Top

Rodzinna Niedziela w Teatrze 15 grudnia dla całej rodziny!


To już w najbliższą niedzielę 15 grudnia odbędą się spektakle i warsztaty dla całej rodziny! Sprawdź co gramy i zdobądź bilety!

W programie:

godz. 10.30 i 12.00 spektakl "Księżycowe opowiesci" (1,5-5 lat) Kup bilet
To spektakl, który nastrojem, delikatnością i niezwykłym ciepłem porwie z całą pewnością nie tylko najmłodszego widza. Podróż przez wszechświat opowiada w najprostszy sposób, o tym co się dzieje tam, gdzie nie sięga już wzrok. A wszystko zaczyna się od małej dziewczynki, która nie może zasnąć w nocy...  Czytaj więcej

godz. 14.30 Rodzinne warsztaty plastyczne: Emocjownik (od 5lat) Zapisz się
W cyklu warsztatów uczestnicy zapoznają się z kolejnymi emocjami, tymi pozytywnymi, jak i tymi bardziej trudnymi. Warto odkrywać i oswajać zwłaszcza te trudne emocje! Zaczniemy od czytania i wspólnej zabawy z rodzicami. A potem - do dzieła! W czasie warsztatów do wspólnego, plastycznego działania zaprosimy zarówno dziecko jak i rodzica. 

godz. 17.00 spektakl "W Krainie Rupraków" (3-8 lat) Kup bilet
Czy widziałeś kiedyś Rupraka? Rupraki to bardzo wesołe stworki, które uwielbiają dobrą zabawę, smaczne jedzenie i ciekawe przygody. Mieszkają w tajemniczej krainie, o której nikt nigdy nie słyszał. Pewnego dnia wiecznie głodne Rupraki, w poszukiwaniu jedzenia, trafiają do miejsca, gdzie poznają innego Rupraka. W dodatku ten „nowy” ma coś, co wygląda jak wielki smakołyk. Co zrobić, gdy w brzuchu zaczyna burczeć a przekąska jest na wyciągnięcie ręki? Jak będzie finał przekonajcie się sami! To historia o  tym czym jest przyjaźń i jak o nią dbać.Czytaj więcej

Bilety na popołudniowy spektakl: Specjalne zniżki dla uczestników naszych warsztatów, posiadaczy Karty Dużej Rodziny, Karty Rodzina Plus, Karty Nasz Wrocław Karta Premium oraz czytelników Działu Dziecięcego WBP oraz beneficjentów programu Obligacja Kulturalna MBP za okazaniem karty bibliotecznej.

Miejsce wydarzeń: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, ul. Kuźnicza 29a