Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Wesołe Szkraby - zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Wesołe Szkraby - zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

(2 opinie klienta)
Daty: 
do ustalenia

Opis

Wesołe Szkraby to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci i ich opiekunów. Warsztaty wspierają prawidłowy i harmonijny rozwój małego dziecka poprzez dostarczanie mu różnorodnych bodźców w formie zabawy. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 12. miesiąca życia do 2,5 lat

Jakie są cele zajęć dla małych dzieci Wesołe Szkraby?

Celem spotkań jest wsparcie szeroko rozumianego rozwoju dziecka (tak fizycznego, jak i emocjonalnego) oraz przekazanie opiekunom inspiracji do twórczych zabaw w domu. Dzięki wspólnemu udziałowi w zajęciach dziecka i opiekuna, warsztaty Wesołe Szkraby pozytywnie wpływają na więź między nimi.
Pierwsze spotkania z rówieśnikami są niezwykle ważne dla późniejszej umiejętności współpracy w grupie.

Zajęcia dla dzieci Wesołe Szkraby. Co w programie?

Obcowanie dzieci z muzyką sprzyja ich rozwojowi, dlatego wiele działań w trakcie zajęć odbywa się z towarzyszeniem muzyki.

Na warsztatach dbamy też o rozwój zdolności motorycznych i manualnych, percepcji, koordynacji oko-ręka i kreatywności dzieci poprzez tworzone z opiekunami proste formy plastyczne i obcowanie z różnorodnymi teksturami.

W programie warsztatów znajdują się m.in. zabawy muzyczne kształtujące koordynację ruchową, nauka piosenek i interpretacji muzyki poprzez ruch ciała, nauka wierszyków-masażyków usprawniających pracę rozwijających się mięśni dziecka, tańce z rodzicami, ćwiczenia rytmiczne i zręcznościowe, wykonywanie prostych prac plastycznych z pomocą opiekuna, zabawy z rekwizytami i instrumentami.

Co można zyskać?

Tworzenie naturalnych więzi poprzez zabawę pomiędzy dziećmi a opiekunami, a także pomiędzy samymi maluchami w grupie rówieśniczej pozytywnie wpływa na rozwój emocjonalny od najmłodszych lat. Dziecko łatwiej i bardziej otwarcie będzie wyrażało swoje potrzeby i emocje, nawiązywało kontakty społeczne, budowało znajomości, a także lepiej odnajdywało się w nowej grupie. Będzie to miało pozytywny wpływ i ułatwi jego przyszłe życie osobiste, relacje z rówieśnikami oraz opiekunami. Z kolei kreatywne podejście warsztatowe na zajęciach rozbudzi wyobraźnię, wpłynie na ciekawość świata i otworzy na liczne możliwości odkrywania swoich zainteresowań i talentów.

Kiedy odbywają się zajęcia dla dzieci Wesołe Szkraby i jak długo trwają?

-Poniedziałek, godz. 11:30

Zajęcia trwają 45 min.

2 opinie dla Wesołe Szkraby - zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

  1. Mama Luny

    Od warsztatów artystycznych oczekuję integracji dziecka z rówieśnikami, co się dzieje podczas zajęć. Planuję posłać dziecko do przedszkola i taka integracja jest szczególnie potrzebna. Oczekuje również rozwoju małej i dużej motoryki, śpiewania, zabaw, radości i… uśmiechu. Wszystko to jest na warsztatach.

  2. Viola

    Zajęcia Wesołe Szkraby to fantastyczny czas dla naszego synka. Każde zajęcia są pełne kreatywnych zabaw. Pani prowadząca rewelacyjnie przygotowuje każde spotkanie. Dodatkowo na wszystkich zajęciach są elementy muzyczne, a dzieci później mogą zawsze dotknąć instrumentów i chwilę się nimi pobawić. Bardzo polecam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zapisy i cennik warsztaty indywidualne

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
Telefon: 661 136 434

Poniedziałek – czwartek: 9:00-18:00
Piątek: 9:00-16:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram