Top

Pam Para Pam (Gordonki) - warsztaty umuzykalniające dla niemowląt


Pam Para Pam (Gordonki) to zajęcia umuzykalniające dla niemowląt (1-18 miesięcy) oraz przyszłych mam oparte na teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

Czy wiesz, że...

Człowiek słyszy dźwięki otoczenia od dwudziestego tygodnia życia prenatalnego! Zapraszamy zatem na zajęcia, które przeznaczone są dla maluszków już od pierwszych tygodni życia, a także dla mam oczekujących narodzin dziecka, będących w trzecim trymestrze ciąży.
Dowiedziono, że tak wczesny kontakt z muzyką ma dobroczynny wpływ na rozwój zdolności muzycznych, na lepsze jej rozumienie, przyswajanie, a także tworzenie w przyszłości.

Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt. Co w programie:

Zajęcia polegają na osłuchaniu i zapoznaniu się z bogatym językiem muzyki zarówno od strony melodycznej, jak i rytmicznej. Nauczyciel śpiewa krótkie melodie bez słów w różnych skalach muzycznych, przeplatając je różnorodnymi motywami rytmicznymi.
Spontaniczne ruchy i dźwięki wydawane przez dziecko są oczekiwanym elementem zajęć i nagradzane odpowiedzią nauczyciela dostosowaną muzycznie do odgłosów wydawanych przez dziecko, co zachęca je do dalszej aktywności i stymuluje jego rozwój.

Spotkania będą wzbogacone o naukę kołysanek i elementy relaksacyjne. Pragniemy również uwrażliwić rodziców na rolę działań artystycznych w życiu dziecka i dać podstawowe narzędzia do kontynuacji twórczej zabawy z dzieckiem w domu. Zabawy z kolorową płachtą (chusta KLANZY), na której najmłodsze maluszki mogą być rytmicznie kołysane przez dorosłych, kolorowe zwiewne chusteczki, duże piłki gimnastyczne, na których dzieci są kołysane przez mamy, miękkie piłeczkami, woreczki z grochem, pacynki, bańki mydlane to również elementy zajęć.

Kiedy odbywają się zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i jak długo trwają?

Do wyboru jedna z dwóch grup zajęciowych:
- poniedziałek, godz. 11:00 BRAK MIEJSC
- czwartek, godz 17:30 WOLNE MIEJSCA :)
Zajęcia trwają 40 min

Cena:

Koszt: 540 zł / semestr (16 spotkań po 40 minut, koszt jednego spotkania to jedynie 34 zł!)
Można również dołączyć do grupy na:
- jednorazowy udział (koszt: 42 zł)
- karnet 4 kolejnych warsztatów (koszt: 150 zł)

Zniżki:

- 10% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz Karty Rodzina Plus
- 5% zniżki dla posiadaczy aplikacji Nasz Wrocław Premium/ karty Urban Card Premium. UWAGA! Dla posiadaczy kart opłata tylko w biurze Centrum (płatność tylko gotówką)
- 10% w przypadku zakupu dwóch warsztatów w semestrze (zniżka dotyczy tańszych warsztatów)
Zniżki dotyczą tylko opłaty za cały semestr. Promocje nie łączą się.