Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Recenzje warsztatów

Recenzje warsztatów

Poznaj recenzje naszych warsztatów dla klas! Nie ma lepszej rekomendacji niż rekomendacja od zadowolonych pedagogów:
"Zajęcia były bardzo atrakcyjne i kreatywne. Wyzwoliły twórczą ekspresji u dzieci i wpłynęły na integrację klasy."
Pani Sylwia
nauczycielka, Szkoła Podstawowa nr 3
we Wrocławiu
"Dziękujemy za wspaniale zorganizowane warsztaty z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Dzieci wyszły zadowolone i uśmiechnięte. Myślę, że jeszcze tu wrócimy."
Opiekunowie grupy
ze Szkoły Podstawowej w Kiełczowie
"Warsztaty teatralno-ruchowe to fantastyczny pomysł nie tylko dla dzieci, które są ruchliwe, lecz również dla dzieci nieśmiałych i nieufnych. Warsztaty wspaniale budują w dziecku odwagę i kreatywność, lecz także są pełne wyobraźni, która jest tak bardzo potrzebna w codziennym życiu każdego dziecka."
Pani Agnieszka
nauczycielka, 
Przedszkole Bim Bam Bom
"Polecam warsztaty teatralno-plastyczne wszystkim nauczycielom! Dzieci były bardzo zadowolone, chętnie pracowały podczas zajęć plastycznych. Bardzo kompetentni instruktorzy, szczególnie Pani od plastyki. Na pewno wrócimy, także na spektakl!"
Pani Anna
nauczyciel nauczania początkowego, 
Szkoła Podstawowa nr 30 we Wrocławiu
"Bardzo podobały się mi się warsztaty, w których wcześniej uczestniczyli moi uczniowie. Oni też są zachwyceni."
Pani Mariola
wychowawca, 
Szkoła Podstawowa w Malczycach
„Warsztaty były bardzo ciekawe. Dzieci były zaangażowane i już pytają kiedy przyjdą kolejny raz.”
Pani Magda
Nauczycielka,
Przedszkole Lokomotywa
"Zajęcia teatralne dla dzieci były genialne. Myślę, że dzieci były bardzo zaangażowane. Uczyły się ruchów scenicznych, kształtowały wyobraźnię. Najlepszym momentem były scenki, które na koniec dzieci przygotowały z instruktorem"
Pan Jakub
nauczyciel, 
Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu
"Zajęcia prowadzone są w formie zabawowej, przez co uczniowie zdobywają wiedzę oraz umiejętności w sposób aktywny i atrakcyjny. Dzieci chętnie uczęszczają na warsztaty, a profesjonalne, uprzejme panie poradzą sobie z każdą grupą. Polecam każdemu kto chce spędzić czas w sposób zorganizowany, aktywny, a zarazem mądrym przekazem."
Pani Katarzyna Pajewska
nauczyciel, 
Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu
Na Pam Para Pam chodzimy głównie z uwagi na umuzykalnienie. Poza tym dziecko ma kontakt z innymi maluchami, zanim pójdzie do żłobka. Wcześniej chodziliśmy na te warsztaty ze starszym synem. Po warsztatach muzykował, śpiewał, stał się towarzyski i szybko zaczął mówić. Zauważyłam, że duży wpływ na jego rozwój miały właśnie zajęcia muzyczne. Nawet jak dziecko wydaje się być bierne na warsztatach, to po powrocie do domu widać jego zainteresowanie muzyką. Polecam uczestnictwo w Pam Param Pam.
Mama Juliusza
uczestniczka warsztatów Pam Param Pam
Od warsztatów artystycznych oczekuję indywidualnego podejścia do dziecka, bo to rozwija kreatywność i pobudza do działania. Z relacji syna wynika, że jest zadowolony z warsztatów teatralno-plastycznych, dlatego z czystym sumieniem poleciłabym je innym. Jeśli dziecko wykazuje zainteresowanie i fascynację to znaczy, że warsztaty są dla niego wartościowe.
Mama Karola
uczestnika warsztatów teatralno-plastycznych
Od warsztatów artystycznych oczekuję rozwoju dziecka, dobrej zabawy i miłej atmosfery, wszystko to mamy na zajęciach w Centrum Twórczości. Jak najbardziej poleciłabym innym warsztaty w WCTD. Córka jest bardzo zadowolona.
Mama Mai
uczestniczki warsztatów Teatr Młodych
Od warsztatów artystycznych oczekuję integracji dziecka z rówieśnikami, co się dzieje podczas zajęć. Planuję posłać dziecko do przedszkola i taka integracja jest szczególnie potrzebna. Oczekuje również rozwoju małej i dużej motoryki, śpiewania, zabaw, radości i… uśmiechu. Wszystko to jest na warsztatach.
Mama Luny
uczestniczka warsztatów Wesołe Szkraby
Od warsztatów artystycznych oczekuję, że zainteresują moje dziecko muzyką, animacją. Cieszę się, kiedy na zajęciach pojawiają się instrumenty zamiast muzyki z telefonu. Fajnie, że jest również na tych warsztatach element plastyczny.
Poleciłabym warsztaty artystyczne w WCTD innym. Chodzimy obie, dziecko może się zaangażować, nie boi się, bo rodzic jest obok. Warsztaty w Centrum Twórczości to świetne przygotowanie przed pójściem do żłobka.
Mama Basi
uczestniczka Żłobka artystycznego
Warsztaty bardzo nam odpowiadają. Dziecko jest zadowolone, więc to jest najważniejsze. Warsztaty wyrabiają zdolności manualne. Moje dzieci ciężko na dłużej zająć, a tu są skupione przez całe zajęcia.
Zawsze wszystkim polecamy warsztaty artystyczne w WCTD.
Mama Oliwii i Wiktorii
uczestnicywarsztatów artystycznych
Od warsztatów artystycznych oczekuję zadowolenia u mojego dziecka, a było zadowolone. Fajna forma zajęć. Poleciłabym warsztaty w WCTD, już nawet to robiłam.
Mama Marianny
uczestniczka warsztatów artystycznych
Warsztaty artystyczne są dla mnie urozmaiceniem czasu spędzanego z dzieckiem, okazją, by dziecko zobaczyło coś nowego. Ważna jest dla mnie różnorodność, która pomaga dziecku się rozwijać oraz to, że ja tez mogę wyjść z domu. Polecam warsztaty w WCTD.
Mama Łucji
uczestniczka warsztatów Pam Param Pam

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram