Top

EMOCJOWNIK. Rodzinny warsztat plastyczny o emocjach. RADOŚĆ! Już 12 maja!


We Wrocławiu zielenią się drzewa. Wszyscy cieszymy się z dłuższych dni i wystawiamy buzie do słońca. Już teraz myślimy o wakacjach, planując wycieczki i podróże. Mamy nadzieję, że lato będzie ciepłe i dłuższe niż zwykle. A tymczasem wybiegamy z domu bez szalików i czapek i z radością patrzymy na kwitnące magnolie. Wiosną  zachwyca nas tyle rzeczy!

Czy ta wiosenna radość ma szansę przetrwać? Tego nie wiemy... Ale na pewno można ją na chwilę zatrzymać!

 

Zapraszamy na cykl dwóch warsztatów, na których stworzymy EMOCJOWNIK - prywatny i bardzo praktyczny słowniczek emocji. Nasz EMOCJOWNIK pomoże dziecku poznać emocje i je oswoić: nauczy, jak je rozpoznać i jak o nich rozmawiać. Będziemy też rysować i malować, bo emocje mają swój kształt i kolory!

Na pierwszym warsztacie zajmiemy się radością. Zaczniemy od czytania i wspólnej zabawy z rodzicami. A potem - do plastycznego dzieła! Będziemy rysować na dużych formatach i malować na płótnie. I to wszystko po to, by lepiej zrozumieć i poczuć radość. I żeby się z nią zaprzyjaźnić.

Zapraszamy więc na przygodę z radością!

Kiedy?       W niedzielę, 12.05.2019 r. od 14:30 do 16:30. BRAK WOLNYCH MIEJSC

Dla kogo?  Dla dzieci w wieku od 5 lat, wraz z rodzicami lub opiekunami.

Gdzie?        We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka.

Cena:          50 zł (2 osoby: rodzic/opiekun + dziecko)

Uwagi

Rodzice i dzieci powinni być wygodnie ubrani - w rzeczy, które można pobrudzić.

Proponujemy, aby na warsztat zabrali Państwo mokre chusteczki, żeby szybko pozbyć się z dłoni śladów farb i pasteli.

Na kolejne warsztaty z tego cyklu zapraszamy już we wrześniu, po rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

 

ZAPISY PRZYJMUJEMY do CZWARTKU, 9.05.2019 r. BRAK WOLNYCH MIEJSC.


Autorką koncepcji i prowadzącą jest Maja Jędrzejewicz - pedagog, arteterapeuta. Jej głównym zainteresowaniem jest szeroko rozumiana sztuka, którą wykorzystuje, aby kształtować  i rozwijać kreatywności u dzieci i młodzieży. Jest zafascynowana różnorodnymi technikami plastycznymi, kartami kreatywnymi oraz dramą, które aktywizują potencjał twórczy u dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Uwielbia książki artystyczne i chętnie je wykorzystuje podczas warsztatów z dziećmi. Jej zajęcia się dynamiczne, ciekawe i rozwijają wyobraźnię.