Top

Teatralno-muzyczne


Warsztaty dla małych artystów, które pogłębiają nabyte już umiejętności (kształcenie słuchu, zdolności manualne, umiejętność autoprezentacji) i rozwijają dziecięce talenty. Warsztaty artystyczne przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-6 lat. Każde spotkanie składa się z dwóch modułów prowadzonych przez 2 instruktorów.

W programie warsztatów teatralno-muzycznych dla dzieci w wieku 5-6 lat:

Warsztaty teatralne to gry i zabawy integracyjnepraca z tekstemzabawy ze słowemgimnastyka buzi i językanauka tekstu rymowanego, budowanie etiud tematycznychzabawy pantomimiczne. Przewidziane są również takie elementy, jak zabawy z rekwizytem, tkaniną, światłem, praca nad spektaklemilustracja ruchowa do piosenki, poznawanie podstawowych pojęć związanych z teatrem.

Warsztaty muzyczne to zabawy umuzykalniające dopasowane do możliwości dzieci biorących udział w warsztatach, rozwijające zdolności muzyczne takie jak: słuch muzycznywrażliwość na barwę dźwięków, poczucie rytmuwyobraźnię muzycznąkoncentrację. W programie przewidziano również ćwiczenia interpretacyjne wybranego tematu muzycznego poprzez ruch, gest, mimikę, głos; naukę piosenek oraz grę z wykorzystaniem dziecięcego zestwu instrumentów perkusyjnych takich jak trójkaty, marakasy, tarki i kastaniety.

Na zakończenie drugiego semestru, podczas uroczystego finału, odbędzie się pokaz inscenizacji przygotowanych przez dzieci w trakcie całego semestru. Pokaz odbywa się na profesjonalnej scenie teatralnej.

Kiedy odbywają się warsztaty teatralno-muzycznych dla dzieci 5-6 lat i jak długo trwają zajęcia?

Czwartek, godz. 17:20
Zajęcia trwają 120 min.

Cena warsztatów teatralno-muzycznych dla dzieci w wieku 5-6 lat:

Koszt: 660 zł / semestr
(16 spotkań po 120 minut; koszt jednej godziny to jedynie 21 zł!)

Zniżki:
- 10% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz Karty Rodzina Plus
- 5% zniżki dla posiadaczy aplikacji Nasz Wrocław Premium/ karty Urban Card Premium. UWAGA! Dla posiadaczy kart opłata tylko gotówką w biurze Centrum
- 10% w przypadku zakupu dwóch warsztatów w semestrze (zniżka dotyczy tańszych warsztatów)
Zniżki dotyczą tylko opłaty za cały semestr. Promocje nie łączą się.

Prowadzący: Monika Jeszke, Alicja Uske