Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Zapisy na warsztaty w nowym semestrze

Zapisy na warsztaty w nowym semestrze

To już ten czas! Rozpoczynamy zapisy na semestr letni 2023. Od 17.01. rozpoczynamy przyjmowanie nowych zgłoszeń. ??

Serdecznie zapraszamy do dołączenia na warsztaty dla dzieci i młodzieży we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Posiadamy szeroką ofertę, gdzie znajdzie się coś dla każdej grupy wiekowej (od 0 do18 lat).

Co zyskuje uczestnik?

Jeśli szukają Państwo sposobu na kreatywne wykorzystanie czasu wolnego swoich podopiecznych to idealne miejsce! Centrum proponuje rozwijające podejście do sztuki w przyjacielskiej i bezstresowej atmosferze. Naszej pracy przyświecają wartości takie jak kreatywność, wolność, miłość, mądrość i piękno. Chcemy razem z dziećmi i młodzieżą wypracować ich własną ścieżkę wyrażania siebie. Na warsztatach zdobędą oni umiejętności, które są niezbędne do wystąpień publicznych, wyrażania swoich potrzeb, radzenia sobie w stresujących sytuacjach i wiele innych.

Kiedy rozpoczyna się semestr letni 2023?

Najbliższy semestr rozpoczyna się z dniem 27.02.2023r. Natomiast zakończy się 22.06.2023 r.

Jak się zapisać na warsztaty?

Aby zapisać się na wybrane zajęcia należy wypełnić i wysłać "Formularz zapisu na warsztaty". Znajduje się on w menu rozwijalnym w zakładce "Warsztaty artystyczne". Jest to ogólny formularz zgłoszeniowy na każdy rodzaj zajęć. Na początku odznacza się wybrane zajęcia, przy których znajdują się aktualne dni i godziny ich odbywania się. Później należy podać odpowiednie dane potrzebne do zapisania się na warsztaty. Na końcu załączone są Regulamin obowiązujący w Centrum oraz Zgoda RODO.

Istnieje także druga opcja zapisania się na zajęcia. Wchodząc na podstronę dotyczącą odpowiedniego warsztatu w prawym górnym rogu znajduje się "Formularz zapisu". Ten przycisk również odsyła do formularza poświęconego wszystkim rodzajom zajęć. Należy go wypełnić analogicznie do wytłumaczonego powyżej procesu.

Co po zapisaniu się na warsztaty?

Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w wybranych zajęciach należy uiścić opłatę za warsztaty. Aktualny cennik zajęć znajduje się na stronie internetowej w menu rozwijalnym w zakładce "Warsztaty artystyczne" tuż pod "Formularz zapisu na warsztaty". Jest to plik o nazwie "Harmonogram i cennik".

Istnieje kilka możliwości zapłaty o pomniejszonej cenie:

  • zniżka dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny lub Rodziny Plus przy zakupie II lub więcej warsztatów
  • zniżka -10% na drugie lub kolejne zapisane dziecko
  • zniżka -10% przy zakupie II lub więcej warsztatów

Ulgi nie sumują się. Oznacza to, że opiekun może skorzystać tylko z jednej z podanych wyżej zniżek.

Płatności można dokonać gotówką w siedzibie Fundacji na II piętrze w biurze. Adres siedziby to: ul. Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław.

Jest również możliwość zapłacenia przelewem. Dane do przelewu to:

Odbiorca: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
ul. Kuźnicza 29a
50-138 Wrocław

Nr konta bankowego: 07 1750 0012 0000 0000 3868 4547 (BNP Paribas Bank Polska S.A.)

Tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika, SEMESTR LETNI 2023, nazwa warsztatu.

Można podzielić płatność na dwie raty z dodaniem do pierwszej połowy 25 złotych.

Płatności dokonuje się do pierwszych zajęć. W przypadku płatności ratalnej należy zapłacić pierwszą ratę do pierwszych warsztatów, natomiast drugą 30 dni od daty płatności pierwszej z nich.

Po utworzeniu się grup, mailowo otrzymuje się harmonogram z podziałem na dni, w których odbędą się zajęcia. Obejmuje on cykl warsztatów, czyli 16 spotkań. Zostanie także przesłana umowa, którą należy uzupełnić i odesłać mailowo lub przynieść do biura. Należy zrobić to najpóźniej do pierwszych zajęć.

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram