Top

Teatr w Centrum


Teatr w Centrum to propozycja warsztatów teatralnych dla tych, którzy chcą w życiu czegoś więcej, to szansa pracy i występowania na profesjonalnej scenie, na której występowały gwiazdy: Anna German, Edward Lubaszenko, Ewa Dałkowska. Tu tworzyła się historią teatru otwartego (przez blisko 30 lat działał tu Studencki Teatr Kalambur). Ponad dziesięć lat działał teatr K2, którego misją było promowanie młodych artystów.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w przestrzeni teatralnej, którzy marzyli o występie na scenie, którzy chcą przełamać nieśmiałość i tremę, a przede wszystkim tych, którzy chcą się dobrze bawić w twórczej atmosferze i poznać podobnych sobie pasjonatów.

Warsztaty są też doskonałą okazją do rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą oraz rodziców. Poznane metody można wykorzystać w działaniach z dziećmi w szkole lub urządzić swój domowy teatr.

Co w programie?

Warsztaty stwarzają doskonałe warunki do osobistego rozwoju, pracy z głosem i ciałem, twórczego współdziałania w grupie. W trakcie warsztatów uczestnicy pracują nad warsztatem aktorskim, interpretacją, pozawerbalnym wyrażaniem emocji. Poznają różne techniki teatralne np. teatr cieni, teatr lalek, animację przedmiotu i płachty, improwizację teatralną.

Finalnym efektem pracy warsztatowej jest spektakl, prezentowany na profesjonalnej scenie teatralnej!

Kiedy, jak?

Środa, godz. 19:30

Zajęcia trwają 90 min 

Cena:

Koszt: 500 zł / semestr

(16 spotkań po 90 minut, koszt jednej godziny zajęć to jedynie 20 zł!)10% zniżki dla posiadaczy  Karty Dużej Rodziny oraz Karty Rodzina Plus, 5% zniżki dla posiadaczy Urban Card Premium. UWAGA! Dla posiadaczy kart opłata tylko gotówką w biurze Centrum (promocje nie łączą się). 10% w przypadku zakupu drugich zajęć semstralnych (promocje nie łączą się). Zniżka dotyczy tylko opłaty za cały smestr.

Prowadzący: Piotr Para