Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Wieczór w Centrum pełen śmiechu

Wieczór w Centrum pełen śmiechu

Co się dzieje w WCTD?

Pełna widownia, dużo śmiechu i kolorowe kostiumy. Rozpoczęliśmy świętowanie 25-lecia z przytupem.🥳🤩 W ostatni piątek, 2.06., uroczyście rozpoczęliśmy pierwszą część świętowania. W najbliższym czasie czeka nas więcej wydarzeń kulturalnych. Już niedługo czekają nas uroczyste zakończenia warsztatów bazowych. Najbliższy 13.06.

Spektakl "Law Law Law"

Kilka dni temu we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka odbył się jubileuszowy pokaz Teatru w Centrum - w ramach 25-lecia założenia Fundacji. Zeszłoroczny spektakl, wypracowany na łamach warsztatów dla dorosłych prowadzonych w naszym Centrum pod opieką reżyserską Piotra Pary, nadal cieszy się dużą popularnością i zdobywa wiele nagród na festiwalach.

W związku z tym aktorzy przedstawili po raz kolejny swój pokaz pod tytułem "Law Law Law" na deskach Ach!Teatru, gdzie miał on swoje początki. Wieczór był przepełniony śmiechem i radością. 😁

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie aktorów, współtwórców i wszystkich biorących udział w tym twórczym procesie. Cieszymy się, że możemy stwarzać przestrzeń do takich artystycznych działań.

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram