Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat

Warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat

(1 opinia klienta)
SKU: Brak danych Kategorie: ,
Daty: 
do ustalenia

Opis

Warsztaty wszechstronnie rozwijające, które uaktywniają wyobraźnię, kształtują zdolność autoprezentacji oraz indywidualność dziecka, a poprzez wspólne przygotowywanie etiud uczą także współpracy w grupie.

Zajęcia dla dzieci składają się z 2 modułów trwających po 60 minut prowadzonych przez dwóch instruktorów. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat. Co w programie?
Program zajeć teatralnych obejmuje elementarne zadania aktorskie, krótkie scenki improwizowane, pracę z tekstem, doskonalenie interpretacji, wymowy i emisji głosu, uaktywnianie pokładów wyobraźni, własnej inwencji i pomysłowości przez zabawy oraz gry teatralne.

Tematyka zajęć plastycznych opiera się na dziecięcej wyobraźni oraz na obserwacji natury, jest inspirowana również motywami sztuki XX wieku. Program obejmuje kształtowanie zdolności manualnych poprzez odpowiednio dobrane tematy prac oraz ich stopień trudności, tworzenie gier planszowych, poznanie metod zdobniczych, dbałość o szczegóły, poszukiwanie własnych inspiracji.

Co można zyskać?

Dlaczego rozwój wyobraźni, twórczości i umiejętności ekspresji jest tak ważny? Od najmłodszych lat warto, szczególnie poprzez kreatywną zabawę, przygotowywać dzieci, na wyzywania które czekają je w przyszłości. W szkole, pracy, a także życiu osobistym. Umysł małych dzieci jest jeszcze bardzo chłonny i elastyczny, dzięki czemu łatwiej jest przyswajać nowe umiejętności.  Twórcze, praktyczne zajęcia łączące kompetencje artystyczne ze społecznymi pozwalają dziecku łatwiej radzić sobie ze stresem i walczyć z trudnościami i dzięki temu lepiej się rozwijać i realizować na różnych polach.

Kiedy odbywają się warsztaty teatralno-plastycznych dla dzieci w wieku 7-12 lat i jak długo trwają zajęcia?
Wtorek, godz. 17:15
Zajęcia trwają 120 min (60 min plastyki oraz 60 min teatru).

Informacje dodatkowe

Data

22 styczeń 2023, 21 luty 2023

1 opinia dla Warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat

  1. Mama Karola

    Od warsztatów artystycznych oczekuję indywidualnego podejścia do dziecka, bo to rozwija kreatywność i pobudza do działania. Z relacji syna wynika, że jest zadowolony z warsztatów teatralno-plastycznych, dlatego z czystym sumieniem poleciłabym je innym. Jeśli dziecko wykazuje zainteresowanie i fascynację to znaczy, że warsztaty są dla niego wartościowe.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisy i cennik warsztaty indywidualne

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram