Top

Warsztaty


Warsztaty artystyczne

Proponujemy szereg zajęć plastycznych, teatralnych, muzycznych oraz ogólnorozwojowych dla każdej grupy wiekowej oraz dla dorosłych. Nasz program zakłada rozwój osobowości dziecka, pomaga w zdobywaniu wiedzy o sobie samym i o sobie wobec innych. Jesteśmy przekonani, że nasi wychowankowie będą twórczymi ludźmi, będą umieli znaleźć swoje miejsce w społeczeństwie, stawiającym coraz wyższe wymagania.

Czytaj więcej

Warsztaty dla grup zorganizowanych

Organizujemy warsztaty artystyczne,  zgodne z podstawą programową na wszystkich etapach edukacji. Propozycja skierowana jest do wszystkich przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów. Proponujemy warsztaty jednomodułowe (np. teatralne) lub wielomodułowe (np. teatralno-plastyczne, teatralno-ruchowo-plastyczne), które mogą odbywać się jednorazowo lub cyklicznie. W przypadku warsztatów cyklicznych na zakończenie oferujemy pokaz finałowy dla rodziców i nauczycieli, podczas którego dzieci zaprezentują efekty pracy w formie etiud teatralnych, ruchowych, muzycznych oraz prezentacji prac plastycznych (w zależności od wybranego typu warsztatów).

Czytaj więcej

Warsztaty rodzinne

Rodzinne warsztaty plastyczne –​ czyli jak wspólnie i twórczo spędzić czas z najbliższymi. Jest to wyjątkowa propozycja dla rodzin, które cenią sobie kreatywność i współpracę. Zajęcia prowadzone przez artystę-plastyka stają się okazją do twórczego spędzenia niedzielnego popołudnia. Proponujemy dwa cykle zajęć o różnej tematyce.

Czytaj więcej

Zapisy

We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka zapisy na zajęcia symetralne, grupowe lub rodzinne odbywają się poprzez formularze zgłoszeniowe. Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo e-mailową wiadomość zwrotną dotyczącą zapisów wraz z niezbędnymi szczegółami.

Czytaj więcej

Regulamin

- czarna koszulka z długim rękawem - czarne legginsy lub spodnie - czarne baletki lub tenisówki - na warsztatach plastycznych obowiązuje fartuszek chroniący ubranie przed zabrudzeniami

Czytaj więcej

Drzwi Otwarte - zapisy luty 2018!

Już 10 oraz 21 lutego 2018 zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na Bezpłatne Warsztaty w ramach Drzwi Otwartych!

Czytaj więcej

Oferta dla firm

Istnieje możliwość indywidulanego zorganizowania spektaklu lub warsztatów dla Państwa pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj więcej