Top

Dorośli


Drzwi Otwarte dla młodzieży i dorosłych

Zapraszamy na warsztaty teatralne w ramach Drzwi Otwartych dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym oraz dla dorosłych. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej

Teatr Trzech Generacji

Działanie Teatru Trzech Generacji to cykliczne zajęcia warsztatowe, na których międzypokoleniowe grupy złożone z osób starszych, dorosłych i dzieci tworzą spektakl teatralny oraz etiudy filmowe. Działania poprzedzone są warsztatami teatralnymi, plastycznymi oraz kulinarnymi, mającymi na celu integrację grupy.

Czytaj więcej

Warszaty rodzinne

Rodzinne warsztaty plastyczne –​ czyli jak wspólnie i twórczo spędzić czas z najbliższymi. Jest to wyjątkowa propozycja dla rodzin, które cenią sobie kreatywność i współpracę. Zajęcia prowadzone przez artystę-plastyka stają się okazją do twórczego spędzenia niedzielnego popołudnia. Proponujemy dwa cykle zajęć o różnej tematyce.

Czytaj więcej

Teatr w Centrum

Teatr w Centrum to propozycja warsztatów teatralnych dla tych, którzy chcą w życiu czegoś więcej, to szansa pracy i występowania na profesjonalnej scenie, na której występowały gwiazdy: Anna German, Edward Lubaszenko, Ewa Dałkowska. Tu tworzyła się historią teatru otwartego (przez blisko 30 lat działał tu Studencki Teatr Kalambur). Ponad dziesięć lat działał teatr K2, którego misją było promowanie młodych artystów.

Czytaj więcej

Projekt Wielkopostny - start zapisów

Wielkopostny projekt teatralny to nasze przypomnienie zapomnianej już nieco wielowiekowej tradycji misteriów pasyjnych wystawianych niegdyś w całej Polsce. Podczas warsztatów teatralnych grupa przygotowuje pokaz, który będzie odpowiedzią na ich przemyślenia na temat Męki Pańskiej oraz tego wyjątkowego czasu poprzedzającego święta Wielkiejnocy.

Czytaj więcej