Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Wiosenna kreatywność w czasie warsztatów artystycznych

Wiosenna kreatywność w czasie warsztatów artystycznych

Wiosenna kreatywność – tym hasłem moglibyśmy podsumować ostatnie tygodnie zajęć we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Zobacz poniżej, co działo się u nas w ostatnich tygodniach.

W czasie warsztatów plastycznych powstawały m. in. kolorowe kwiaty z papieru i bibuły, wielkanocne figurki z masy solnej czy kurczaki z balonów i masy papierowej. Prowadzące i uczestnicy zajęć po raz kolejny pokazali nam, że ich inwencja twórcza nie zna granic – co zresztą bardzo nas cieszy.

Na warsztatach teatralnych trwają intensywne prace nad spektaklami. Nie chcemy zdradzać szczegółów, ale już teraz możemy zapewnić, że wszystkie przedstawienia zapowiadają się bardzo ciekawie.

Nie mniej dzieje się na warsztatach dla maluchów. Nasi najmłodsi uczestnicy bawią się, zawiązują pierwsze znajomości i rozwijają swoje umiejętności.

W ramach warsztatów dla klas odwiedziły nas m.in. grupy młodzieżowe z Zespołu Szkół nr 12, które wzięły udział w zajęciach teatralnych prowadzonych przez Paulinę Jagiełło.

Jako fundacja cały czas działamy też społecznie – w tym semestrze prowadzimy międzypokoleniowe warsztaty Teatr Trzech Generacji oraz zajęcia teatralne dla dzieci ze świetlicy środowiskowej Tęczowisko.

Podsumowując – działamy intensywnie i kreatywnie, a wszystko w imię zapewnienia dostępu do kultury dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 11:00-19:30
Wtorek 12:00-19:30
Środa 10:00-19:00
Czwartek 12:00-20:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram