Top

Wesołe Szkraby


Wesołe szkraby to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci i ich rodziców/opiekunów. W okresie niemowlęctwa dziecko nie tylko bardzo szybko rośnie, ale również rozwija się emocjonalnie i intelektualnie. Rozwija także wszystkie swoje zmysły, dlatego tak ważne jest, aby od początku zapewnić mu prawidłowy i harmonijny rozwój. Warsztaty dla dzieci od 12. miesiąca życia do 2 lat.

Jakie są cele zajęć dla dzieci Wesołe Szkraby?

Celem zajęć jest wsparcie szeroko rozumianego rozwoju dziecka oraz przekazanie rodzicom inspiracji do twórczych zabaw z dziećmi.
Pierwsze elementarne spotkania z rówieśnikami są niezwykle ważne dla późniejszej umiejętności współpracy w grupie.

Zajęcia dla dzieci Wesołe Szkraby. Co w programie?

Obcowanie dzieci z muzyką sprzyja ich rozwojowi, dlatego wiele działań w trakcie zajęć odbywa się z towarzyszeniem muzyki.
W programie warsztatów znajdują się m.in. zabawy muzyczne kształtujące słuch i koordynację ruchową, nauka piosenek i interpretacji muzyki poprzez ruch ciała, nauka wierszyków-masażyków usprawniających pracę rozwijających się mięśni dziecka, tańce z rodzicami, ćwiczenia rytmiczne i zręcznościowe, zabawy z rekwizytami i instrumentami.

Kiedy odbywają się zajęcia dla dzieci Wesołe Szkarby i jak długo trwają?

Czwartek, godz. 17:30
Zajęcia trwają 40 min

Start zajęć: 28.02.2019 r.

Cena:

Koszt: 480 zł / semestr
(16 spotkań po 40 minut; koszt jednego spotkania to jedynie 30 zł!)

Opłata semestralna obejmuje 16 kolejnych spotkań (zatem przy wykupieniu całego kursu koszt pojedynczych zajęć to tylko 30 zł!). Możliwe jest również wykupienie pojedynczego wejścia w cenie 39 zł lub karnetu na 4 kolejne warsztaty za 140 zł.

10% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz Karty Rodzina Plus, 5% zniżki dla posiadaczy Urban Card Premium. UWAGA! Dla posiadaczy kart opłata tylko gotówką w biurze Centrum. 10% w przypadku zakupu dwóch warsztatów w semestrze (zniżka dotyczy tańszych warsztatów).
Zniżki dotyczą tylko opłaty za cały smestr. Promocje nie łączą się.

Prowadząca: Elżbieta Sokołowska