Top

Przedszkolaki


Warsztaty teatralne

Uczą opanowania mimiki i gestu. Pomagają przezwyciężyć strach i tremę. Wzbogacają słownictwo i rozwijają pamięć. Ćwiczą poprawną wymowę i prawidłowy oddech. Kształtują świadomość ciała.

Czytaj więcej

Warsztaty ruchowe

Doskonalą koordynację ruchową. Kształtują prawidłową postawę ciała i grację ruchu. Pozwalają odkryć radość ruchu płynącą z inwencji. Wzmacniają  pewność siebie i samoocenę dziecka.

Czytaj więcej

Warsztaty plastyczne

Rozwijają myślenie twórcze i abstrakcyjne. Kształtują ekspresję plastyczną. Wzbudzają zainteresowanie historią sztuki. Zapoznają dzieci z rozmaitymi technikami plastycznymi.

Czytaj więcej

„Baśń o złotej rybce” w czasie ferii zimowych! 12 i 13 lutego!

Już niedługo podczas ferii zimowych 12 i 13 lutego odbędzie się spektakl w reż. Marty Kwiek pt. „​Baśń o złotej rybce” w nowej odsłonie! Zapraszamy wszystkie Dzieci od 5 lat i Rodziców, a także przedszkola i szkoły podstawowe!

Czytaj więcej

Rodzinny Weekend w Teatrze! 11 i 12 lutego!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza Wszystkie Dzieci i Rodziców na warsztaty i spektakle, które odbędą się już w najbliższy weekend 11 i 12 lutego! Są jeszcze wolne miejsca! Przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji!

Czytaj więcej

Repertuarowy Teatr Dziecięcy

Repertuarowy Teatr Dziecięcy to inicjatywa Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka, która powstała w 2004 roku. Jej głównym celem jest rozwój artystyczny dzieci uzdolnionych aktorsko, muzycznie i tanecznie oraz przygotowanie ich do pracy na scenie. Młodzi aktorzy grają regularnie spektakle dla swoich rówieśników. Realizowane spektakle mają charakter profesjonalnych produkcji. To prawdziwy teatr, ze scenografią i kostiumami. Premierę poprzedzają intensywne próby. Ostatecznie jednak o wyjątkowości tego przedsięwzięcia decyduje pasja i dziecięca wrażliwość, którymi młodzi aktorzy dzielą się z publicznością.

Czytaj więcej

Nie ma się czego bać

„Nie ma się czego bać” to tytuł nowego spektaklu Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka dla dzieci od 5 lat i ich rodziców. Opowiada o małej dziewczynce Michasi i mieszkającym w jej pokoju Strachu. Pewnej nocy po kilku perypetiach zaprzyjaźniają się. Przyjaciele odkrywają, że w pokoju w tajemniczej „zapasowej szafce” mieszkają niesympatyczne Gałgany oraz zagadkowy Pająk. Gałgany zatruwają Pająkowi życie. Bohaterowie wspólnymi siłami demaskują Gałgany i ratują Pająka. Pająk okazuje się być starym przyjacielem z dzieciństwa.

Czytaj więcej

Spektakl pt. „Skąd się biorą kolory?” odbędzie się już w najbliższą niedzielę!

W najbliższą niedzielę 12 lutego o godz. 10:30 i 12:00 odbędzie się spektakl dla dzieci w wieku 1–3 lat pt. „Skąd się biorą kolory?” To interaktywny spektakl dla najmłodszych widzów. Opowiada o Ogrodniczce, która do swojego ponurego i szarego ogrodu chciałaby wprowadzić barwy. Jej Przyjaciele, Marchewka i Konewka Fafunia, pomagają dziewczynce zdobyć wymarzone kolory. Razem z dziećmi wypełniają ogród tęczowymi barwami.

Czytaj więcej

Najnowszy spektakl Teatru Bąbli pt. "Huśtawka" już 26 lutego! 3 spektakle!

Już pod koniec ferii, 26 lutego 2017, zapraszamy na nowy spektakl Teatru Bąbli, pt."Huśtawka".

Czytaj więcej

Huśtawka

„Huśtawka” to niezwykła opowieść o spełnianiu marzeń i świetnej zabawie. Dwie główne bohaterki, następczynie Leonarda da Vinci, wpadają na genialny pomysł. Tworzą huśtającą maszynę świata, dzięki której można dotknąć chmur!  Kiedy już cudowny wynalazek powstanie, każdy poczuje się jak w niebie. Będzie pięknie, będzie wyjątkowo.

Czytaj więcej