Top

Rodzinne warsztaty plastyczne


Rodzinne warsztaty plastyczne to zajęcia dla rodziców z dziećmi odbywające się w niedzielę w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Warsztaty są doskonałą okazją aby wspólnie spędzić wolny czas, i rozwijać umiejętności plastyczne. W czasie warsztatów nie brakuje również tematów edukacyjnych, które wzbogacają wiedzę dzieci. Rodzinne warsztaty plastyczne są wyjątkową propozycją dla rodzin, które cenią sobie współpracę i chcą spędzić niedzielne popołudnie razem, tworząc wspólnie coś wyjątkowego.

Od września zapraszamy na cykl warsztatów, w czasie których stworzymy „Emocjownik” - prywatny i bardzo praktyczny słowniczek emocji. Nasz „Emocjownik” pomoże dziecku poznać emocje i je oswoić: nauczy, jak je rozpoznać i jak o nich rozmawiać. Będziemy też rysować i malować, bo emocje mają swój kształt i kolory!

Na kolejnym warsztacie z cyklu zajmiemy się złością. Bo warto odkrywać i oswajać zwłaszcza te trudne emocje! Zaczniemy od czytania i wspólnej zabawy z rodzicami. A potem - do dzieła! W czasie warsztatów do wspólnego plastycznego działania zaprosimy zarówno dziecko jak i rodzica. 
Co przyniesie nam spotkanie ze złością? Sprawdźcie sami!

Kiedy: 6 października, godz. 14:30
Czas trwania: 2h

Dla kogo: opiekun + dziecko od 5 lat

Cena: 50 zł (dziecko+opiekun)

Zgłoszenia: wypełnij formularz