Top

Żłobek Artystyczny – pierwsze wspólne zabawy z rówieśnikami


Pierwsze zajęcia, które opierają się na wszechstronnie rozwijających grach i zabawach w gronie rówieśników, pod kierunkiem instruktora i z bezpieczną obecnością rodzica, do którego w każdej chwili można się przytulić.

W programie:

Celem zajęć jest przygotowanie do przedszkola, które jest nowym i wymagającym samodzielności środowiskiem dla małego człowieka.
Program obejmuje zabawy dostarczające impulsów z różnych dziedzin sztuki (teatr, muzyka, plastyka, ruch), zabawy integrujące grupę, które przełamują nieśmiałość i kształtują umiejętności komunikacyjne dzieci, zabawy dramowe, zabawy ruchowe uczące dzieci reagowania ciałem na usłyszane dźwięki lub opowiadanie instruktora, zabawy muzyczne rozwijające ekspresję muzyczną dziecka oraz kształtujące poczucie rytmu przez naukę piosenek i poznawanie instrumentów perkusyjnych.

Kiedy, jak?


Środa, godz. 17:30
Poniedziałek godz. 17:30

Zajęcia trwają 45 min

Start zajęć: 24.09.2018 r.

Cena:

Koszt: 480 zł / semestr
(16 spotkań po 45 minut; koszt jednego spotkania to jedynie 30 zł!)

Możliwe jest również wykupienie pojedynczego wejścia w cenie 39 zł lub karnetu na 4 kolejne warsztaty za 140 zł.10% zniżki dla posiadaczy  Karty Dużej Rodziny oraz Karty Rodzina Plus, 5% zniżki dla posiadaczy Urban Card Premium. UWAGA! Dla posiadaczy kart opłata tylko gotówką w biurze Centrum (promocje nie łączą się). 10% w przypadku zakupu drugich zajęć semstralnych (promocje nie łączą się). Zniżka dotyczy tylko opłaty za cały smestr.

Prowadzący: Alicja Uske, Dorota Bernatowicz

Galeria zdjęć: