Top

Kolorowe ZWIERZAKI! Ostatni, przedwakacyjny rodzinny warsztat plastyczny. Już 9 czerwca!


Za chwilę koniec roku szkolnego - kasztany już przekwitły, a na straganach widać pierwsze czereśnie i truskawki. Wkrótce część z nas spakuje walizki i wyjedzie z Wrocławia, aby odetchnąć od miejskiego zgiełku. W wakacje chcemy odpocząć i dobrze się bawić. A ekspertami od dobrej zabawy są... kolorowe, filcowe zwierzaki!

 

 

 

Zapraszamy na rodzinny warsztat plastyczny, w trakcie którego wykonamy miniaturowe filcowe pacynki w kształcie ulubionych zwierzątek. Nasze zwierzaki zmieszczą się nawet w najmniejszej wakacyjnej walizce. Poza tym są bardzo towarzyskie, chętnie nawiązują dialog, mogą też posłużyć do zabawy w teatr. Z nimi nie można się nudzić!

Kiedy?       W niedzielę, 09.06.2019 r. od 15:00 do 16:30.

Dla kogo?  Dla dzieci w wieku od 4 lat, wraz z rodzicami lub opiekunami.

Gdzie?        We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka.

Cena:          50 zł (2 osoby: rodzic/opiekun + dziecko)

ZAPISY PRZYJMUJEMY przez FORMULARZ.


Autorem koncepcji i prowadzącym jest Piotr Misztela, aktor i instruktor teatralny, odtwórca jednej z głównych w ról w spektaklu "Niezłe kwiatki, czyli Nowy w rodzinie", którego premiera odbyła się jesienią 2018 r. W swojej pracy udowadnia, że twórczość plastyczna nie jest ograniczona kartką papieru i że przestrzeń dla kreatywności może powstać w każdym domu. Na jego warsztatach dzieci odkrywają swój plastyczny talent i bardzo dobrze się bawią.