Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Zapraszamy na warsztaty teatralne dla dorosłych Teatr w Centrum

Zapraszamy na warsztaty teatralne dla dorosłych Teatr w Centrum

Chciałbyś dowiedzieć się, jak to jest być aktorem? A może pierwsze doświadczenia sceniczne masz już za sobą i chcesz się dalej rozwijać? Albo masz trochę wolnego czasu i chciałbyś spędzić go w kreatywny sposób i poznać nowe osoby? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś: TAK, to zapraszamy do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka na warsztaty teatralne dla dorosłych.

Szukasz zajęć teatralnych we Wrocławiu? Świetnie się składa! Właśnie zbieramy zapisy na warsztaty dla dorosłych. Będziemy spotykali się co środę w godzinach 19:30-21:00 na Dużej Scenie Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka (ul. Kuźnicza 29 a).

Zajęcia poprowadzi Piotr Parareżyser teatralny, doktor socjologii, pedagog, a w wolnym czasie aktor–mim. W przeszłości aktor Teatru Pantomimy Henryka Tomaszewskiego oraz założyciel Teatru Pantomimy AP. 

Warsztaty teatralne dla dorosłych stwarzają doskonałe warunki do osobistego rozwoju, pracy z głosem i ciałem, twórczego działania w grupie. W trakcie zajęć uczestnicy pracują nad warsztatem aktorskim, interpretacją, pozawerbalnym wyrażaniem emocji. Poznają techniki teatralne takie jak teatr cieni, teatr lalek, animację przedmiotu i płachty, improwizację teatralną.

Warsztaty są doskonałą okazją do rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą oraz rodziców. Poznane metody można wykorzystać w działaniach z podopiecznymi w szkole lub urządzić swój domowy teatr.

Finalnym efektem pracy warsztatowej jest spektakl, przygotowany przez uczestników i prezentowany na profesjonalnej scenie teatralnej!

UWAGA! Osoby, które ze względu na trudną sytuację materialną nie mogą pozwolić sobie na opłacenie cyklu warsztatów, mogą skorzystać z zajęć bezpłatnie. Dochód na osobę w gospodarstwie domowym nie powinien przekraczać 1600 zł.

Pełen opis warsztatów aktorskich dla dorosłych Teatr w Centrum: https://centrumtworczosci.pl/wydarzenia/warsztaty/teatr-w-centrum-warsztaty-teatralne-dla-doroslych/

Formularz zapisu: https://centrumtworczosci.pl/formularz-zapisu-na-warsztaty-indywidualne/

Kontakt: + 48 661-136-434; koordynator@centrumtworczosci.pl

Zapraszamy!

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
NIP 897-167-91-68
Telefon: 661 136 434

 

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram