Top

Warsztaty dla klas z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości


Wszystkich nauczycieli wraz z uczniami zapraszamy na wyjątkowe plastyczne warsztaty dla grup z okazji 100. Rocznicy odzyskania Niepodległości. To idealny sposób, aby wspólnie celebrować to ważne święto! Mamy dla Was dwa warianty zajęć!

 

Plastyczne warsztaty dla grup pt. „Eko-Święto Niepodległości” nie tylko nauczą dzieci właściwych postaw, ale także pokażą, jak nadać drugie życie przedmiotom, które straciły swój urok. Będą nie tylko kreatywną lekcją plastyki, ale także niezwykłą okazją, aby zagłębić się w historię naszej Ojczyzny. Podczas zajęć mali patrioci wykonają z puszek biało-czerwone patriotyczne doniczki, w których jako symbol odrodzenia zasadzą nasiona kwiatów i roślin. A to wszystko przy dźwiękach „Pieśni Legionów”! Następnie stworzą wspólnie eko-godło oraz piękne kotyliony-serca w naszych barwach narodowych. Wcielą się także w rolę Marszałka Piłsudskiego, wykonując maski w kształcie charakterystycznych wąsów czy czapki.

 

Dla grup, które wolą klasyczne rozwiązania, mamy inną, jednak także kreatywną możliwość. Podczas zajęć przy dźwiękach patriotycznych pieśni dzieci nie tylko poznają burzliwą historię odzyskania przez Polskę niepodległości, ale przede wszystkim wspólnie wykonająplakat, który stanie się pięknym uwieńczeniem podróży po zawiłościach historii naszej Ojczyzny.

 

Zapraszamy do rezerwowania terminów – liczba miejsc limitowana.

Cena: 260zł dla grupy do 15 osób, 520zł dla grupy do 30 osób. Także w ramach Szkoły w mieście.

Czas trwania: 120min

Dla kogo: dzieci +6lat

 

Telefoniczna rezerwacja miejsc: 71 341 80 02, 608 432 224