Top

Żłobek Artystyczny – pierwsze wspólne zabawy z rówieśnikami


Żłobek Artystyczny to pierwsze zajęcia dla dzieci, które opierają się na wszechstronnie rozwijających grach i zabawach w gronie rówieśników, pod kierunkiem instruktora i z bezpieczną obecnością rodzica, do którego w każdej chwili można się przytulić. Warsztaty artystyczne przeznaczone są dla dzieci w wieku 2 - 3,5 lat.

 

W programie warsztatów artystycznych dla dzieci w wieku 2 - 3,5 lat:

Celem zajęć jest przygotowanie do przedszkola, które jest nowym i wymagającym samodzielności środowiskiem dla małego człowieka, a także wsparcie rodziców w tym niezwykle ważnym dla rozwoju okresie życia dziecka.
Program obejmuje zabawy dostarczające impulsów z różnych dziedzin sztuki (teatr, muzyka, plastyka, ruch), zabawy integrujące grupę, które przełamują nieśmiałość i kształtują umiejętności komunikacyjne dzieci, zabawy dramowe, zabawy ruchowe uczące dzieci reagowania ciałem na usłyszane dźwięki lub opowiadanie instruktora, zabawy muzyczne rozwijające ekspresję muzyczną dziecka oraz kształtujące poczucie rytmu przez naukę piosenek i poznawanie instrumentów perkusyjnych.

Wspólna zabawa z maluchem to także dla rodzica fantastyczny czas na jego obserwację oraz ciekawy pomysł na spędzanie z nim wolnego czasu, który można przedłużyć, kontynuując zabawy w domu, zmieniając je, modyfikując i angażując pozostałych domowników.

Kiedy odbywają się warsztaty artystyczne dla dzieci i jak długo trwają?

Do wyboru jedna z dwóch grup zajęciowych:
- poniedziałek, godz. 17:30 WOLNE MIEJSCA
- środa, godz. 17:30 BRAK MIEJSC
Zajęcia trwają 45 min.

Cena:

Koszt: 540 zł / semestr (16 spotkań po 45 minut; koszt jednego spotkania to jedynie 34 zł!)
Można również dołączyć do grupy na:
- jednorazowy udział (koszt: 42 zł)
- karnet 4 kolejnych warsztatów (koszt: 150 zł)
​Zapisy na pojedyncze zajęcia przyjmujemy od 20.09.2021 r.

Zniżki:

- 10% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz Karty Rodzina Plus
- 5% zniżki dla posiadaczy aplikacji Nasz Wrocław Premium/ karty Urban Card Premium. UWAGA! Dla posiadaczy kart opłata tylko w biurze Centrum (możliwa płatność kartą płatniczą)
- 10% w przypadku zakupu dwóch warsztatów w semestrze (zniżka dotyczy tańszych warsztatów)
Zniżki dotyczą tylko opłaty za cały semestr. Promocje nie łączą się.

Galeria zdjęć: