Top

Warsztaty eko-recyklingowe 2


Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym powodzeniem, więc już po nowym roku wracamy z kolejną odsłoną warsztatów eko- recyklinowych!

Rodzinne plastyczne warsztaty eko-recyklinowe to niezwykła propozycja dla wszystkich, którym ochrona środowiska nie jest obca! Materiałów, które można ponownie wykorzystać, w sposób twórczy i kreatywny, jest bardzo dużo. Nie wiesz jak? Z chęcią pomożemy.  Przed nami dwa inspirujące spotkania, dedykowane rodzicom/opiekunom z dziećmi, które przeniosą uczestników w magiczny świat, nadający rzeczom na pozór nieprzydatnym drugie imię!

 

Warsztat I "Eko - design"-  nowy rok to nowe marzenia i wyzwania. A może też nowy wystrój? Podczas warsztatów stworzymy recyklingowe elementy wystroju wnętrz: maska z plastikowej butelki, doniczki z puszek, lampiony ze słoików, łapacze snów z gałęzi wierzby. Przyjdź, a nie pożałujesz!

Warsztat II "Eko - biżuteria" -  coś zarówno dla małych i dużych kobiet, jak i mężczyzn! Zrobione dla siebie lub dla kogoś w prezecie! Przyjdź, zobacz, jak z rzeczy, które na pewno masz w domu zrobić coś wyjątkowo pięknego i niepowatrzalnego! Będziemy robić recyklingowe i upcycklingowe naszyjniki, bransoletki, broszki!Kiedy: 07.01.2018, g. 15:00 - 16:30 - "Eko - design"
                28.01.2018, g. 15:00 - 16:30 - "Eko - biżuteria"          
    

Dla kogo: dzieci w wieku od 4 lat z rodzicami, opiekunami

Cena:
pojedynczy warsztat 40 zł (2 osoby: rodzic/opiekun + dziecko) 60 zł (3 osoby: rodzic/opiekun + 2 dzieci lub 2 rodziców/opiekunów + dziecko)
cały cykl warsztatów 70 zł  (2 osoby: rodzic/opiekun + dziecko) 110 zł (3 osoby: rodzic/opiekun + 2 dzieci lub 2 rodziców/opiekunów + dziecko) 

Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku przez FORMULARZ

Dla uczestników warsztatów bilet na popołudniowy spektakl w cenie 15 zł!

Ilość miejsc ograniczona!

Autorką koncepcji i prowadzącą jest Olga Kunysz