Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Dżesika Zemsta

Dżesika Zemsta
Prowadzi zajęcia Wesołe Szkraby dla dzieci w wieku 1-2,5 lat oraz plastyczne warsztaty dla klas.

Życiorys

Artystka wizualna i projektantka, nominowana do Wrocławskiej nagrody WARTO 2023 dziennika zachodniego.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Malarstwa i Rzeźby, kierunku Mediacja Sztuki w roku 2014 oraz absolwentka Scenografii w roku 2023, wydziału Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii.

Zdobywczyni stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego roku 2022, za wybitne osiągnięcia artystyczne za rok 2021/2022. Pracowała przy wielu spektaklach, a mianowicie „American Dream” reż. Maciej Masztalski, „Złe zabawy”, reż. Dudy Paivy, „Antygona, konflikt pokoleń”, reż. Arkadiusz Klucznik czy „Escape Room”, reż. Arkadiusz Buszko itd.

Brała udział w wielu projektach i wystawach indywidualnych oraz grupowych w kraju i za granicą (Smak koloru, JKK-Jaipur, Jawahar KalaKendra w Indiach, Sentymenty, Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego, Teatrem Muzycznym Capitol, Teatr Ad Spectatores, AST we Wrocławiu, Domek Miedziorytnika we Wrocławiu, MOK Guido w Zabrzu itd.). Wielokrotnie miała szansę reżyserować działania performatywne, jak i prowadzić warsztaty plastyczne, scenograficzne w różnych grupach wiekowych.

Największą miłością darzy teatr, jego elementów poszukuje w każdej innej dziedzinie sztuki. W jej przekonaniu tworzenie jest poszukiwaniem alternatywnego języka do przekazania informacji mocno nacechowanych emocjami. W ten sposób sztuka staje się polem dla komunikacji, przestrzenią mediowania ważnych dla artysty treści. W projektach wizualnych łączy prostotę, z jakością; dobór świadomych materiałów i zadbanie o estetyczne wykończenia powodujące spójność wizualnego języka na wyższy poziom. Tekst, jak i obraz są formą otwartą, a więc można ją interpretować zależnie od własnych estetycznych i myślowych upodobać. Można więc wywnioskować, że każdy ślad na obrazie/dziele sztuki jest formą pamiętnika, słowa pisanego pod postacią plam, barw i kresek.

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram