Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Sprawozdanie
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Zostań darczyńcą

Jak możesz wesprzeć nasze działania?

Chcesz pomóc nam w działaniach na rzecz edukacji kulturalnej i artystycznej dzieci i młodzieży? Sprawdź, która forma pomocy najbardziej Ci odpowiada! Wybierz wpłatę darowizny, stałe wsparcie finansowe, zostań naszym partnerem, sponsorem lub wolontariuszem!

Pomóż Fundacji
pomagać innym

Wesprzyj działania fundacji

Wspieramy edukację artystyczną dzieci już od pierwszych miesięcy życia, umożliwiamy dostęp do kultury dzieciom z rodzin w trudnej sytuacji materialnej, rozwijamy zdolności artystyczne młodego pokolenia, wspieramy rozwój i integrację młodych zapobiegając poczuciu izolacji i wykluczenia.
Stając się darczyńcom pomagasz w realizacji misji tworzenia dostępnej edukacji kulturalnej dla dzieci i młodzieży! Każda wpłacona suma wzmacnia nasz potencjał.

Darowiznę można odliczyć od podstawy opodatkowania w przypadku osób fizycznych w kwocie do 6% uzyskanego dochodu, a osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu.

Przekaż darowiznę

Ufunduj warsztaty małemu artyście

W ciągu roku prowadzimy warsztaty z edukacji artystycznej i kulturalnej dla ponad 300 uczestników. Dzięki Twojemu wsparciu umożliwimy udział w warsztatach dzieciom z rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

W myśl naszego motta: radość tworzenia z radością dzielenia! – prowadzimy kampanię Strefa otwartej edukacji, w ramach której dzieci biorą bezpłatnie udział w warsztatach organizowanych przez Centrum Twórczości Dziecka. Twoja wpłata może sfinansować udział w zajęciach potrzebującemu dziecku!

Przekaż darowiznę

Dzięki Tobie pójdę pierwszy raz
na warsztaty artystyczne

Dzięki Tobie będę 
pierwszy raz w Teatrze

Ufunduj bilet małemu widzowi

Nasza Fundacja prowadzi zaangażowany społecznie teatr dla dzieci oraz kampanię Ufunduj dziecku bilet, która pozwala na udział w spektaklach dzieciom, które nie miałyby takiej szansy. Dzięki Twojej darowiźnie dzieci mogą stać się młodymi widzami już od pierwszych lat uczestnicząc w magicznych teatralnych emocjach! Twoja darowizna pomoże sfinansować bilety na przedstawienia dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

Przekaż darowiznę

Włącz do współpracy swoją firmę

Co możesz zyskać?

  • Promocję swoich działań w gronie odbiorców Centrum Twórczości Dziecka.
  • Kreowanie wizerunku firmy jako podmiotu zaangażowanego społecznie.
  • Realny wpływ na rozwój wolnego dostępu do edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży.

Formy współpracy dla firm

  • wpłać darowiznę: jednorazowa darowizna lub stałe wsparcie finansowe od firm pozwala nam na realizację misji Fundacji i rozwijanie działań na rzecz edukacji kulturalnej i teatru dziecięcego. Możesz przekazać darowiznę od swojej firmy na konkretne działania lub na realizację celów statutowych Fundacji.
  • zostań naszym partnerem lub sponsorem: możesz wesprzeć nas promując nasze działania w swoich mediach, przekazując materiały niezbędne do prowadzenia warsztatów artystycznych, ofiarując nam gadżety, które wykorzystamy jako nagrody w konkursach dla dzieci, możesz ufundować także poczęstunek na nasze eventy lub skontaktować się z nami w celu innego pomysłu na współpracę.
  • wolontariat ekspercki

Miej realny wpływ na rozwój wolnego dostępu do edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży

Poznaj efekty 
naszej działalności charytatywnej

100+

biletów na spektakle teatralne ufundowanych potrzebującym dzieciom

200+

warsztatów ufundowanych potrzebującym dzieciom

30+

projektów charytatywnych

100%

zadowolonych dzieci i ich rodziców

Chcesz zostać wolontariuszem?

Możesz wesprzeć nas nie tylko finansowo, ale także włączając się w nasze działania. Dołącz do naszego zespołu, podziel się swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem. Buduj z nami lepsze jutro dla młodego pokolenia!
Więcej

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław

Poniedziałek – czwartek: 9:00-18:00
Piątek: 9:00-16:00

Strona jest własnością Fundacji Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram