Przejdź do menu
Przejdź do sekcji kontakt

Strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o tym do czego ich używamy. Więcej

Czcionka
Kontrast
Dostępność
Przetłumacz
Przekaż darowiznę 
Fundacji
Twoja darowizna sprawi, że centrum twórczości będzie mogło sprawniej pomagać swoim podopiecznym 
Ufunduj warsztaty małemu artyście
Twoja darowizna sprawi, że dziecko z ubogiej rodziny weźmie udział w warsztatach
Ufunduj bilet małemu widzowi
Swoją darowizną możesz uczynić coś naprawdę wielkiego. Dołącz do naszej akcji i wesprzyj tych, którzy nie mają równych szans. Zadbaj o rozwój kulturalny młodego pokolenia i spraw dziecku radość!
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 25 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Poznaj  fundację
Poznaj naszą historię i siedzibę, założyciela  fundacji, kadrę, instruktorów, jak pomagamy 
Jak pomagamy: cele, działania
Misja/Wizja fundacji
Nasza historia i siedziba
Założycielka fundacji
Kadra Centrum Twórczości
Ach! Teatr
Strona główna Teatru
O Ach! Teatrze
Kalendarz spektakli
Cennik
Bilety
Regulamin
Ach! Teatr jest miejscem, w którym dzieci mogą przenieść się do świata baśni i wyobraźni, od najmłodszych lat poznawać magię teatru i brać udział w fantastycznych przygodach bohaterów spektakli wraz ze swoimi opiekunami. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny, przyjazny i zaangażowany społecznie. Zapraszamy do miejsca dziecięcych zachwytów!

Zapraszamy na ogólnorozwojowe warsztaty dla maluchów i ich opiekunów

Zapraszamy na ogólnorozwojowe warsztaty dla maluchów i ich opiekunów

Serdecznie zapraszamy wszystkie maluchy i ich opiekunów na zajęcia Wesołe Szkraby do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka. Warsztaty jeszcze się nie rozpoczęły, więc jest to świetna okazja na dołączenie do nowej grupy.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki od 11:30-12:10 w siedzibie Fundacji przy ul. Kuźniczej 29a (drugie piętro). W budynku na parterze dostępne jest także pomieszczenie do pozostawienia wózków.

Formularz zapisu znajduje się pod linkiem: https://centrumtworczosci.pl/formularz-zapisu-na-warsztaty-indywidualne/. W razie pytań zapraszamy też do kontaktu telefonicznego – 661 136 434.

Czym są Wesołe Szkraby?

To ogólnorozwojowe zajęcia, które wspierają harmonijny rozwój Twojego dziecka poprzez dostarczanie mu różnorodnych bodźców w formie zabawy.

Są też inspiracją do dalszych kreatywnych działań w domu.

Co zaplanowaliśmy?

Program dopasowujemy do potrzeb danej grupy. Zwykle pojawiają się elementy muzyczne i ruchowe (piosenki, tańce), ćwiczenia zręcznościowe, a dzieci wraz z opiekunami przygotowują proste prace plastyczne oraz bawią się rekwizytami (chustki, piłeczki, tunel, instrumenty i wiele innych).

Dlaczego warto?

Podczas zajęć maluchy mają okazję na pierwsze spotkania z rówieśnikami, co pozytywnie wpływa na ich umiejętności pracy zespołowej.

45 minut kreatywnych zabaw to też świetna okazja do pogłębiania więzi między dzieckiem i opiekunem oraz poznania innych rodziców.

Zajęcia kształtują słuch, koordynację ruchową i zręczność, a do tego dostarczają dzieciom różnorodnych bodźców, które są kluczowe dla ich rozwoju.

Co mówią rodzice?

"Dziecko stało się odważniejsze, oswoiło się z nową sytuacją"

"Syn nauczył się nowych piosenek, powtarza w domu ćwiczenia z zajęć"

PEŁEN OPIS ZAJĘĆ: https://centrumtworczosci.pl/wydarzenia/warsztaty/dzieci-0-35-lat/wesole-szkraby-zajecia-ogolnorozwojowe-dla-najmlodszych/

Zapraszamy!

Centrum
Twórczości
Dziecka

Jesteśmy organizacją pozarządową i od ponad 20 lat realizujemy projekty kulturalne kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury ma każde dziecko, gdzie wspierany jest rozwój osobowości i kreatywności młodego pokolenia, a sztuka służy do odkrywania świata szlachetnych wartości.
Kontakt

ul. Kuźnicza 29a, II piętro
50-138 Wrocław
Telefon: 661 136 434

Poniedziałek – czwartek: 9:00-18:00
Piątek: 9:00-16:00

Strona jest własnością Fundacji Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
homeapartmentheartstareyefile-emptygraduation-hatlicensepicturebookuserusersbubbleselectsmileclockmagnifiermenulist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram