Top

Dorośli


Drzwi Otwarte dla młodzieży i dorosłych

Zapraszamy na warsztaty teatralne w ramach Drzwi Otwartych dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym oraz dla dorosłych. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej

Zapraszamy na kwietniowe wydarzenia we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka!

Za oknem piękna wiosenna pogoda, aż chce się żyć! Dlatego załoga Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka nie próżnuje i szykuje dla Was najsmaczniejsze artystyczne kąski na kwiecień 2017! Gotowi? Zobaczcie, co dla Was mamy!

Czytaj więcej

Projekt Wielkopostny już w ten weekend - 8-10 kwietnia 2017! Zapraszamy na pokaz finałowy!

Już w sobotę 8 kwietnia o godz. 11.00 rozpoczynamy kolejną edycję bezpłatnego Projektu Wielkopostnego. Także w tym roku podczas trzydniowych warsztatów uczestnicy warsztatów stworzą własną interpretację misterium paschalnego. Warsztaty poprowadzi Iwona Podlewska, a udział w nich jest nieodpłatny. Zapraszamy dzieci, młodzież, osoby dorosłe oraz seniorów.

Czytaj więcej

Warsztaty rodzinne

Rodzinne warsztaty plastyczne –​ czyli jak wspólnie i twórczo spędzić czas z najbliższymi. Jest to wyjątkowa propozycja dla rodzin, które cenią sobie kreatywność i współpracę. Zajęcia prowadzone przez artystę-plastyka stają się okazją do twórczego spędzenia niedzielnego popołudnia. Proponujemy dwa cykle zajęć o różnej tematyce.

Czytaj więcej

Teatr Trzech Generacji

Działanie Teatru Trzech Generacji to cykliczne zajęcia warsztatowe, na których międzypokoleniowe grupy złożone z osób starszych, dorosłych i dzieci tworzą spektakl teatralny oraz etiudy filmowe. Działania poprzedzone są warsztatami teatralnymi, plastycznymi oraz kulinarnymi, mającymi na celu integrację grupy.

Czytaj więcej

Zapraszamy na Teatr Bąbli i dwie "Huśtawki" oraz warsztaty rodzinne pt. "Domowy teatr lalek" już 21 maja w niedzielę!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na najbliższe majowe wydarzenia w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze 21 maja 2017.

Czytaj więcej

Wszystkiego najpiękniejszego dla Wszystkich Mam z okazji Dnia Matki!

Z okazji Dnia Mamy życzymy wszystkim najwspanialszym Mamom samych pięknych i pogodnych dni. Dużo uśmiechu, pozytywnych przeżyć, pociechy z dzieci (tych mniejszych i tych trochę większych), a przede wszystkim szczęścia i zadowolenia z samych siebie. Życzymy Mamom, aby zawsze podążały za własnym sercem, by promieniały z każdym dniem coraz bardziej oraz aby zawsze były silne i zdrowe.

Czytaj więcej

Zapraszamy na ostatni w tym sezonie spektakl Teatru Bąbli pt. "Skąd się biorą kolory"!

Zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie z Małą Ogrodniczką i jej przyjaciółmi w spektaklu Teatru Bąbli pt. "Skąd się biorą kolory?" w reż. Piotra Pary. To kolorowa opowieść o tym, że sami możemy zadecydować o tym, jak będzie wyglądał nasz życiowy "ogródek". Mała Ogrodniczka dostrzega w swoim ukochanym ogródku smutek i bałagan. Pragnie, aby na nowo stał się tak piękny i kolorowy jak wcześniej. Dlatego rusza na poszukiwania barw, którymi będzie mogła go wypełnić. Czy uda jej się sprawić, że świat stanie się kolorowy niczym tęcza? Przekonacie się w najbliższą niedzielę 4 czerwca!

Czytaj więcej

Zapraszamy na Rodzinną Niedzielę w Teatrze 4 czerwca!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na spektakle i warsztaty w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze już 4 czerwca. U nas Dzień Dziecka trwa cały tydzień!

Czytaj więcej