Top

Orszak Trzech Króli


Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Nieodłącznym elementem tego wyjątkowego wydarzenia jest uroczystość Objawienia Pańskiego, zwanego potocznie świętem Trzech Króli. Jak co roku, także 6 stycznia 2018 spotkamy się na wrocławskim rynku, aby wspólnie z Trzema Królami przejść do stajenki. Orszak Trzech Króli pielęgnuje wartości rodzinne i wspólnotowe, jest tworzony przez osoby w kolorowych strojach rycerzy z różnych stron świata, giermków, dworzan, posłańców Króla. Widzowie natomiast włączają się do zabawy przez założenie na głowę korony. Całość stanowi z pewnością niezapomniane przeżycie zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników.

 

 

 

 

 

 

Z tej okazji chcemy zaprosić na wyjątkowe warsztaty rodzinne, podczas których rodzice wraz z dziećmi, pod opieką instruktora przygotują elementy strojów rycerzy i dwórek: chorągwie, tarcze i miecze, aby już początkiem stycznia móc wspólnie świętować i kolędować w wesołym orszaku.


Kiedy: 03.12.2017, g. 14:30- 16:30             

Dla kogo: dzieci w wieku od 4 lat z rodzicami/opiekunami

Cena:
pojedynczy warsztat 40 zł (2 osoby: rodzic/opiekun + dziecko) 60 zł (3 osoby: rodzic/opiekun + 2 dzieci lub 2 rodziców/opiekunów + dziecko)

Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku przez FORMULARZ

Dla uczestników warsztatów bilet na popołudniowy spektakl w cenie 15 zł!
Ilość miejsc ograniczona!

Autorką koncepcji jest Julita Gregorczyk