Top

Żłobek Artystyczny – pierwsze wspólne zabawy z rówieśnikami


Pierwsze zajęcia, które opierają się na wszechstronnie rozwijających grach i zabawach w gronie rówieśników, pod kierunkiem instruktora i z bezpieczną obecnością rodzica, do którego w każdej chwili można się przytulić.

W programie:

Celem zajęć jest przygotowanie do przedszkola, które jest nowym i wymagającym samodzielności środowiskiem dla małego człowieka.
Program obejmuje zabawy dostarczające impulsów z różnych dziedzin sztuki (teatr, muzyka, plastyka, ruch), zabawy integrujące grupę, które przełamują nieśmiałość i kształtują umiejętności komunikacyjne dzieci, zabawy dramowe, zabawy ruchowe uczące dzieci reagowania ciałem na usłyszane dźwięki lub opowiadanie instruktora, zabawy muzyczne rozwijające ekspresję muzyczną dziecka oraz kształtujące poczucie rytmu przez naukę piosenek i poznawanie instrumentów perkusyjnych.

Kiedy, jak?

Poniedziałek, godz. 17:30 (grupa 2–3 lata)
Środa, godz. 17:30 (grupa 2–3 lata)

Zajęcia trwają 45 min

Cena:

Koszt: 470 zł / semestr

Opłata semestralna obejmuje 16 kolejnych spotkań (a zatem przy wykupieniu całego kursu koszt pojedynczych zajęć to tylko 30 zł!). Możliwe jest również wykupienie pojedynczego wejścia w cenie 39 zł lub karnetu na 4 kolejne warsztaty za 140 zł.

Prowadzący: Alicja Uske, Dorota Bernatowicz