Top

Warsztaty


Warsztaty artystyczne - zajęcia dla dzieci we Wrocławiu

Prowadzone przez Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, unikatowe we Wrocławiu, zajęcia dla dzieci mają charakter kompleksowy. Dziecko, uczestnicząc w jednym kursie, ma szansę poznać więcej niż jedną dziedzinę sztuki (np. warsztaty teatralno-plastyczne). Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są w małych grupach. Dysponujemy zapleczem teatralnym i sceną, które umożliwiają realizację marzeń o występie na profesjonalnej scenie teatralnej przed 100-osobową widownią.

Czytaj więcej

Warsztaty dla młodzieży i dorosłych we Wrocławiu

Centrum Twórczości przygotowało ofertę warsztatów teatralnych dla młodzieży i dorosłych. Warsztaty teatralne to idealny pomysł, aby spełnić marzenie i wystąpić na profesjonalnej scenie. Pod okiem uznanego instruktora uczestnicy pracują nad warsztatem aktorskim, pozawerbalnym wyrażaniem emocji i improwizacją teatralną. Efektem pracy warsztatowej jest spektakl wystawiany na scenie Ach! Teatru.

Czytaj więcej

dla całej rodziny

Rodzinne warsztaty plastyczne to zajęcia dla rodziców z dziećmi odbywające się w niedzielę w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Warsztaty są doskonałą okazją aby wspólnie spędzić wolny czas, i rozwijać umiejętności plastyczne. W czasie warsztatów nie brakuje również tematów edukacyjnych, które wzbogacają wiedzę dzieci. Rodzinne warsztaty plastyczne są wyjątkową propozycją dla rodzin, które cenią sobie współpracę i chcą spędzić niedzielne popołudnie razem, tworząc wspólnie coś wyjątkowego.

Czytaj więcej

Warsztaty artystyczne - zajęcia dla przedszkoli, szkół podstawowych, grup zorganizowanych we Wrocławiu

Drogi Nauczycielu! Szukasz inspiracji do prowadzenia lekcji w szkole? Chciałbyś zintegrować swoją klasę? Pokazać im jak radzić sobie z emocjami i jak je wyrażać? Chciałbyś, aby uczniowie poznali jak wygląda praca aktora i mogli się wcielić w różne role? Zapisz swoją grupę na nasze zajęcia teatralne, ruchowe lub plastyczne, które odbywają się we Wrocławiu we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka! Nasze zajęcia prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy - pedagodzy, artysiści: reżyserzy, aktorzy, pasjonaci sztuki. Wszystkie warsztaty realizowane są według autorskich programów.  Poznaj opinie nauczycieli

Czytaj więcej