Top

Rodzinny warsztat plastyczny: Okolicznościowa kartka. Już 9 grudnia!


"Jubileuszowe warsztaty rodzinne" to cykl dwóch warsztatów – okazja do przygotowania życzeń i prezentów dla najbliższych! Podczas zajęć młodzi twórcy, wraz z rodzicami, tworzyć będą prace plastyczne, którymi później obdarują bliskie osoby.

Warsztat "Okolicznościowa kartka"

Zapisz się na nasz warsztat i stwórz niepowtarzalną kartkę, którą obdarujesz bliską osobę. Każdy z uczestników przygotuje okolicznościową kartkę imieninową, urodzinową lub świąteczną  metodą scrapbookingu i kolażu.

Kiedy?       W niedzielę, 09.12.2018 r.od 15:00 do 16:30.

Dla kogo?  Dla dzieci w wieku od 4 lat wraz z rodzicami lub opiekunami.

Gdzie?        We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka.

Cena:          40 zł (2 osoby: rodzic/opiekun + dziecko)
                       60 zł (3 osoby: rodzice/opiekunowie z dziećmi)

 

Są jeszcze wolne miejsca!

Chętnych zapraszamy w niedzielę o godz. 14:45 do naszego biura. W przypadku zgłoszeń osobistych w niedzielę obowiązuje wpłata gotówką.

 

Dla uczestników warsztatów bilet na popołudniowy spektakl w cenie 17 zł.

Autorką koncepcji i prowadzącą jest Julita Gregorczyk – animator kultury, pedagog arteterapeuta. Jako artysta-plastyk specjalizuje się w papierowej technice plastycznej (papier-mâché), którą łączy z innymi materiałami (drewno, szkło, kamień). W swoich pracach często wykorzystuje materiały z recyklingu (http://www.julita-gregorczyk.wroclaw.pl). Od początku swojej drogi zawodowej pracuje z dziećmi i dla dzieci, tworząc wraz z nimi – dzięki wyobraźni – rozmaite formy przestrzenne.