Top

Aktualności


Lista aktualności

Nasze plany na 2021 rok

Przetrwaliśmy najtrudniejszy czas dla Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka.  Dziękujemy za ogromną ilość wsparcia, które od Państwa otrzymaliśmy.

Czytaj więcej

Co dalej z Ach! Teatrem?

Kochani Widzowie! Z przykrością informujemy, że nasza oferta na realizację Ach Teatru nie została pozytywnie rozpatrzona i nie otrzymaliśmy środków od Gminy Wrocław.

Czytaj więcej

Nowy Semestr warsztatów artystycznych - trwają zapisy!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka to miejsce gdzie od 20 lat odbywają się spektakle i warsztaty artystyczne dla dzieci. Zapraszamy na różnorodne warsztaty kształcące w dziedzinach teatru, ruchu, muzyki i plastyki. Dzięki zajęciom w Centrum Twórczości dzieci i młodzież, mogą wszechstronnie się rozwijać i odkrywać jakie drzemią w nich talenty. Teatr to doskonałe miejsce gdzie młodzież i dzieci mogą spędzić czas w gronie rówieśników i rozwijać umiejętności społeczne. Na zakończenie warsztatów grupy prezentują pokazy na profesjonalnej scenie Ach! Teatru. Zapraszamy na warsztaty w Teatrze!

Czytaj więcej

Sprawdź, na które warsztaty mamy jeszcze wolne miejsca!

Semestr letni warsztatów już się rozpoczął, ale mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca do następujących grup:

Czytaj więcej

Bezpłatne warsztaty

Nie ma dzieci nieuzdolnionych artystycznie, są tylko takie, którym nigdy nie umożliwiono kontaktu ze sztuką” – to cytat prof. Doris Tarlowski, który od początku przyświeca nam w organizacji projektów artystycznych dla dzieci o mniejszych szansach.

Czytaj więcej

Nie Wykluczaj Dzieci z Kultury - pomóż dzieciom w walce o Ach! Teatr

Kochani! Od ponad 10 lat nasza fundacja przy ul. Kuźniczej 29a we Wrocławiu prowadzi teatr dla dzieci, który w roku 2019 zyskał swoją nazwę ACH! TEATR. W swoim repertuarze mamy spektakle dedykowane różnym grupom wiekowym – już od 18. miesiąca życia! Od lat prowadzimy projekt Repertuarowego Teatru Dziecięcego, gdzie uzdolniono aktorsko dzieci mają możliwość rozwoju swojego talentu.

Czytaj więcej