Top

Wesołe Szkraby


Wesołe szkraby to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci i ich rodziców/opiekunów. W okresie niemowlęctwa dziecko nie tylko bardzo szybko rośnie, ale również rozwija się emocjonalnie i intelektualnie. Rozwija także wszystkie swoje zmysły, dlatego tak ważne jest, aby od początku zapewnić mu prawidłowy i harmonijny rozwój. Warsztaty dla dzieci od 12. miesiąca życia do 2 lat.

 

 

Jakie są cele zajęć dla dzieci Wesołe Szkraby?

Celem zajęć jest wsparcie szeroko rozumianego rozwoju dziecka oraz przekazanie rodzicom inspiracji do twórczych zabaw z dziećmi.
Pierwsze elementarne spotkania z rówieśnikami są niezwykle ważne dla późniejszej umiejętności współpracy w grupie.

Zajęcia dla dzieci Wesołe Szkraby. Co w programie?

Obcowanie dzieci z muzyką sprzyja ich rozwojowi, dlatego wiele działań w trakcie zajęć odbywa się z towarzyszeniem muzyki.
W programie warsztatów znajdują się m.in. zabawy muzyczne kształtujące słuch i koordynację ruchową, nauka piosenek i interpretacji muzyki poprzez ruch ciała, nauka wierszyków-masażyków usprawniających pracę rozwijających się mięśni dziecka, tańce z rodzicami, ćwiczenia rytmiczne i zręcznościowe, zabawy z rekwizytami i instrumentami.

Kiedy odbywają się zajęcia dla dzieci Wesołe Szkraby i jak długo trwają?

Czwartek, godz. 17:30
Zajęcia trwają 45 min.

Cena:

Koszt: 500 zł / semestr
(16 spotkań po 40 minut; koszt jednego spotkania to jedynie 31 zł!)
Istnieje możliwość wykupienia pojedynczego wejścia w cenie 39 zł lub karnetu na 4 kolejne warsztaty za 140 zł. Zapisy na pojedyńcze zajęcia przyjmujemy od 02.10.2020 r.

Zniżki:
- 10% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz Karty Rodzina Plus
- 5% zniżki dla posiadaczy aplikacji Nasz Wrocław Premium/ karty Urban Card Premium. UWAGA! Dla posiadaczy kart opłata tylko gotówką w biurze Centrum
- 10% w przypadku zakupu dwóch warsztatów w semestrze (zniżka dotyczy tańszych warsztatów)
Zniżki dotyczą tylko opłaty za cały semestr. Promocje nie łączą się.