Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Muzyczny Teatrzyk dla dzieci w wieku 3,5-4,5 lat

Muzyczny Teatrzyk dla dzieci w wieku 3,5-4,5 lat

(1 opinia klienta)
Daty: 
do ustalenia

Opis

Warsztaty dla ciekawych świata małych odkrywców, które sprawią, że dziecko coraz śmielej i pewniej odnajduje się wśród rówieśników oraz na scenie. Głównymi elementami zajęć są warsztaty muzyczno-rytmiczne, tło stanowią elementy teatralne.

Co w programie warsztatów teatralno-muzyczno-rytmicznych?

W czasie warsztatów dzieci rozwijają zdolności tonalne i rytmiczne, a zabawy muzyczne uwrażliwiają na barwę, tempo, rejestr dźwięków. Uczestnicy poprzez ruch interpretują muzykę graną na żywo. Dzieci śpiewają piosenki w oparciu o różnorodne skale muzyczne i zróżnicowane metrum. Nie brakuje też zabaw z rekwizytami, improwizacji ruchowej do muzyki oraz gry na instrumentach perkusyjnych.

Na zakończenie II semestru dzieci przygotowują przystosowane do możliwości wiekowych przedstawienie teatralno-muzyczne. Pokaz prezentowany jest na naszej profesjonalnej scenie teatralnej.

Co można zyskać?

Podczas warsztatów młodzi uczestnicy nabędą nie tylko artystyczne, ubogacające wyobraźnię zdolności. Równie ważną częścią jest bogaty rozwój kompetencji społecznych. Dzieci uczą się pracować w grupie, wspólnie tworzą duży projekt jakim jest przedstawienie sceniczne. Rozwijają umiejętności wyrażania swojego zdania, emocji, negocjacji, obserwują reakcje swoich koleżanek i kolegów. Wszystko to ułatwi im w przyszłości wchodzenie w nowe interakcje i grupy, tworzenie relacji prywatnych i zawodowych. Oczywiście jest to początek długiego procesu, warto go jednak zacząć już od najmłodszych lat, korzystając z doświadczenia profesjonalistów. Dodatkowo dzieci budują pewność siebie, oswajają się z wystąpieniami publicznymi. Z kolei końcowe przedstawienie jest dla nich dużym, pozytywnym przeżyciem, które później chętnie wspominają i się nim chwalą.

Kiedy odbywają się warsztaty teatralno-muzyczno-rytmiczne i jak długo trwają?
Wtorek, godz. 17:20
Zajęcia trwają 60 min.

1 opinia dla Muzyczny Teatrzyk dla dzieci w wieku 3,5-4,5 lat

  1. Rodzic

    Córka zachwycona z zajęć. Duży autorytet osoby prowadzącej.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisy i cennik warsztaty indywidualne

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram