Top

Warsztaty


Warsztaty artystyczne - zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych we Wrocławiu

Prowadzone przez Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, unikatowe we Wrocławiu, zajęcia dla dzieci mają charakter kompleksowy. Dziecko, uczestnicząc w jednym kursie, ma szansę poznać więcej niż jedną dziedzinę sztuki (np. warsztaty teatralno-plastyczne). Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są w małych grupach. Dysponujemy zapleczem teatralnym i sceną, które umożliwiają realizację marzeń o występie na profesjonalnej scenie teatralnej przed 100-osobową widownią.

Czytaj więcej

Rodzinne warsztaty plastyczne

Rodzinne warsztaty plastyczne to zajęcia dla rodziców z dziećmi odbywające się w niedzielę w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Warsztaty są doskonałą okazją aby wspólnie spędzić wolny czas, i rozwijać umiejętności plastyczne. W czasie warsztatów nie brakuje również tematów edukacyjnych, które wzbogacają wiedzę dzieci. Rodzinne warsztaty plastyczne są wyjątkową propozycją dla rodzin, które cenią sobie współpracę i chcą spędzić niedzielne popołudnie razem, tworząc wspólnie coś wyjątkowego.

Czytaj więcej

Warsztaty dla grup zorganizowanych

Organizujemy warsztaty artystyczne, zgodne z podstawą programową na wszystkich etapach edukacji. Propozycja skierowana jest do wszystkich przedszkoli, szkół podstawowych oraz liceów. Proponujemy warsztaty jednomodułowe (np. teatralne) lub wielomodułowe (np. teatralno-plastyczne, teatralno-ruchowo-plastyczne), które mogą odbywać się jednorazowo lub cyklicznie. W przypadku warsztatów cyklicznych na zakończenie oferujemy pokaz finałowy dla rodziców i nauczycieli, podczas którego dzieci zaprezentują efekty pracy w formie etiud teatralnych, ruchowych, muzycznych oraz prezentacji prac plastycznych (w zależności od wybranego typu warsztatów).

Czytaj więcej

Drzwi Otwarte luty 2020 - zapraszamy na bezpłatne zajęcia!

Już od 24 lutego 2020 zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na bezpłatne warsztaty artystyczne w ramach Drzwi Otwartych we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka!

Czytaj więcej

Zapisy

We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka zapisy na zajęcia symetralne, grupowe lub rodzinne odbywają się poprzez formularze zgłoszeniowe. Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo e-mailową wiadomość zwrotną dotyczącą zapisów wraz z niezbędnymi szczegółami.

Czytaj więcej

Regulamin

1. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są punktualnie przyprowadzać i osobiście odbierać dzieci z zajęć. W przypadku jakichkolwiek zmian należy poinformować biuro WCTD na piśmie. Samodzielne opuszczenie Centrum przez dziecko wymaga pisemnej zgody rodziców.

Czytaj więcej

Oferta dla firm

Istnieje możliwość indywidulanego zorganizowania spektaklu lub warsztatów dla Państwa pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj więcej