Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Teatru Trzech Generacji

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Teatru Trzech Generacji

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka po raz kolejny zaprasza zainteresowane osoby do udziału w projekcie Teatr Trzech Generacji.

Warsztaty będą odbywać się w poniedziałki od 17:00-19:00. Rozpoczną się 11.03.2024 r. i potrwają do 27.05.2024 r. (11 spotkań).

Formularz zapisu znajduje się pod linkiem: https://centrumtworczosci.pl/formularz-zapisu-na-teatr-trzech-generacji/. Zapraszamy też do kontaktu pod numerem 661136434 lub mailowo: centrum@centrumtworczosci.pl.

fot. Norbert Kadłubek

Teatr Trzech Generacji to wyjątkowe przedsięwzięcie łączące trzy pokolenia: wnuków, rodziców i dziadków.

Są to bezpłatne warsztaty, organizowane corocznie w naszej Fundacji. Uczestnicy z różnych grup wiekowych – dzieci (od 5 lat), młodzież, dorośli i seniorzy – w czasie zajęć przygotowują spektakl, który na zakończenie prezentowany jest na profesjonalnej scenie teatralnej Centrum.

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Polińska – aktorka i animatorka teatru pantomimy. W czasie warsztatów nie będziemy pracować z tekstem – zamiast tego wykorzystamy metody wywiedzione z teatru ruchu i elementy pantomimy.

Ideą akcji jest zapobieganie wykluczeniu społecznemu osób starszych, stworzenie przestrzeni nastawionej na dialog międzypokoleniowy i wymianę doświadczeń oraz  rozwój osobisty każdego z uczestników. Zajęcia pomagają odkrywać swoje pasje artystyczne, jednocześnie integrując ze sobą grupę.

fot. Norbert Kadłubek

Inicjatywa powstała w ramach projektu Teatr Trzech Generacji „Sztuka zmienia i łączy pokolenia”. Została wpisana przez Rzecznika Praw Obywatelskich do Złotej Księgi Dobrych Praktyk za zaangażowanie we wspólne przedsięwzięcie zarówno nieznających się osób z różnych pokoleń, jak i rodzin wielopokoleniowych.

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram