza zmysły, wzbudza pozytywne emocje, zachwyt i ciekawość. Teatr inicjacyjny uwzględnia wskazywane przez psychologów możliwości percepcyjne maluchów od 1. roku życia: skupia się na bodźcach zmysłowych (dźwięk, barwa, forma) kształtujących dziecięce funkcje poznawcze.
W repertuarze Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka dostępnych jest kilka spektakli dla Bąbli – Huśtawka, Kosmiczna Podróż, Tajemnice Dżungli, Skąd się biorą kolory

WARUNKI

Dzieci do 3 lat wraz z rodzicami
Czas trwania 30 min
Dodatkowe 15 min zabawy
Na terenie Centrum do 45 osób
Możliwość spektaklu wyjazdowego

 

Spektakle dla dzieci, na dużej scenie

Spektakle dla dzieci odbywają się na scenie (I piętro) z widownią, która mieści 100 miejsc. Kameralna przestrzeń gwarantuje dzieciom bliskie obcowanie ze sztuką teatralną. W repertuarze: Wspaniała przygoda zająca Teofila, Nie ma się czego bać, Bal u Króla Lula, Baśń o złotej rybce, Pies i Kot.

WARUNKI
Dzieci od 4 lat
Czas trwania do 50 min
Na terenie Centrum do 100 osób

 

Warsztaty dla dzieci

Proponujemy szereg zajęć plastycznych, teatralnych, muzycznych oraz ogólnorozwojowych dla każdej grupy wiekowej. Nasz program zakłada rozwój osobowości dziecka, pomaga w zdobywaniu wiedzy o sobie samym i o sobie wobec innych.

WARUNKI

Dzieci od 1 do 15 lat w grupach wiekowych
Grupy minimum 5 osób maksimum 15
Dzieci do 3 lat uczestniczą z rodzicami
Czas trwania od 45 min
Maksymalnie w jednym czasie 50 dzieci na terenie Centrum

Elementy programu zajęć:

dla dzieci do 3 lat - zajęcia, które opierają się na wszechstronnie rozwijających grach i zabawach w gronie rówieśników, pod kierunkiem instruktora i z bezpieczną obecnością rodzica, do którego w każdej chwili można się przytulić. Zabawy integrujące grupę, które przełamują nieśmiałość i kształtują umiejętności komunikacyjne dzieci, zabawy dramowe, zabawy ruchowe uczące dzieci reagowania ciałem na usłyszane dźwięki lub opowiadanie instruktora

warsztaty teatralne od 3,5 do 15 lat - warsztaty teatralne obejmują zabawy inspirowane tekstami bajek, służą tworzeniu improwizowanych scenek na podstawie tekstu. Uczestnicy z wykorzystaniem rekwizytu i elementów scenografii występują na profesjonalnej scenie. 

warsztaty plastyczne od 3,5 do 15 lat – warsztaty plastyczne rozwijają twórcze i abstrakcyjne myślenie. Pobudzają ekspresję plastyczną. Wzbudzają zainteresowanie historią sztuki. Wprowadzają dzieci w tajniki różnych technik plastycznych. W trakcie zajęć dzieci poznają różnorodne materiały oraz techniki plastyczne: malowanie, rysowanie, eksperymentowanie z barwną plamą; układanie z elementów i różnorodnych materiałów, komponowanie scen i ornamentów z elementów geometrycznych i tworzywa przyrodniczego; lepienie z różnych mas plastycznych; wycinanie z papieru, kartonu i tkaniny prac tematycznych, dekoracyjnych i abstrakcyjnych.

 

Vouchery dla pracowników

Voucher to doskonały pomysł na prezent dla przyjaciół i bliskich! Voucher można wymienić na bilet o tej samej wartości na każdy spektakl oferowany przez Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka.