Top

Przedszkolaki


Warsztaty teatralne

Uczą opanowania mimiki i gestu. Pomagają przezwyciężyć strach i tremę. Wzbogacają słownictwo i rozwijają pamięć. Ćwiczą poprawną wymowę i prawidłowy oddech. Kształtują świadomość ciała.

Czytaj więcej

Warsztaty ruchowe

Doskonalą koordynację ruchową. Kształtują prawidłową postawę ciała i grację ruchu. Pozwalają odkryć radość ruchu płynącą z inwencji. Wzmacniają  pewność siebie i samoocenę dziecka.

Czytaj więcej

Warsztaty plastyczne

Rozwijają myślenie twórcze i abstrakcyjne. Kształtują ekspresję plastyczną. Wzbudzają zainteresowanie historią sztuki. Zapoznają dzieci z rozmaitymi technikami plastycznymi.

Czytaj więcej

Rodzinny Weekend w Teatrze! 11 i 12 lutego!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza Wszystkie Dzieci i Rodziców na warsztaty i spektakle, które odbędą się już w najbliższy weekend 11 i 12 lutego! Są jeszcze wolne miejsca! Przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji!

Czytaj więcej

Repertuarowy Teatr Dziecięcy

Repertuarowy Teatr Dziecięcy to inicjatywa Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka, która powstała w 2004 roku. Jej głównym celem jest rozwój artystyczny dzieci uzdolnionych aktorsko, muzycznie i tanecznie oraz przygotowanie ich do pracy na scenie. Młodzi aktorzy grają regularnie spektakle dla swoich rówieśników. Realizowane spektakle mają charakter profesjonalnych produkcji. To prawdziwy teatr, ze scenografią i kostiumami. Premierę poprzedzają intensywne próby. Ostatecznie jednak o wyjątkowości tego przedsięwzięcia decyduje pasja i dziecięca wrażliwość, którymi młodzi aktorzy dzielą się z publicznością.

Czytaj więcej

Nie ma się czego bać

„Nie ma się czego bać” to tytuł nowego spektaklu Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka dla dzieci od 5 lat i ich rodziców. Opowiada o małej dziewczynce Michasi i mieszkającym w jej pokoju Strachu. Pewnej nocy po kilku perypetiach zaprzyjaźniają się. Przyjaciele odkrywają, że w pokoju w tajemniczej „zapasowej szafce” mieszkają niesympatyczne Gałgany oraz zagadkowy Pająk. Gałgany zatruwają Pająkowi życie. Bohaterowie wspólnymi siłami demaskują Gałgany i ratują Pająka. Pająk okazuje się być starym przyjacielem z dzieciństwa.

Czytaj więcej

Nie ma się czego bać

„Nie ma się czego bać” to tytuł nowego spektaklu Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka dla dzieci od 5 lat i ich rodziców. Opowiada o małej dziewczynce Michasi i mieszkającym w jej pokoju Strachu. Pewnej nocy po kilku perypetiach zaprzyjaźniają się. Przyjaciele odkrywają, że w pokoju, w tajemniczej „zapasowej szafce", mieszkają niesympatyczne Gałgany oraz zagadkowy Pająk. Gałgany zatruwają Pająkowi życie. Bohaterowie wspólnymi siłami demaskują Gałgany i ratują Pająka. Pająk okazuje się być starym przyjacielem z dzieciństwa.

Czytaj więcej

Zapraszamy na spektakl pt. "Nie ma się czego bać" 5 i 6 marca 2017!

Zapraszamy na niedzielną odsłonę spektaklu Teatru Dzieci pt. "Nie ma się czego bać" w reżyserii Marty Kwiek.

Czytaj więcej

Najnowszy spektakl Teatru Bąbli pt. "Huśtawka" już 19 marca! 3 spektakle!

W pierwszy (prawie) wiosenny weekend, a dokładniej 19 marca w niedzielę o godz. 10.30, 12.00 i 13.30, zapraszamy na nowy spektakl Teatru Bąbli, pt."Huśtawka".

Czytaj więcej

Zapraszamy na kwietniowe wydarzenia we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka!

Za oknem piękna wiosenna pogoda, aż chce się żyć! Dlatego załoga Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka nie próżnuje i szykuje dla Was najsmaczniejsze artystyczne kąski na kwiecień 2017! Gotowi? Zobaczcie, co dla Was mamy!

Czytaj więcej