Top

Nagroda za spektakl "Pinokio" na Festiwalu "Lwowskie dzieci"!


Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasz Repertuarowy Teatr Dziecięcy otrzymał III nagrodę Festiwalu "Lwowskie Dzieci" za spektakl pt. "Pinokio" !
Gratulujemy i dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w pracę nad spektaklem! W szczególności gratulujemy reżyserowi Piotrowi Parze za wielką pracę, którą włożył w przygotowanie aktorów. Aktorom za wspaniałą grę mimo młodego wieku. Jesteśmy z nich dumni i pod wielkim wrażeniem ich gry aktorskiej. Panu Bogusławowi Słaboszewskiemu - za piękną scenografię.

"Pinokio" to spektakl dla dzieci w wieku od 4 lat. To opowieść o poszukiwaniu miłości i akceptacji, a także o tym, jak ważna w życiu jest wiara w możliwości drugiego człowieka i pragnienie wolności. Jest historią o podejmowaniu mądrych wyborów i konsekwencjach niewłaściwych decyzji.

Przypominamy, że spektakl powstał w ramach XX-lecia naszej fundacji. Premiera odbyła się w październiku. Kto nie widział jeszcze spektaklu, będzie miał okazję już 17 marca  o godz. 17.00 we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka! Bilety dostępne są na stronie