Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Warsztaty

Projekty MEiN

Realizujemy warsztaty w ramach projektów MEiN dla szkół i przedszkoli „Podróże z klasą” oraz „Kto Ty jesteś? – Polak mały”.

Współfinansowanie projektu

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl) w ramach projektu "Laboratorium wrażliwości estetycznej i społecznej"

Warsztaty

Superanimsy – superbohaterskie warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci w wieku 6–10 lat
(1 opinia klienta)

Podczas warsztatów teatralno-plastycznych dla dzieci "Superanimsy" stworzymy lalkę superbohatera i nauczymy się ją animować.

Cienie Zaczarowanych Opowieści – warsztaty teatralno-scenograficzne dla dzieci w wieku 7–13 lat
Magia nieidealna – wakacyjne warsztaty teatralno-plastyczne dla przedszkolaków

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty teatralno-plastyczne dla przedszkolaków „Magia nieidealna”. Wejdźcie z nami do zaczarowanego świata zabaw teatralnych i plastycznych, które pokażą, że jeśli mocno w coś wierzymy, to możemy się świetnie bawić!

Akademia Zabawy Drobnostkami – letnie eko-warsztaty dla maluchów i ich opiekunów

"Akademia zabawy drobnostkami" to wyjątkowe eko-warsztaty dla maluchów w wieku 1,5-3 lat i ich opiekunów, podczas których wykorzystamy codzienne przedmioty do kreatywnych zabaw z dziećmi w duchu less-waste.

Pam Para Pam/Gordonki - gordonowskie warsztaty umuzykalniające dla niemowląt
(4 opinie klienta)

Pam Para Pam (Gordonki) to zajęcia umuzykalniające dla niemowląt (1-24 miesięcy)  oraz przyszłych mam oparte na teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

Wesołe Szkraby - zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych
(2 opinie klienta)

Wesołe Szkraby to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci i ich opiekunów. Zajęcia wspierają prawidłowy i harmonijny rozwój małego dziecka (tak fizyczny, jak i emocjonalny) poprzez dostarczanie różnorodnych bodźców w formie zabawy. Warsztaty dla dzieci od 12. miesiąca życia do 2 lat.

Żłobek Artystyczny – pierwsze wspólne zabawy z rówieśnikami
(2 opinie klienta)

Żłobek Artystyczny to zajęcia dla dzieci, które opierają się na wszechstronnie rozwijających grach i zabawach w gronie rówieśników, pod kierunkiem instruktora i z bezpieczną obecnością rodzica, do którego w każdej chwili można się przytulić. Warsztaty artystyczne przeznaczone są dla dzieci w wieku 2,5 - 3,5 lat.

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram