Top

Opinie o warsztatach


Dobrawa, uczestniczka warsztatów
"Centrum to miejsce do którego mogę przyjść w różnym humorze, ale wychodzę zawsze szczęśliwa. Miejsce w którym nie boję się niczego np. wyśmiania, kompromitacji. Dużo dla mnie znaczy kiedy moje, nasze dziecięce pomysły są brane na poważnie, faktycznie wprowadzane do spektakli. W szkole tak się najczęściej nie dzieje. Dzięki warsztatom inne dzieci stają się bardziej otwarte, ośmielone, nie boją się grupy. Ja dzięki warsztatom tak naprawdę zainteresowałam się teatrem. Mogę występować dla prawdziwej publiczności i w tym podoba mi się wszystko. Przydaje mi się często to, że jestem spokojna, kiedy występuję publicznie. Polecam wszystkim zapisanie swojego dziecka na warsztaty w Centrum, bo jest to zawsze dobra zabawa, która pozwala się odprężyć po szkole i wyrazić siebie."

Ścibor, uczestnik warsztatów
"Uczestnictwo w warsztatach we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka jest dla mnie fajną zabawą. Dlatego chodzę tutaj na zajęcia od wielu lat.  Warsztaty w centrum dają mi to że mam w sobie więcej kreatywności i wprawy w sztuce. Najbardziej praktyczne umiejętności zdobyłem podczas warsztatów plastycznych z Panią Julitą. Zapisałbym się tutaj dlatego, że to jest dobra zabawa, a dodatkowo można się czegoś nauczyć."

Halina, mam uczestnika warsztatów
"Jako rodzice poprzez uczestnictwo dziecka w warsztatach w  Centrum widzieliśmy jak oczy są coraz bardziej otwarte i wyczulone na piękno świata. Od chwili gdy Kasia rozpoczęła spotkania z teatrem widziałam wielki rozwój osobowości dziecka i duży skok w rozwoju na bardzo wielu poziomach: sztuki, muzykologii. Stawała się dzieckiem coraz bardziej otwartym, pewnym swoich wartości, chcących więcej wrażeń i wyzwań. Polubiła uczenie się niewielkich, ale wymagających kunsztu małych ról w teatrze."