Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Sprawozdanie
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Pam Para Pam (Gordonki) - warsztaty umuzykalniające dla niemowląt

Pam Para Pam (Gordonki) - warsztaty umuzykalniające dla niemowląt

(2 opinie klienta)
Daty: 
do ustalenia

Opis

Pam Para Pam (Gordonki) to zajęcia umuzykalniające dla niemowląt (1-24 miesięcy) oraz przyszłych mam oparte na teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

Czy wiesz, że...

Człowiek słyszy dźwięki otoczenia od dwudziestego tygodnia życia prenatalnego! Zapraszamy zatem na zajęcia, które przeznaczone są dla maluszków już od pierwszych tygodni życia, a także dla mam oczekujących narodzin dziecka, będących w trzecim trymestrze ciąży.
Dowiedziono, że tak wczesny kontakt z muzyką ma dobroczynny wpływ na rozwój zdolności muzycznych, na lepsze jej rozumienie, przyswajanie, a także tworzenie w przyszłości.

Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt. Co w programie:

Zajęcia polegają na osłuchaniu i zapoznaniu się z bogatym językiem muzyki zarówno od strony melodycznej, jak i rytmicznej. Nauczyciel śpiewa krótkie melodie bez słów w różnych skalach muzycznych, przeplatając je różnorodnymi motywami rytmicznymi.
Spontaniczne ruchy i dźwięki wydawane przez dziecko są oczekiwanym elementem zajęć i nagradzane odpowiedzią nauczyciela dostosowaną muzycznie do odgłosów wydawanych przez dziecko, co zachęca je do dalszej aktywności i stymuluje jego rozwój.

Spotkania będą wzbogacone o naukę kołysanek i elementy relaksacyjne. Pragniemy również uwrażliwić rodziców na rolę działań artystycznych w życiu dziecka i dać podstawowe narzędzia do kontynuacji twórczej zabawy z dzieckiem w domu. Zabawy z kolorową płachtą (chusta KLANZY), na której najmłodsze maluszki mogą być rytmicznie kołysane przez dorosłych, kolorowe zwiewne chusteczki, duże piłki gimnastyczne, na których dzieci są kołysane przez mamy, miękkie piłeczkami, woreczki z grochem, pacynki, bańki mydlane to również elementy zajęć.

Kiedy odbywają się zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i jak długo trwają?

Do wyboru jedna z dwóch grup zajęciowych:
- poniedziałek, godz. 13:00-13:40
- środa, godz 11:45-12:25
Zajęcia trwają 40 min

WAŻNE! W przypadku płatności z góry za cały semestr (16 zajęć) cena pojedynczych zajęć jest niższa.
Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem:
https://centrumtworczosci.pl/cennik-warsztaty/

2 opinie dla Pam Para Pam (Gordonki) - warsztaty umuzykalniające dla niemowląt

  1. Mama Juliusza

    Na Pam Para Pam chodzimy głównie z uwagi na umuzykalnienie. Poza tym dziecko ma kontakt z innymi maluchami, zanim pójdzie do żłobka. Wcześniej chodziliśmy na te warsztaty ze starszym synem. Po warsztatach muzykował, śpiewał, stał się towarzyski i szybko zaczął mówić. Zauważyłam, że duży wpływ na jego rozwój miały właśnie zajęcia muzyczne. Nawet jak dziecko wydaje się być bierne na warsztatach, to po powrocie do domu widać jego zainteresowanie muzyką. Polecam uczestnictwo w Pam Param Pam.

  2. Mama Łucji

    Warsztaty artystyczne są dla mnie urozmaiceniem czasu spędzanego z dzieckiem, okazją, by dziecko zobaczyło coś nowego. Ważna jest dla mnie różnorodność, która pomaga dziecku się rozwijać oraz to, że ja tez mogę wyjść z domu. Polecam warsztaty w WCTD.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zapisy i cennik warsztaty indywidualne

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław

Poniedziałek – czwartek: 9:00-18:00
Piątek: 9:00-16:00

Strona jest własnością Fundacji Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram