Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Warsztaty artystyczne

Warsztaty

Centrum Twórczości Dziecka od ponad dwudziestu pięciu lat prowadzi warsztaty dla dzieci, wprowadzając je tym samym w świat kultury i sztuki. Nasze warsztaty prowadzone są w oparciu o autorskie programy przygotowane przez instruktorów, realizowane z zaangażowaniem, pasją i profesjonalizmem. Treści naszych warsztatów oparte są nie tylko na zagadnieniach merytorycznych, ale zakładają rozwój osobowości dziecka, pomagają w zdobywaniu wiedzy o sobie, w odkrywaniu własnej wartości oraz w nawiązywaniu relacji z innymi.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl) w ramach projektu "Laboratorium wrażliwości estetycznej i społecznej"

Oferta warsztatów

Zapoznaj się z bogatą ofertą warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!”

Warsztaty dla dzieci

Prowadzone przez Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, unikatowe we Wrocławiu, zajęcia dla dzieci mają charakter kompleksowy. Dziecko, uczestnicząc w jednym kursie, ma szansę poznać więcej niż jedną dziedzinę sztuki (np. warsztaty teatralno-plastyczne). Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są w małych grupach. Dysponujemy zapleczem teatralnym i sceną, które umożliwiają realizację marzeń o występie na profesjonalnej scenie teatralnej przed 100-osobową widownią.
Oferta

Warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych

Centrum Twórczości przygotowało ofertę warsztatów teatralnych dla młodzieży i dorosłych. Warsztaty teatralne to idealny pomysł, aby spełnić marzenie i wystąpić na profesjonalnej scenie. Pod okiem uznanego instruktora uczestnicy pracują nad warsztatem aktorskim, pozawerbalnym wyrażaniem emocji i improwizacją teatralną. Efektem pracy warsztatowej jest spektakl wystawiany na scenie Ach! Teatru.

Warsztaty artystyczne - zajęcia dla przedszkoli, szkół podstawowych, grup zorganizowanych we Wrocławiu

Warsztaty dla Przedszkoli i Szkół we Wrocławiu
Drogi Nauczycielu! Szukasz inspiracji do prowadzenia lekcji w szkole? Chciałbyś zintegrować swoją klasę? Pokazać im jak radzić sobie z emocjami i jak je wyrażać? Chciałbyś, aby uczniowie poznali jak wygląda praca aktora i mogli się wcielić w różne role? Zapisz swoją grupę na nasze zajęcia teatralne, ruchowe lub plastyczne, które odbywają się we Wrocławiu we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka! Nasze zajęcia prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy - pedagodzy, artysiści: reżyserzy, aktorzy, pasjonaci sztuki. Wszystkie warsztaty realizowane są według autorskich programów. Poznaj opinie nauczycieli

Warsztaty w ramach programu "Szkoła w mieście"
Wszystkie warsztaty realizowane również w ramach programu "Szkoła w mieście". Zajecia są inspiracją do poszukiwania nowych zainteresowań, pobudzają wyobraźnię dzieci, a aktywny udział w warsztatach artystycznych integruje klasy. Te twórcze spotkania pozwalają odkryć nowe umiejętności i talenty uczniów, wspierają również nauczycieli. Zapraszamy Przedszkola i Szkoły Podstawowe na warsztaty we Wrocławiu. Organizujemy zajęcia z okazji takich dni jak Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Wiosny, Dzień Niepodległości.

Zajęcia dla dzieci w teatrze
Posiadamy własną scenę teatralną z widownią na 100 miejsc, na której gramy również spektakle. Dzieci mają możliwość po raz pierwszy stanąć i zagrać na profesjonalnej scenie jak prawdziwy aktor. Dysponujemy salami dydaktycznymi (w tym pracownią plastyczną) dostosowanymi do potrzeb uczestników. Zapewniamy własne materiały i rekwizyty.
Oferta

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram