Top

Warsztaty


Warsztaty artystyczne - zajęcia dla dzieci we Wrocławiu

Prowadzone przez Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, unikatowe we Wrocławiu, zajęcia dla dzieci mają charakter kompleksowy. Dziecko, uczestnicząc w jednym kursie, ma szansę poznać więcej niż jedną dziedzinę sztuki (np. warsztaty teatralno-plastyczne). Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są w małych grupach. Dysponujemy zapleczem teatralnym i sceną, które umożliwiają realizację marzeń o występie na profesjonalnej scenie teatralnej przed 100-osobową widownią.

Czytaj więcej

Warsztaty dla młodzieży i dorosłych we Wrocławiu

Centrum Twórczości przygotowało ofertę warsztatów teatralnych dla młodzieży i dorosłych. Warsztaty teatralne to idealny pomysł, aby spełnić marzenie i wystąpić na profesjonalnej scenie. Pod okiem uznanego instruktora uczestnicy pracują nad warsztatem aktorskim, pozawerbalnym wyrażaniem emocji i improwizacją teatralną. Efektem pracy warsztatowej jest spektakl wystawiany na scenie Ach! Teatru.

Czytaj więcej

dla całej rodziny

Rodzinne warsztaty plastyczne to zajęcia dla rodziców z dziećmi odbywające się w niedzielę w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Warsztaty są doskonałą okazją aby wspólnie spędzić wolny czas, i rozwijać umiejętności plastyczne. W czasie warsztatów nie brakuje również tematów edukacyjnych, które wzbogacają wiedzę dzieci. Rodzinne warsztaty plastyczne są wyjątkową propozycją dla rodzin, które cenią sobie współpracę i chcą spędzić niedzielne popołudnie razem, tworząc wspólnie coś wyjątkowego.

Czytaj więcej

Warsztaty artystyczne - zajęcia dla przedszkoli, szkół podstawowych, grup zorganizowanych we Wrocławiu

Drogi Nauczycielu! Szukasz inspiracji do prowadzenia lekcji w szkole? Chciałbyś zintegrować swoją klasę? Pokazać im jak radzić sobie z emocjami i jak je wyrażać? Chciałbyś, aby uczniowie poznali jak wygląda praca aktora i mogli się wcielić w różne role? Zapisz swoją grupę na nasze zajęcia teatralne, ruchowe lub plastyczne, które odbywają się we Wrocławiu we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka! Nasze zajęcia prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy - pedagodzy, artysiści: reżyserzy, aktorzy, pasjonaci sztuki. Wszystkie warsztaty realizowane są według autorskich programów.  Poznaj opinie nauczycieli

Czytaj więcej

Drzwi Otwarte wrzesień 2021

Już od 13 września 2021 r. zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na pokazowe warsztaty artystyczne w ramach Drzwi Otwartych we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka!

Czytaj więcej

Cennik i harmonogram

Kwoty w poniższej tabeli dotyczą opłaty za cały semestr zajęć (16 spotkań). Tylko dla określonych warsztatów można dokonać opłaty za pojedyncze zajęcia lub w karnecie.

Czytaj więcej

Nowy sezon artystyczny pod hasłem: „Twórczość? Naturalnie!"

Twórczość to cecha każdego człowieka. Dziecko w sposób spontaniczny wierzy w swój potencjał twórczy. Zadaniem opiekuna artystycznego jest więc pomóc mu w jego rozwijaniu. W czasie warsztatów w Centrum Twórczości staramy się rozwijać wrażliwość młodych ludzi w obszarze kultury, ale nie chcemy zapominać o przyrodzie. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć drzemiącą w nas kreatywność z dbałością o ziemię, która jest naszym domem! Dlatego w tym sezonie  artystycznym w trakcie warsztatów chcemy przyczynić się do tworzenia lepszego świata dla naszej planety. Poprzez tematykę zajęć, motywy naturalne, tworzenie przedmiotów z recyklingu uwrażliwić młode pokolenie na sprawy Ziemi.

Czytaj więcej