Top

Scrapbooking na Dzień Babci i Dziadka. Już 13 stycznia!


Już 21 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci, a 22 stycznia - Dzień Dziadka. Oba święta to fantastyczna okazja, żeby sprawić bliskim coś miłego. A my mamy wyjątkową propozycję dla wszystkich wnucząt! Już w niedzielę, 13 stycznia, zapraszamy na rodzinne warsztaty plastyczne, podczas których przygotujemy niezwykłe prezenty dla wszystkich Babć i Dziadków

W trakcie warsztatu każdy z uczestników przygotuje specjalną laurkę, którą potem wręczy rodzicom swoich rodziców :)

 

Uczestnicy poznają tajniki kolażu oraz scrapbookingu, a pracować będą pod okiem doświadczonej instruktorki, która pomoże zaprojektować i przygotować laurki oraz podpowie, jakich technik plastycznych użyć dla najpiękniejszego efektu.

Każdy z uczestników wyjdzie z naszego warsztatu z gotowym, własnoręcznie przygotowanym prezentem dla swojej Babci i Dziadka.

Kiedy?       W niedzielę, 13.01.2019 r. od 15:00 do 16:30.

Dla kogo?  Dla dzieci w wieku od 4 lat wraz z rodzicami lub opiekunami.

Gdzie?        We Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka.

Cena:          40 zł (2 osoby: rodzic/opiekun + dziecko)
                       60 zł (3 osoby: rodzice/opiekunowie z dziećmi)

Udział w naszych warsztatach to świetna możliwość pogłębienia więzi rodzinnych oraz doskonały sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia.

BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Dla uczestników warsztatów bilet na popołudniowy spektakl w cenie 17 zł!

Autorką koncepcji i prowadzącą jest Julita Gregorczyk – animator kultury, pedagog arteterapeuta. Jako artysta-plastyk specjalizuje się w papierowej technice plastycznej (papier-mâché), którą łączy z innymi materiałami (drewno, szkło, kamień). W swoich pracach często wykorzystuje materiały z recyklingu. Od początku swojej drogi zawodowej pracuje z dziećmi i dla dzieci, tworząc wraz z nimi – dzięki wyobraźni – rozmaite formy przestrzenne.