Top

Warsztaty dla klas z okazji odzyskania niepodległości


Wszystkich nauczycieli wraz z uczniami zapraszamy na wyjątkowe plastyczne warsztaty dla grup z okazji odzyskania Niepodległości. To idealny sposób, aby wspólnie celebrować to ważne święto! Mamy dla Was dwa warianty zajęć! Plastyczne warsztaty dla grup będą nie tylko kreatywną lekcją plastyki, ale także niezwykłą okazją, aby zagłębić się w historię naszej Ojczyzny. Zajęcia organizujemy równiez w ramach programu "Szkoła w mieście".

 

PLAN ZAJĘĆ:

  • Tworzenie kotylionów indywidualnych: każde dziecko będzie mogło określić czym dla niego jest patriotyzm i umieści to na swoim kotylionie. Podczas zajęć dzieci poznają historię barw narodowych oraz znaczenia kotylionu w naszej kulturze - praca indywidualna.
  • Stworzenie „rebusowego hymnu” - najbardziej charakterystyczne słowa i symbole zostaną umieszczone w postaci rysunku. Zadanie wspiera kreatywność, ponieważ to dzieci decydują jaki obraz zostanie umieszczony zamiast słowa - praca grupowa.
  • Portrety znanych Polaków: każde dziecko zapozna się z 5 szablonowymi postaciami zasłużonych Polaków (m.in. Józef Piłsudski, Maria Skłodowska Curie) i będzie mogło samodzielnie na wybranych szablonach wykonać portret inspirowany zdjęciami klasycznymi odpowiadającymi epoce w jakiej żyli nasi bohaterowie - praca indywidualna
  • Całym warsztatom będą towarzyszyć dźwięki piosenek patriotycznych wykonywanych przez dzieci z klubów wojskowych oraz pogadanki na tematy patriotyczne.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
Cena zajęć:
260zł dla grupy do 15 osób, 520zł dla grupy do 30 osób.
Czas trwania: 120 min
Dla kogo: dla szkół i przedszkoli
Telefoniczna rezerwacja miejsc: 71 341 80 02, 608 432 224.

Zapraszamy do rezerwowania terminów – liczba miejsc limitowana!